Easy Permanent to autorski i innowacyjny program oparty na finansowaniu szkoleń bez oprocentowania.


Program został wprowadzony przez międzynarodowego trenera makijażu permanentnego Monikę Wiśniewską jako wsparcie dla osób chcących poznać tajniki mikropigmentacji na najwyższym poziomie.

Często barierę w zdobywaniu wiedzy w zakresie makijażu permanentnego stanowią finanse. Dlatego nasza Akademia Mikropigmentacji Linel wdrożyła program ratalnego finansowania wielu form szkoleń bez oprocentowania. Złożenie wniosku to tylko kilka kroków. Bez wychodzenia z domu i bez kuriera.


Jak wygląda procedura otrzymania pożyczki?

Wybierz interesujące Cię szkolenia oraz uzupełnij formularz, który znajdziesz przewijając stronę w dół. Na wskazanego emaila otrzymasz link do  wniosku online z bezpiecznymi ratami  PayU.


Z kim zawierana jest umowa o pożyczkę?

Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A. lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Czy naprawdę pożyczka jest nieoprocentowana i jak to jest możliwe?

W ramach programu Easy PERMANET nasza szkoła ze specjalnych funduszy edukacyjnych dopłaca do Twojego szkolenia. W praktyce wygląda to tak że Twój kredyt jak każdy jest oprocentowany jednak nie powinno Cię to martwić ponieważ nasz fundusz Easy PERMANENT dopłaca do Twojego kredytu a w konsekwencji tego kwota wraz z odsetkami wynosi dokładnie tyle ile kosztuje Twoje szkolenie. Upraszczając - jeśli Twoje wszystkie szkolenia po zsumowaniu wynoszą np. 9500 zł i chcesz rozłożyć je na 24 raty to zapłacisz miesięcznie 395,83 zł x 24 raty ≈ 9500 zł.
Jedyne co musisz zrobić to wybrać odpowiednią ilość szkoleń a umieszczony poniżej kalkulator, poinformuje Cię, w którym momencie otrzymasz pożyczkę ratalną o równowartości Twojego szkolenia.


Kiedy program Easy Permanent opłaca się najbardziej?

Projekt jest nastawiony na długofalową edukację wielu metod pigmentacji. Dlatego najkorzystniejszą opcją z punktu widzenia opłacalności kredytowania jest wybór kilku szkoleń, które w ciągu zdobywania kolejnych doświadczeń możesz realizować w dowolnie wybranym dostępnym terminie.


Jak długo trwa decyzja kredytowa?

Od złożenia wniosku online decyzja operatora pożyczki zapada najczęściej do 15 minut od momentu otrzymania emaila, w którym zamieścimy link do bezpiecznych płatności ratalnych PayU.


W jaki sposób nastąpi spłata dofinansowania?

Przyznana kwota podzielona zostanie na równe raty w cyklu miesięcznym, ilość rat od 2 do 36.


Kiedy i gdzie odbędą się szkolenia?

Szkolenia odbywają się w Szkole Linel Monika Wiśniewska w Tarnowskich Górach. Szkolenia odbywają się cyklicznie w ciągu całego roku. Wspólnie znajdziemy dogodny dla Ciebie termin wybranej formy szkolenia.


Co zrobić w przypadku odrzucenia wniosku kredytowego?

Wniosek może za Ciebie ponownie złożyć jakakolwiek inna bliska osoba. Wystarczy że uzupełnicie na nowo wniosek, który znajdziesz przewijając stronę w dół.


Kto prowadzi szkolenia?

Monika_kto.jpg


Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.


         


Wybierz interesujące szkolenia

Start ABC
(3 dni – podstawowe klasyczne szkolenie z makijażu permanentnego)
Microblading
(2 dni - szkolenie z ręcznej metody stylizacji brwi)
Workshop - Brows - Ombre
(Warsztaty -1 dzień z techniki Ombre)
Workshop - Brows - 3D Natural Hair
(Warsztaty -1 dzień z techniki brwi - metoda włosa)
Workshop - Brows - Hybrows
(Warsztaty -1 dzień z techniki brwi hybrydowych)
Workshop - Lips - 3D Gloss
(Warsztaty -1 dzień z techniki ust - 3D)
Workshop - Lips - 5D Candy Shading
(Warsztaty -1 dzień z techniki ust - 5D)
Medico
(2 dni - szkolenie z  mikropigmentacji medycznej)

Kalkulator rat

- PLN
Kwota pożyczki:
Liczba rat:

3

3
24

Wysokość jednej raty:
- PLN
Całkowita kwota do zapłaty:
- PLN

Maksymalna kwota kredytu wynosi 20 000 zł. Wybierz odpowiednią ilość szkoleń i przejdź dalej.

Aby skorzystać z odsetek 0% wartość szkoleń musi wynosić 9100zł.
Wybierz dodatkowe interesujące Cię szkolenia lub wypełnij formularz i przejdź dalej.


Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez pożyczkodawcę. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Podmiotem udzielającym pożyczki określanej jako Raty PayU jest Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub przez Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcą a Bankiem lub pożyczkodawcą. Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A. lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Jeśli jeszcze nie wiesz czy wybór szkolenia MonikiWiśniewskiej jest odpowiednim wyborem posłuchaj co mają do powiedzenia nasi absolwenci Akademii LINEL:

kot.jpg

quotecornerup.png
Martyna Kot

Profesjonalizm i pasja to cechy, którymi możemy opisać Monikę Wiśniewską. Potrafi przekazać swoją wiedzę w przystępny, prosty sposób. Perfekcjonistka, która wymaga perfekcji od swoich podopiecznych. Bardzo polecam szkolenie LINEL!

quotecornerdown.png


kulcz.jpg

quotecornerup.png
Wioletta Kulczycka

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia Start ABC w Szkole Linel. Atmosfera i klimat szkolenia był rewelacyjny. Pani Monika jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Jest profesjonalistką i te cechy stara się przekazać swoim kursantkom. Bardzo polecam i na pewno tu wrócę.

quotecornerdown.png


rozbicka.jpg

quotecornerup.png
Katarzyna Rozbicka

Po raz kolejny nic dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm. Dodatkowy przypływ wiedzy dał mi motywację do dalszego działania. Jeszcze tu wrócę ! :)

quotecornerdown.png


biel.jpg

quotecornerup.png
Jolanta Bielecka

Jestem pod ogromnym wrażeniem szkolenia z Panią Moniką. Pełen profesjonalizm, duża porcja wiedzy i motywacji. Do tego wspaniała atmosfera. Microblading to wstęp do mojej przygody z makijażem permanentnym. Z pewnością wrócę do Pani Moniki na szkolenie z metody klasycznej. Jak się uczyć, to od najlepszych, dlatego bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki.
Dziękuję!
! :)

quotecornerdown.png


zasi.jpg

quotecornerup.png
Katarzyna Zasiewska

Na szkoleniu w tej firmie jestem kolejny raz. Atmosfera jest cudowna, pozwala uwierzyć w siebie. Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc i za przekazanie ogromnej ilości wiedzy na temat makijażu permanentnego. Już nie mogę się doczekać, kiedy odwiedzę kolejny raz Tarnowskie Góry! :)

quotecornerdown.png


Osiągnięcia

oNAS_to.jpg
LINEL to marka wybierana i doceniana przez specjalistów: zarówno w zakresie szkoleń, jak i urządzeń oraz barwników do mikropigmentacji.

  • Pierwszy i jedyny w Polsce podręcznik do makijażu permanentnego „ABC Mikropigmentacji” autorstwa Moniki Wiśniewskiej w wersji polskiej i angielskiej

  • Złoty Medal Beauty Fair 2012 w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych za spersonalizowane autorskie szkolenia z dziedziny makijażu permanentnego

  • Złoty Medal MTP 2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego dla urządzenia Duodeluxe Kolibri/Flamingo

  • Złoty Medal Beauty Fair 2012 za najlepsze pigmenty do mikropigmentacji

  • Kongres Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie

  • Mistrzostwa Makijażu Permanentnego ESTELINE

  • Twórca metody NANO Pigmentacji