Nowe produkty

Promocje

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

16,26 zł
Preparat po zabiegu, łagodzący, zasklepiający mikronakłucia.

16,26 zł
Zabieg odświeżający, idealny dla skóry dojrzałej kompozycja witamin...

73,17 zł
 umożliwia nieagresywną eksfoliację przedzabiegową oraz stymuluje metabolizm komórkowy.

10 325,20 zł
SYSTEM MODUŁOWY Deluxe Flamingo to profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego z możliwoscią zastosowania w pracy rączki Flamingo z systemem modułowym. Rączka Flamingo jest bardzo stabilna, lekka i nie wykazuje wibracji podczas pracy.

4 715,45 zł
to doskonała wersja rączki do wykonywania makijażu permanentnego z użyciem systemu kartridż.

26,02 zł
- precyzja i komfort pracy- sterylne opakowanie - bezpieczeństwo

11 300,81 zł
urządzenie dotykowe w systemie modułowym Urządzenie do makijażu permanentnego BarBet to rozwiązanie dla miłośników piękna i nowoczesności w pracy stylisty makijażu permanentnego.

14 552,85 zł
Duo Deluxe Flamingo/Kolibri to jedyne urządzenie do makijażu permanentnego z opatentowanym rozwiązaniem możliwości zastosowania w pracy jednocześnie dwóch rączek w dwóch różnych systemach.

4 796,75 zł
SYSTEM CARTRIGE Urządzenie do makijażu permanentnego EASY 2 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy rozpoczynając przygodę z mikropigmentacją poszukują dobrej jakości za dobrą cenę.

8 943,09 zł
NOWATORSKI SYSTEM PIGMENTACJI JUŻ DOSTĘPNY W POLSCE!CONTURMO to innowacyjne intuicyjne urządzenie do makijażu permanentnego i medycznego z opatentowanym magnetycznym modułem igieł nano i tradycyjnych oraz ze specjalnym systemem komunikacji bazy urządzenia z rączką. Igly Smart w systemie Conturmo to ultrabezpieczna i profesjonalna pigmentacja bez...
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów