Witaj,

jesteś właśnie na naszej stronie internetowej. 

Jesteś tu, ponieważ zainteresował Cię temat makijażu permanentnego.

Jeśli jesteś osobą, która mocno zastanawia się czy rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym lub rozwinąć się

w temacie już wykonywanej mikropigmentacji to idealnie trafiłaś.

Na dole strony pobierz darmowe artykuły


Właśnie tutaj, na tej stronie udostępnię Ci rozwiązania, które mogą Cię zainspirować i sprawić, żeby podjęta przez Ciebie decyzja wynikała wyłącznie w Twojego wyboru, Twojej analizy i była całkowicie autonomiczna. Zdobyte tutaj wiadomości i wiedza pozwolą Ci na zgłębienie tematu jednego z bardziej dochodowych zawodów z dziedziny kosmetyki estetycznej i medycznej.

Mowa oczywiście o zawodzie linergisty czyli stylisty MP - osoby profesjonalnie wykonującej makijaż permanentny, microblading oraz pigmentację medyczną.

W trakcie mojej 13-letniej pracy trenera makijażu permanentnego otrzymuję wiele pytań i próśb o wsparcie w podjęciu decyzji o rozpoczęciu przygody z makijażem permanentnym. Piszą również osoby, które rozpoczęły już swoją zawodową drogę z MP i nadal czują niedosyt po odbytych szkoleniach.
Często pojawiają się te same proste pytania:
Czy makijaż permanentny boli?
Na czym polega makijaż permanentny?
Czy to prawda, że do wykonywania tego zawodu nie muszę być kosmetyczką lub kosmetologiem?
Nie jestem zainteresowana szkoleniem, ale przed wykonaniem chcę o nim wszystko wiedzieć
Chciałabym, ale nie wiem czy nadaję się do wykonywania tego zawodu.
Ile czasu należy poświęcić na szkolenie?
Czym się mogę wyróżnić od konkurencji w moim mieście?
A tak między nami, odpowiadając na pierwsze pytanie wiedz, że przy zastosowaniu odpowiedniego urządzenia, metod i technik możemy wielokrotnie zminimalizować ból i zabieg może być bardzo komfortowy. Znam dokładnie te problemy i wiem jak się czujesz, jeśli ktoś Ci mówi: daruj sobie, to nie dla Ciebie, przecież to jest bardzo trudny zawód. 13 lat temu byłam dokładnie w tym samym miejscu :)

Te wszystkie lata doświadczeń, ogromnej pracy i poświęcenia utwierdziły mnie w tym, że warto pomóc innym w zgłębianiu specjalistycznej wiedzy oraz podejmowaniu decyzji o dalszym rozwoju zawodowym, nie ryzykując czasu i pieniędzy.

Od lat edukuję wielu z Was dodatkową formą artykułów, o które proszą mnie przeróżne branżowe czasopisma. Jest to między innymi BEAUTY FORUM oraz ESTETICA.

Jednak czując niedosyt z ograniczenia formą artykułu postanowiłam zrobić dla Was coś więcej. Zebrać wszystkie wskazówki, wiedzę i doświadczenie w całość. To pragnienie skłoniło mnie do napisania pierwszego w Polsce podręcznika z dziedziny mikropigmentacji, książki ABC MIKROPIGMENTACJI.

Za to czy podejmiesz decyzję o rozwinięciu swoich marzeń decyduje Twoja świadomość i wiedza o tym, co chcesz robić.
Zgodzisz się ze mną, że bez świadomości i odpowiedniej wiedzy na temat MP wybór odpowiedniego szkolenia będzie bardzo trudny oraz ryzykowny, włączając w to straty finansowe.

A przecież może wyglądać to zupełnie inaczej

Nie musisz się obawiać. Moje artykuły, filmiki lub książka ABC pozwoli Ci na dogłębne zrozumienie tematu MP.
Dylematy związane ze szkoleniami, technikami, sprzętem i poziomem edukacji znacznie się zminimalizują, co pozwoli Ci wybrać odpowiednią instytucję szkoleniową.


Z autopsji powiem Ci, że lektura ABC pozwoliła moim czytelnikom na rozwinięcie swojego zawodu lub podjęcie, ale podkreślę - świadome podjęcie decyzji o szkoleniu w odpowiedniej placówce.

Fakt jest taki, że wielu klientów po przeczytaniu książki ABC podjęło świadomą decyzję o wyborze szkolenia. Większość z nich posiada dzisiaj dobrze prosperujące studia mikropigmentacji. 


Być może brzmi to (szczególnie w Polsce) dość zuchwale i możliwe, że mylnie odbierasz to jako "chwalenie się", ale z drugiej strony dlaczego miałabym nie chwalić się tym, że przyczyniłam się w większym lub mniejszym stopniu do czyjegoś sukcesu. To dla mnie wymierny sukces i efekt mojej wieloletniej pracykot.jpg

quotecornerup.png

Ewa Takuska 

Szkolenie przeprowadzone w sposób jak najbardziej przyjazny i profesjonalny. Pani Monika to fantastyczna osoba, która prócz ogromnej wiedzy potrafi przelać ogromną dawkę pozytywnej energii na każdego "ucznia". Polecam z całego serca. Z pewnością tutaj wrócę. 

quotecornerdown.png


biel.jpg

quotecornerup.png

Jolanta Bielecka 

Jestem pod ogromnym wrażeniem szkolenia z Panią Moniką. Pełen profesjonalizm, duża porcja wiedzy i motywacji. Do tego wspaniała atmosfera. Microblading to wstęp do mojej przygody z makijażem permanentnym. Z pewnością wrócę do Pani Moniki na szkolenie z metody klasycznej. Jak się uczyć, to od najlepszych, dlatego bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki.
Dziękuję!! :)

quotecornerdown.png


joanna_p.jpg

quotecornerup.png

Joanna Pradelok 

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, ale tak profesjonalnego podejścia jak Pani Monika ma nie miał jeszcze nikt. Jestem bardzo zadowolona. Zakres przekazanej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej - ogromny. Po szkoleniu u Pani Moniki wiem, że jestem bardzo dokładnie przygotowana i bez obaw mogę zaczynać pracę z makijażem permanentnym. Sama Pani Monika jest osobą ciepłą, otwartą i konkretną. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie ze szkoleń Pani Moniki.!

quotecornerdown.png


Pokazuję Ci te wyniki z bardzo ważnego powodu To, na co stawiam w swojej pracy mentora oraz szkoleniowca to przede wszystkim EFEKTY. Sama cały czas się szkolę, uczę i zdobywam wiedzę. Zdobycie wszystkich tych umiejętności, które doprowadziły mnie do miejsca, w którym obecnie jestem kosztowało wiele pracy, czasu i pieniędzy. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę rzetelnie przekazywać tą wiedzę innym i dzielić się swoim doświadczeniem. Podczas wyboru moich szkoleń i konferencji proponuję zastosowanie prostego pytania weryfikacyjnego. To pytanie ma na celu uświadomienie sobie kogo wybierasz na swojego nauczyciela. Czy autor danego programu to jedynie teoretyk czy prawdziwy praktyk z realnymi wieloletnimi doświadczeniami i wynikami? Zgodzisz się z pewnością ze mną, że miarą sukcesu każdego mentora i trenera są wyniki, jakie osiągają edukowane przez niego osoby. Jeśli ktoś nie potrafi przedstawić efektów swojej pracy w postaci zadowolonych klientów automatycznie zostaje skreślony.
Tak to działa. Zadaniem trenera jest zapewnienie podstaw do rozwoju zawodowego zarabiania pieniędzy na swojej profesjonalnej pracy. Zadaniem mentora nie jest wyłącznie miła atmosfera oraz pokazanie jak używać urządzenia. To cały szereg ważnych i niezbędnych informacji, by praca innych była świadoma i bezpieczna.
Piszę o tym ponieważ... 
Szkoleniowców przedstawiających teoretyczną wiedzę, której sami nie do końca rozumieją, bo zbyt krótko zajmują się mikropigmentacją jest wielu, ale to właśnie realna wiedza praktyków sprawia, że osiągamy realne wyniki. Jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Wszystkie rozwiązania, które udostępniam w postaci artykułów, materiałów szkoleniowych, książki, szkoleń mają moją osobistą gwarancję skuteczności. Czyli osiągasz konkretny cel, wynik albo otrzymujesz zwrot. Czyli krótko mówiąc skupiam się na tym, abyś otrzymała realne efekty, a nie jedynie "wiedzę". W tym miejscu mam dla Ciebie świetną wiadomość Skoro przeczytałaś mój tekst do tego miejsca oznacza to, że chciałaś dowiedzieć się czegoś więcej na temat mikropigmentacji.
To przede wszystkim odpowiedź dla Ciebie, która oznacza, że chcesz w przyszłości świadomie podjąć decyzję i zostać Uczestnikiem moich lub innych szkoleń z tej dziedziny.
Jeśli chciałabyś naprawdę dowiedzieć się wszystkiego o makijażu permanentnym, jego technikach, podejściu praktycznym i teoretycznym wraz z aspektami psychologicznymi, jeśli chciałabyś świadomie podjąć decyzję o Twojej przyszłości związanej z tym zawodem mając na uwadze wybór odpowiedniego trenera, mentora i praktyka, który wprowadzi Cię w tajniki zawodu to mam dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję.

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: "mów dalej, zaciekawiłaś mnie", przeczytaj propozycję, którą dla Ciebie przygotowałam.

Oto co mam. 

Przygotowałam 4 propozycje, w ramach których dowiesz się wiele o makijażu permanentnym i spojrzysz na temat z nowej perspektywy.

Bez niepewności i wątpliwości. 

Większość z nich możesz wykorzystać bez jakichkolwiek zobowiązań. 

Każda z propozycji ma na celu pomóc Ci w 5 głównych obszarach
 
(sprawdź który najbardziej chciałbyś poprawić lub który najbardziej Cię interesuje)


 

1. Dowiedz się czym jest makijaż permanentny

2. Dowiedz się o aspektach psychologicznych zawodu

3. Co może pomóc w podjęciu decyzji o szkoleniu, dać wskazówki jak wybrać trenera makijażu permanentnego

4. Dowiedz się jak w praktyce krok po kroku wygląda zabieg makijażu permanentnego

5. Otwórz odważnie oczy na nowe rozwiązania i techniki Zanim dokonasz swojego wyboru jest jeszcze jedna ważna kwestia.
Niestety mam w tym miejscu złą wiadomość - darmowe materiały oraz kolejne propozycje, które będę miała Ci do zaproponowania są mocno ograniczone czasowo.


Bardzo istotne jest to, że tą akcja kończy się za pięć dni.

Jeśli chciałabyś naprawdę poznać tajniki mikropigmentacji, które Cię interesują, jeśli chcesz świadomie podjąć decyzję o swoim rozwoju osobistym, jeśli chcesz zdobyć główne lub dodatkowe źródło dochodów zapoznaj się z materiałami, które udostępniam dla Ciebie.


To jest moment Twojej decyzji

Spójrz na to z tej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą. 

Droga 1)
 
Odpuścisz sobie teraz lub, co gorsza, odłożysz to, o czym marzysz na "wieczne nigdy", a Twoje marzenia o zmianie czegoś w swoim życiu zawodowym przepadną.

Droga 2) 

Skorzystasz z moich porad. Zapoznasz się z materiałami, a następnie jeśli już jesteś w zawodzie - wdrożysz je w życie lub podejmiesz świadomą decyzję o wyborze trenera i zaczniesz swoją przygodę z mikropimentacją, dzięki której zmienisz swoje życie.Dostęp do kolejnego prezentu już jutroDostęp do kolejnego prezentu już za dwa dniDostęp do kolejnego prezentu już za trzy dni

Linel Monika Wiśniewska

42-600 Tarnowskie Góry, ul. Opolska 31,

www.linel.pl

linel@linel.pl