DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ DO: 80%


Nasza Akademia Mikropigmentacji LINEL Grupa KAMAJO uzyskała wpis do Bazy Usług Rozwojowych z możliwością świadczenia usług dofinansowanych ze środków europejskich.

Dofinansowane szkolenia to starannie wyselekcjonowane metody pigmentacji estetycznej oraz medycznej.Kto może skorzystać z 80% dofinansowania na nasze szkolenia?


- właściciel firmy pełniący funkcje kierownicze oraz jego wspólnicy,
- pracownik przyjęty na podstawie umowy o pracę,
osoba świadcząca usługi na podstawie umowy agencyjnej, umowy zlecenia lub innej umowy o świadczenie usług, 
Firma zarejestrowana w innym województwie niż Śląskie uzyskuje dofinansowanie  na warunkach dotyczących swojego województwa. 

W ramach dofinansowania proponujemy szkolenia dla osób początkujących oraz zaawansowanych.
Wszystkie formalności związane z otrzymaniem dofinansowania wypełnimy za Ciebie.


Wystarczy, że z listy umieszczonej poniżej wybierzesz rodzaj szkolenia oraz termin i wyślesz nam tą informację na email: linel@linel.pl wraz z nr tel oraz nr NIP-u Twojej firmy lub Twojego pracodawcy, który jest skłonny oddelegować Cię na szkolenie.

Jeśli nie spełniasz tego warunku, przygotowaliśmy dla Ciebie inną formę finansowania naszych szkoleń.

Kliknij tutaj:

SZKOLENIA DOFINANSOWANE:


szkolenia microblading 

Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.

Opinie naszych absolwentów


rzepka.jpg

quotecornerup.png
Anna Piekaj 

Bardzo duża dawka teorii + praktyka. Pani Monika jest rewelacyjnym trenerem - rozmowa wszelkie wątpliwości na bieżąco. Byłam na różnych szkoleniach, natomiast tu pani Monika chce przekazać jak najwięcej wiedzy co później przekłada się na pracę w praktyce. Jestem bardzo zadowolona szkoleniem i profesjonalnym podejściem do kursantów. 

quotecornerdown.png


moskalik.jpg

quotecornerup.png
Ewa Moskalik 

Szkolenie w którym brałam udział było prowadzone na bardzo wysokim poziomie, pracowałam na sprzęcie najwyższej klasy. Bardzo miła atmosfera, świetnie przekazana wiedza i umiejętności. Przez cały czas szkolenia miałam "instruktorkę" która poświęcała mi 100% czasu.  Gorąco polecam. 

quotecornerdown.png


mon.jpg

quotecornerup.png
Monika Cichowlaz 

Bardzo cieszę się, że znalazłam się na tym szkoleniu. Przebiegło w fantastycznej atmosferze. Nauczyłam się wielu potrzebnych rzeczy w łatwy i jasny sposób zostały przekazane. Najważniejszy jest mentor szkolenia. Pani Monika jest niesamowitą osobą, która otworzyła przede mną drogę - dla mnie bardzo ważną. Dziękuję całemu zespołowi a przede wszystkim UWIELBIAM Panią Monikę i z całego serca DZIĘKUJĘ.

quotecornerdown.png


joanna_p.jpg

quotecornerup.png
Joanna Pradelok 

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, ale tak profesjonalnego podejścia jak Pani Monika ma nie miał jeszcze nikt. Jestem bardzo zadowolona. Zakres przekazanej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej - ogromny. Po szkoleniu u Pani Moniki wiem, że jestem bardzo dokładnie przygotowana i bez obaw mogę zaczynać pracę z makijażem permanentnym. Sama Pani Monika jest osobą ciepłą, otwartą i konkretną. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie ze szkoleń Pani Moniki.!

quotecornerdown.png


z.jpg

quotecornerup.png
Katarzyna Zasiewska 

Ogromne podziękowania dla Pani Moniki- trenerki naszej, która przekazała nam swoją wiedzę w sposób tak skrupulatny i szczegółowy, że jeszcze się nie spotkałam z taką osobą. Stworzenie miłej i sympatycznej atmosfery pomogło mi bardzo w tym aby w siebie uwierzyć. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Do zobaczenia na następnym szkoleniu !!!

quotecornerdown.png


mac.jpg

quotecornerup.png
Iwona Mocek 

Jestem bardzo zadowolona z kursu makijażu permanentnego, wiedza, która została przekazana przez Panią Monikę była przekazana z pełnym profesjonalizmem, bardzo wyczerpująco. Atmosfera przyjazna. Myślę, że warto, z czystym sumieniem mogę polecić. Pełen profesjonalizm Pani Moniki oraz jej personelu :) :) :)

quotecornerdown.png


zi

quotecornerup.png
Agata Szuringer

Bardzo ciekawy i przydatny zakres szkolenia, który będę mogła zastosować w swojej praktyce zawodowej. Na szkoleniu poznałam swoje umiejętności, słabości i ograniczenia. Już teraz wiem do czego dążę, jaki efekt chcę osiągnąć a przede wszystkim jak go osiągnąć. Jestem pewna, że szkolenie w tym ośrodku będzie źródłem mojego sukcesu. Bardzo pozytywnie oceniam fakt, że trenując używamy lepszego sprzętu, co nie zdarza się we wszystkich szkołach. Z ogromną dawką pozytywnej energii ruszam do działania. Moniko dziękuję z całego serca :)

quotecornerdown.png