oNAS_to.jpg

Witaj,
nazywam się Monika Wiśniewska i chciałam Cię poinformować o wyjątkowym projekcie dofinansowania moich szkoleń za pomocą rat bez odsetek oraz z częściowym zwrotem.

Jest to program stworzony przez Polskie Ministerstwo Finansów dla osób chcących się rozwijać i opiera się na złożeniu prostego wniosku poprzez stronę www. Ponieważ zainteresowanie tym projektem jest ogromne, a środki są ograniczone sugerujemy składanie wniosków w ciągu najbliższych dni.

Samo wypełnienie wniosku online nie jest skomplikowane, a formalności związane z dokumentami są ograniczone do minimum.

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które ułatwią przygotowanie się do złożenia kompletnego wniosku online, którego uzupełnienie, jeśli posiadamy opisane poniżej dokumenty, zajmuje ok 15 minut.


 


Dzięki dofinansowaniu w naszej szkole można ukończyć dwa najważniejsze szkolenia z dziedziny mikropigmentacji. Są nimi:


VIP

(4 DNI: START ABC + MICROBLADING)  podstawowe klasyczne szkolenie z makijażu permanentnego + szkolenie z ręcznej metody pigmentacji brwi

178 PLN/mies

START ABC

3 DNI: podstawowe klasyczne szkolenie z makijażu permanentnego

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLENIU

125 PLN/mies

MICROBLADING

2 DNI: szkolenie z ręcznej metody pigmentacji brwi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLENIU

69 PLN/mies


Powyższe obliczenia zakładają 36 rat jednak po wysłaniu do operatora dyplomu ukończenia faktycznie spłacamy tylko 29 rat. Operator pożyczki odlicza nam 20% wartości szkolenia w postaci odjętych ostatnich rat.


Klinknij w poniższy przycisk i wypełnij wniosek na nasze szkolenieWniosek na nasze szkolenia należy składać na stronie: Wniosek online jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnej wiedzy. Sugerujemy, aby przygotować się do składania wniosku. Należy uważnie przeczytać poniższe uwagi, ponieważ na samym dole znajdują się najistotniejsze informacje dotyczące uzupełnienia wniosku.


Poniżej na zielono zaznaczono dokumenty, które należy koniecznie przygotować przed wypełnieniem formularza online. Cała reszta potrzebnych informacji będzie uzupełniana na bieżąco w formularzu poprzez wybieranie i wpisywanie tekstu w odpowiednie rubryki.Do złożenia wniosku ONLINE potrzebne są:

 • dane Uczestnika,
 • informacje o wybranej formie kształcenia, w tym o Instytucji edukacyjnej - dane do uzupełnienia są na dole emaila
 • parametry planowanej pożyczki (kwota w PLN lub EUR lub USD, okres spłaty w miesiącach) - dane do uzupełnienia są na dole emaila


Uczestnik będący osobą niepracującą we wniosku dołącza / uzupełnia następujące informacje:

 • informacje o stanie majątkowym Uczestnika (informacje o dochodach, majątku własnym, posiadanych zobowiązaniach),
 • oświadczenie o zdolności i gotowości Uczestnika do podjęcia zatrudnienia po zakończeniu udziału w wybranej formie kształcenia oraz dołącza następujące dokumenty:
 • skan oświadczenia pracodawcy, iż po ukończeniu planowanej formy kształcenia pracodawca zatrudni Uczestnika 


Uczestnik będący osobą pracującą we wniosku dołącza następujące informacje:

 • skan wniosku* o zatrudnieniu z wysokością średnio miesięcznego wynagrodzenia brutto oraz netto z ostatnich 3 miesięcy (ewentualnie 1 lub 2 miesięcy jeśli pracuje Pan/i krócej). 

Uczestnik będący osobą samozatrudnioną ( prowadzącą firmę ) we wniosku zamieszcza następujące informacje:

 • oświadczenie (tylko zaznaczenie w formularzu online bez dokumentów z ZUS) o braku zajęć komorniczych i niezaleganiu wobec KRUS/ZUS/US
 • informacje o stanie majątkowym Uczestnika (informacje o dochodach, majątku własnym, posiadanych zobowiązaniach),
 • oświadczenie o uzyskanej pomocy publicznej (jeśli taka była) dotyczące roku bieżącego oraz dwóch ostatnich lat kalendarzowych oraz dołącza następujące dokumenty: 
 • skan dokumentów finansowych firmy za poprzedni oraz bieżący rok obrotowy (PIT lub CIT oraz zestawienia finansowe określające przychody, koszty i dochód firmy).
 • Główny PKD firmy (miejsce do samodzielnego uzupełnienia)


Jeśli nie znasz swojego numeru PKD poniżej przedstawiamy instrukcje jak go uzyskać.
Kliknij poniższy przycisk:
Wpisz w odpowiedni okno swój NIP. Na dole strony należy wpisać kod kontrolny: WAŻNE: CAŁY KOD NALEŻY WPISAĆ Z MAŁYCH LITER.
Po naciśnięciu "szukaj" wejdziemy do danych naszej firmy. Następnie aby zobaczyć szczegóły klikamy po prawej stronie lupkę skąd kopiujemy przeważającą działalność gospodarczą (kod PKD).
Na przykład dla fryzjerstwa i kosmetyki jest to kod: 96.02.ZUczestnik będący osobą pracująca na umowy zlecenie/dzieło we wniosku zamieszcza następujące informacje:

 • skan umowy/rachunku lub inne dokumenty potwierdzające wysokość wynagrodzeń.


Uczestnik korzystający ze świadczeń ZUS we wniosku zamieszcza następujące informacje:


 • skan dokumentu potwierdzającego dochody, np. wyciągu z rachunku bankowego albo odcinka emerytury.Każdy uczestnik we wniosku może również przygotować i zamieścić takie informacje jak:

 • Inne dochody 


Należy załączyć dokumenty potwierdzające wpływy np. wyciąg z rachunku bankowego, umowa najmu, alimenty/inne - skan

UWAGA. WAŻNA INFORMACJA


Podczas uzupełniania formularza w sekcji wniosku "ZABEZPIECZENIE" Sugerujemy wybrać z menu "INNE" i wpisać poniżej "BRAK". Informacja o zabezpieczeniach jest mało istotna, a podanie ich wymaga od nas przygotowanie dodatkowych dokumentów włącznie z płatnymi odpisami od notariusza.
W dalszej części wniosku należy podać między innymi takie informacje jak:


 • Termin kursu/szkolenia: od do (INFORMACJA NA DOLE)
 • Liczba dni szkoleniowych (INFORMACJA NA DOLE)
 • Liczba godzin szkoleniowych (Nie obowiązkowe. Proszę pominąć)
 • Rodzaj dokumentu poświadczającego ukończenie: DYPLOM
 • Całkowity koszt wybranej formy kształcenia (INFORMACJA NA DOLE)
NASZE DANE:

Typ instytucji:  INSTYTUCJA SZKOLENIOWA
Nr w rejestrze instytucji szkoleniowych:  2.24/00153/2011
Dane instytucji szkoleniowej: KAMAJO Monika Wiśniewska
42-600 Tarnowskie Góry
ul Opolska 31
NIP: 6451508086
REGON: 276983230
Nr konta bankowego: Raiffeisen POLBANK 75 1750 0012 0000 0000 3700 8036
Województwo śląskie
Powiat tarnogórski
Gmina Tarnowskie Góry
Miejscowość Tarnowskie Góry
Ulica Opolska
Nr budynku 31
Kod pocztowy 42-600INFORMACJE O SZKOLENIACH NIEZBĘDNE  DO UZUPEŁNIENIA FORMULARZA:


Nazwa Pani szkolenia do uzupełnienia w formularzu online to w zależności od wyboru:


VIP (szkolenie łączone START ABC + MICROBLADING)

START ABC

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MICROBLADING

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJKoszt do uzupełnienia oraz ilość dni szkolenia:


Nazwa szkolenia czas trwania kwota

VIP (szkolenie łączone START ABC + MICROBLADING)

4 dni

6 400 PLN

START ABC

3 dni

4 500 PLN

MICROBLADING

2 dni

2 500 PLN


Przypominamy, że po przedstawieniu operatorowi pożyczek dyplomu ze szkolenia automatycznie  anulowane są ostatnie raty kredytu w wysokości należnego rabatu - 20%


Termin jaki należy podać to 20 kwietnia 2018 do (uzupełnić w zależności od wybranego szkolenia)*

* Podany termin jest wstępnym terminem
(obowiązkowe pole w formularzu). Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, na co ministerstwo ma 30 dni ustalimy wspólnie  dogodny terminy szkolenia.
Sprawne przygotowanie się do wypełnienia formularza poprzez uzyskanie odpowiednich dokumentów pozwoli na szybkie i skuteczne wysłanie wniosku online z bardzo wysokim prawdopodobieństwem otrzymania tej atrakcyjnej formy finansowania w naszej szkole.


Życzę powodzenia i mam nadzieję do zobaczenia w mojej Akademii Mikropigmentacji Lineltel. informacyjny: 790 447 116 od 9.30 do 17.00 od poniedziałku do piątku.Opinie absolwentów Akademii Mikropigmentacji LINEL

Agat_sz.jpg

quotecornerup.png
Agata Szuringer

Kolejne świetne szkolenie w Linel. Jak zwykle z pełną mobilizacją, napełniona pozytywną energią i z szerokim zakresem wiedzy, wracam do swoich klientek by je upiększać. "Dziękuję za profesjonalizm i pozytywnego kopa".

quotecornerdown.png


ryszewicz.jpg

quotecornerup.png
Regina Partyka-Leśko

Szkolenie w pełni profesjonalne. Super atmosfera. Informacje dotyczące zabiegu przekazała Pani Monika w wyczerpujący sposób, na 100%. Zajęcia praktyczne na modelkach dały mi dużo satysfakcji i motywacji do dalszej pracy. Dziękuję za wspaniałe 2 dni intensywnych informacji i mocnych wrażeń.

quotecornerdown.png


misi

quotecornerup.png
Sandra Misiak

Bardzo fachowe i profesjonalne przekazana wiedza i doświadczenie. Rzetelnie w miłej atmosferze przeprowadzone zajęcia praktyczne i teoretyczne. Pani Monika to profesjonalistka w każdym calu. Dokładna, rzeczowa i do tego bardzo sympatyczna. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.  

quotecornerdown.png


fabisz.jpg

quotecornerup.png
Katarzyna Fabiszewska

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje i przekazaną wiedzę. "Diabeł tkwi w szczegółach" i do tego obie dążyłyśmy ☺  Wiedza Pani Moniki i sposób przekazu był na bardzo wysokim poziomie. Serczenie polecam i będę bardzo miło wspominać spędzony czas.

quotecornerdown.png

wiecej_1.jpg


SZKOLENIE PROWADZI

 

Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.


Osiągnięcia

LINEL to marka wybierana i doceniana przez specjalistów: zarówno w zakresie szkoleń, jak i urządzeń oraz barwników do mikropigmentacji.

Pierwszy i jedyny w Polsce podręcznik do makijażu permanentnego „ABC Mikropigmentacji” autorstwa Moniki Wiśniewskiej w wersji polskiej i angielskiej 

Złoty Medal Beauty Fair 2012 w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych za spersonalizowane autorskie szkolenia z dziedziny makijażu permanentnego

Złoty Medal MTP 2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego dla urządzenia Duodeluxe Kolibri/Flamingo 

Złoty Medal Beauty Fair 2012 za najlepsze pigmenty do mikropigmentacji

Kongres Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie 

Mistrzostwa Makijażu Permanentnego ESTELINE

Twórca metody NANO Pigmentacji