Nowe produkty

Promocje

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

8 943,09 zł
NOWATORSKI SYSTEM PIGMENTACJI JUŻ DOSTĘPNY W POLSCE!CONTURMO to innowacyjne intuicyjne urządzenie do makijażu permanentnego i medycznego z opatentowanym magnetycznym modułem igieł nano i tradycyjnych oraz ze specjalnym systemem komunikacji bazy urządzenia z rączką. Igly Smart w systemie Conturmo to ultrabezpieczna i profesjonalna pigmentacja bez...

14 552,85 zł
Duo Deluxe Flamingo/Kolibri to jedyne urządzenie do makijażu permanentnego z opatentowanym rozwiązaniem możliwości zastosowania w pracy jednocześnie dwóch rączek w dwóch różnych systemach.

10 325,20 zł
SYSTEM MODUŁOWY Deluxe Flamingo to profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego z możliwoscią zastosowania w pracy rączki Flamingo z systemem modułowym. Rączka Flamingo jest bardzo stabilna, lekka i nie wykazuje wibracji podczas pracy.

10 325,20 zł
SYSTEM IGIEŁ AKUPUNKTOWYCHDeluxe Kolibri to profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego z możliwością zastosowania w pracy rączki Kolibri z systemem igieł akupunkturowych.

4 796,75 zł
SYSTEM CARTRIGE Urządzenie do makijażu permanentnego EASY 2 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy rozpoczynając przygodę z mikropigmentacją poszukują dobrej jakości za dobrą cenę.

11 300,81 zł
urządzenie dotykowe w systemie modułowym Urządzenie do makijażu permanentnego BarBet to rozwiązanie dla miłośników piękna i nowoczesności w pracy stylisty makijażu permanentnego.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów