Easy Permanent to autorski i innowacyjny program oparty na finansowaniu szkoleń bez oprocentowania.


Program został wprowadzony przez międzynarodowego trenera makijażu permanentnego Monikę Wiśniewską jako wsparcie dla osób chcących poznać tajniki mikropigmentacji na najwyższym poziomie.

Często barierę w zdobywaniu wiedzy w zakresie makijażu permanentnego stanowią finanse. Dlatego nasza Akademia Mikropigmentacji Linel wdrożyła program ratalnego finansowania wielu form szkoleń bez oprocentowania. Złożenie wniosku to tylko kilka kroków. Bez wychodzenia z domu i bez kuriera.


Jak wygląda procedura otrzymania pożyczki?

Wybierz interesujące Cię szkolenia oraz uzupełnij formularz, który znajdziesz przewijając stronę w dół. Na wskazanego emaila otrzymasz link do  wniosku online z bezpiecznymi ratami  PayU.


Z kim zawierana jest umowa o pożyczkę?

Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A. lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Czy naprawdę pożyczka jest nieoprocentowana i jak to jest możliwe?

W ramach programu Easy PERMANET nasza szkoła ze specjalnych funduszy edukacyjnych dopłaca do Twojego szkolenia. W praktyce wygląda to tak że Twój kredyt jak każdy jest oprocentowany jednak nie powinno Cię to martwić ponieważ nasz fundusz Easy PERMANENT dopłaca do Twojego kredytu a w konsekwencji tego kwota wraz z odsetkami wynosi dokładnie tyle ile kosztuje Twoje szkolenie. Upraszczając - jeśli Twoje wszystkie szkolenia po zsumowaniu wynoszą np. 9500 zł i chcesz rozłożyć je na 24 raty to zapłacisz miesięcznie 395,83 zł x 24 raty ≈ 9500 zł.
Jedyne co musisz zrobić to wybrać odpowiednią ilość szkoleń a umieszczony poniżej kalkulator, poinformuje Cię, w którym momencie otrzymasz pożyczkę ratalną o równowartości Twojego szkolenia.


Kiedy program Easy Permanent opłaca się najbardziej?

Projekt jest nastawiony na długofalową edukację wielu metod pigmentacji. Dlatego najkorzystniejszą opcją z punktu widzenia opłacalności kredytowania jest wybór kilku szkoleń, które w ciągu zdobywania kolejnych doświadczeń możesz realizować w dowolnie wybranym dostępnym terminie.


Jak długo trwa decyzja kredytowa?

Od złożenia wniosku online decyzja operatora pożyczki zapada najczęściej do 15 minut od momentu otrzymania emaila, w którym zamieścimy link do bezpiecznych płatności ratalnych PayU.


W jaki sposób nastąpi spłata dofinansowania?

Przyznana kwota podzielona zostanie na równe raty w cyklu miesięcznym, ilość rat od 2 do 36.


Kiedy i gdzie odbędą się szkolenia?

Szkolenia odbywają się w Szkole Linel Monika Wiśniewska w Tarnowskich Górach. Szkolenia odbywają się cyklicznie w ciągu całego roku. Wspólnie znajdziemy dogodny dla Ciebie termin wybranej formy szkolenia.


Co zrobić w przypadku odrzucenia wniosku kredytowego?

Wniosek może za Ciebie ponownie złożyć jakakolwiek inna bliska osoba. Wystarczy że uzupełnicie na nowo wniosek, który znajdziesz przewijając stronę w dół.


Kto prowadzi szkolenia?

Monika_kto.jpg


Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.