Kredyt UE bez oprocentowania oraz z częściowym zwrotem

Miło nam poinformować, że Międzynarodowa Akademia Mikropigmentacji Linel bierze udział w europejskim projekcie, który finansuje szkolenia z 20% rabatem oraz rozbija na nieoprocentowane raty. Ilość przystępujących do tego programu podmiotów oraz miejsc jest ograniczona i ściśle określona wysokością unijnych środków finansowania. To jedyny taki projekt oparty na funduszach unijnych, który finansuje formy kształcenia.

Aby otrzymać wszystkie niezbędne informacje o dofinansowaniu uzupełnij poniższy formularz. Otrzymasz na email pakiet informacji tłumaczący jak w łatwy sposób bez zbędnych formalności otrzymać kredyt oraz rabat 20% na szkolenie.
Szkolenia dobywają  się w siedzibie firmy Linel, Tarnowskie Góry ul. Opolska 31

Dla kogo jest ten projekt ?


Projekt skierowany jest do osób, które chcą się kształcić, uczyć i zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje.

Osoby ubiegające się o finansowanie/pożyczkę nie muszą prowadzić działalności gospodarczej, nie muszą mieć stałych dochodów.


Kto może skorzystać z dofinansowania/pożyczki?


Każdy, kto w odpowiednim czasie wypełni elektroniczny formularz i przejdzie weryfikację programu.


Przyznawane środki przydzielane są:

  • bez kosztów,
  • bez opłat wstępnych
  • bez oprocentowania

W jaki sposób nastąpi spłata dofinansowania?


Przyznana kwota podzielona zostanie na równe raty w cyklu miesięcznym, ilość rat od 12 do 36.


Co musisz zrobić, żeby sfinansowano Twoje szkolenie z dodatkowem zwrotem 20 % kwoty?


Aby otrzymać umorzenie ostatnich rat i otrzymać tym samym 20% zwrotu należy ukończyć skutecznie i pozytywnie wybraną formę kształcenia (dyplom, certyfikat).


Kiedy rozpocznie się program?


Projekt zostanie uruchomiony na początku lutego 2018. W tym czasie otrzymasz link do wypełnienia elektronicznego formularza online zamieszczonego na stronie Funduszy Europejskich. Formularz należy jak najszybciej odesłać do weryfikacji. Formalności ograniczone są do minimum.


ZAINTERESOWANIE PROGRAMEM JEST OLBRZYMIE, A FUNDUSZE OGRANICZONE, WIĘC O PRZYZNAWANIU ŚRODKÓW DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.


Dofinansowane szkolenia oraz przykładowy harmonogram spłaty:


MOŻESZ WYBRAĆ KILKA SZKOLEŃ, PONIEWAŻ PROGRAM NIE MA OGRANICZEŃ LICZBY FORM KSZTAŁCENIA DLA JEDNEJ OSOBY.

START ABC - 3 dni – podstawowe klasyczne szkolenie z makijażu permanentnego. 


CENA REGULARNA RABAT FAKTYCZNY KOSZT SZKOLENIA ILOŚĆ RAT BEZ OPROCENTOWANIA

4500 zł

w tym materiały szkoleniowe

-20% 3600 zł 36 miesięcy


MICROBLADING - 2 dni - szkolenie z ręcznej metody stylizacji brwi 

CENA REGULARNA RABAT FAKTYCZNY KOSZT SZKOLENIA ILOŚĆ RAT BEZ OPROCENTOWANIA

2500 zł

w tym materiały szkoleniowe

-20% 2000 zł 36 miesięcy


Opinie 

Agat_sz.jpg

quotecornerup.png
Agata Szuringer

Kolejne świetne szkolenie w Linel. Jak zwykle z pełną mobilizacją, napełniona pozytywną energią i z szerokim zakresem wiedzy, wracam do swoich klientek by je upiększać. "Dziękuję za profesjonalizm i pozytywnego kopa".

quotecornerdown.png


ryszewicz.jpg

quotecornerup.png
Regina Partyka-Leśko

Szkolenie w pełni profesjonalne. Super atmosfera. Informacje dotyczące zabiegu przekazała Pani Monika w wyczerpujący sposób, na 100%. Zajęcia praktyczne na modelkach dały mi dużo satysfakcji i motywacji do dalszej pracy. Dziękuję za wspaniałe 2 dni intensywnych informacji i mocnych wrażeń.

quotecornerdown.png


misi

quotecornerup.png
Sandra Misiak

Bardzo fachowe i profesjonalne przekazana wiedza i doświadczenie. Rzetelnie w miłej atmosferze przeprowadzone zajęcia praktyczne i teoretyczne. Pani Monika to profesjonalistka w każdym calu. Dokładna, rzeczowa i do tego bardzo sympatyczna. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.  

quotecornerdown.png


fabisz.jpg

quotecornerup.png
Katarzyna Fabiszewska

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje i przekazaną wiedzę. "Diabeł tkwi w szczegółach" i do tego obie dążyłyśmy ☺  Wiedza Pani Moniki i sposób przekazu był na bardzo wysokim poziomie. Serczenie polecam i będę bardzo miło wspominać spędzony czas.

quotecornerdown.png

wiecej_1.jpg


 

Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.


Osiągnięcia

LINEL to marka wybierana i doceniana przez specjalistów: zarówno w zakresie szkoleń, jak i urządzeń oraz barwników do mikropigmentacji.

Pierwszy i jedyny w Polsce podręcznik do makijażu permanentnego „ABC Mikropigmentacji” autorstwa Moniki Wiśniewskiej w wersji polskiej i angielskiej 

Złoty Medal Beauty Fair 2012 w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych za spersonalizowane autorskie szkolenia z dziedziny makijażu permanentnego

Złoty Medal MTP 2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego dla urządzenia Duodeluxe Kolibri/Flamingo 

Złoty Medal Beauty Fair 2012 za najlepsze pigmenty do mikropigmentacji

Kongres Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie 

Mistrzostwa Makijażu Permanentnego ESTELINE

Twórca metody NANO Pigmentacji