DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ DO: 80%


Nasza Akademia Mikropigmentacji LINEL Grupa KAMAJO uzyskała wpis do Bazy Usług Rozwojowych z możliwością świadczenia usług dofinansowanych ze środków europejskich.

Dofinansowane szkolenia to starannie wyselekcjonowane metody pigmentacji estetycznej oraz medycznej.Kto może skorzystać z 80% dofinansowania na nasze szkolenia?


- właściciel firmy pełniący funkcje kierownicze oraz jego wspólnicy,
- pracownik przyjęty na podstawie umowy o pracę,
osoba świadcząca usługi na podstawie umowy agencyjnej, umowy zlecenia lub innej umowy o świadczenie usług, 
Firma zarejestrowana w innym województwie niż Śląskie uzyskuje dofinansowanie  na warunkach dotyczących swojego województwa. 

W ramach dofinansowania proponujemy szkolenia dla osób początkujących oraz zaawansowanych.
Wszystkie formalności związane z otrzymaniem dofinansowania wypełnimy za Ciebie.


Wystarczy, że z listy (kliknij) wybierzesz rodzaj szkolenia oraz termin i wyślesz nam tą informację na email: linel@linel.pl wraz z nr tel oraz nr NIP-u Twojej firmy lub Twojego pracodawcy, który jest skłonny oddelegować Cię na szkolenie.
Jeśli nie spełniasz tego warunku, przygotowaliśmy dla Ciebie inną formę finansowania naszych szkoleń.

Kliknij tutaj:
Uzyskanie dofinansowania KROK PO PROKU1) Posiadanie podpisu elektronicznego – wydawany bezpłatnie przez Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego w Katowicach, przy ul. Powstańców 34, czynny w godzinach 7:30-15:30. Należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz pendrive. Cała procedura trwa kilka minut.

2) Posiadanie zaświadczenia o niezaleganiu w opłacaniu podatków z Urzędu Skarbowego oraz o niezaleganiu w opłacaniu składek z ZUS – oba zaświadczenia muszą być wydane na numer NIP a nie PESEL. Zaświadczenie z ZUS jest wydawane od ręki, na zaświadczenie z US trzeba czekać do 7 dni i jest płatne 21 zł.

3) Szkolenie z wysyłania zgłoszenia (fiszki wniosku o dofinansowanie) – prosimy o informację o otrzymaniu podpisu elektronicznego, wtedy umówimy się na szkolenie ze składania fiszki wniosku. Szkolenie jest zdalne i  trwa około 10-15 minut, Przez telefon osoba szkoląca przekazuje instrukcję krok po kroku co należy kliknąć. Na maila wyślemy również dokładną instrukcję. Szkolenie ze składania fiszki wniosku o dofinansowanie jest bardzo ważne, ponieważ decyduje kolejność zgłoszeń, a zainteresowanie jest bardzo duże.

4) Przesłanie do nas danych niezbędnych do uzupełnienia wniosku o dofinansowanie – na podstawie pytań, które prześlemy po szkoleniu ze składania fiszki wniosku. 

5) Wysłanie fiszki poprzez system SEKAP w trakcie trwania naboru - Proszę dołożyć wszelkich starań, aby na dzień składania fiszki wniosku o dofinansowanie mieć wcześniejsze kroki za sobą, ponieważ nabory organizowane są 1-2 w miesiącu; proszę pamiętać, że zgodnie z regulaminem otrzymania dofinansowania między wysłaniem zgłoszenia a rozpoczęciem szkolenia musi upłynąć minimum 2 miesiące.

6) Złożenie przygotowanych przez nas dokumentów wraz z załącznikami u Operatora – osobiście lub pocztą. Uwaga – wśród załączników jest m.in. wydrukowane potwierdzenie wysłania fiszki, w związku czym nie należy wysyłać dokumentów przed złożeniem fiszki. Termin na dostarczenie dokumentów to dwa dni od wysłania zgłoszenia.

7) Posiadanie konta w BUR (Baza Usług Szkoleniowych) - poprzez bazę trzeba zapisać się na szkolenie, żeby otrzymać dofinansowanie. 

8) Podpisanie umowy o dofinansowanie szkolenia - w ciągu 20 dni roboczych na mail otrzyma Pani informację o wynikach weryfikacji dokumentów z zaproszeniem na podpisanie umowy (w Katowicach).

9) Wpłacenie wkładu własnego na konto wskazane w umowie (w ciągu 5 dni od podpisania umowy, ale z uwzględnieniem, że pieniądze muszą być zaksięgowane u operatora najpóźniej na dzień przed szkoleniem).

10) Udział w szkoleniu – szkolenie trwa 4 dni, od godziny 10 do 17/19 (w zależności od potrzeb uczestników).

11) Rozliczenie dofinansowania - ostatniego dnia szkolenia osoba w nim uczestnicząca otrzyma po podpisania dokumenty rozliczeniowe (w przypadku, kiedy w szkoleniu bierze udział pracownik, to przekazuje dokumenty pracodawcy).  
Kto prowadzi szkolenie: 

szkolenia microblading 

Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.

Opinie naszych absolwentów


rzepka.jpg

quotecornerup.png
Anna Piekaj 

Bardzo duża dawka teorii + praktyka. Pani Monika jest rewelacyjnym trenerem - rozmowa wszelkie wątpliwości na bieżąco. Byłam na różnych szkoleniach, natomiast tu pani Monika chce przekazać jak najwięcej wiedzy co później przekłada się na pracę w praktyce. Jestem bardzo zadowolona szkoleniem i profesjonalnym podejściem do kursantów. 

quotecornerdown.png


moskalik.jpg

quotecornerup.png
Ewa Moskalik 

Szkolenie w którym brałam udział było prowadzone na bardzo wysokim poziomie, pracowałam na sprzęcie najwyższej klasy. Bardzo miła atmosfera, świetnie przekazana wiedza i umiejętności. Przez cały czas szkolenia miałam "instruktorkę" która poświęcała mi 100% czasu.  Gorąco polecam. 

quotecornerdown.png


mon.jpg

quotecornerup.png
Monika Cichowlaz 

Bardzo cieszę się, że znalazłam się na tym szkoleniu. Przebiegło w fantastycznej atmosferze. Nauczyłam się wielu potrzebnych rzeczy w łatwy i jasny sposób zostały przekazane. Najważniejszy jest mentor szkolenia. Pani Monika jest niesamowitą osobą, która otworzyła przede mną drogę - dla mnie bardzo ważną. Dziękuję całemu zespołowi a przede wszystkim UWIELBIAM Panią Monikę i z całego serca DZIĘKUJĘ.

quotecornerdown.png


joanna_p.jpg

quotecornerup.png
Joanna Pradelok 

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, ale tak profesjonalnego podejścia jak Pani Monika ma nie miał jeszcze nikt. Jestem bardzo zadowolona. Zakres przekazanej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej - ogromny. Po szkoleniu u Pani Moniki wiem, że jestem bardzo dokładnie przygotowana i bez obaw mogę zaczynać pracę z makijażem permanentnym. Sama Pani Monika jest osobą ciepłą, otwartą i konkretną. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie ze szkoleń Pani Moniki.!

quotecornerdown.png


z.jpg

quotecornerup.png
Katarzyna Zasiewska 

Ogromne podziękowania dla Pani Moniki- trenerki naszej, która przekazała nam swoją wiedzę w sposób tak skrupulatny i szczegółowy, że jeszcze się nie spotkałam z taką osobą. Stworzenie miłej i sympatycznej atmosfery pomogło mi bardzo w tym aby w siebie uwierzyć. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Do zobaczenia na następnym szkoleniu !!!

quotecornerdown.png


mac.jpg

quotecornerup.png
Iwona Mocek 

Jestem bardzo zadowolona z kursu makijażu permanentnego, wiedza, która została przekazana przez Panią Monikę była przekazana z pełnym profesjonalizmem, bardzo wyczerpująco. Atmosfera przyjazna. Myślę, że warto, z czystym sumieniem mogę polecić. Pełen profesjonalizm Pani Moniki oraz jej personelu :) :) :)

quotecornerdown.png


zi

quotecornerup.png
Agata Szuringer

Bardzo ciekawy i przydatny zakres szkolenia, który będę mogła zastosować w swojej praktyce zawodowej. Na szkoleniu poznałam swoje umiejętności, słabości i ograniczenia. Już teraz wiem do czego dążę, jaki efekt chcę osiągnąć a przede wszystkim jak go osiągnąć. Jestem pewna, że szkolenie w tym ośrodku będzie źródłem mojego sukcesu. Bardzo pozytywnie oceniam fakt, że trenując używamy lepszego sprzętu, co nie zdarza się we wszystkich szkołach. Z ogromną dawką pozytywnej energii ruszam do działania. Moniko dziękuję z całego serca :)

quotecornerdown.png