Akademia Mikropigmenatcji LINEL

oNAS_to.jpg
Akademia Mikropigmenatcji LINEL Grupa KAMAJO
zaprasza wszystkich, którzy pragną umiejętnie i świadomie tworzyć makijaż trwały.

Od wielu lat zajmujemy się kreowaniem nowych twarzy, zmianą sposobu postrzegania siebie poprzez niewielkie korekty rysów twarzy u wielu kobiet, uczeniem innych jak wykonać perfekcyjny makijaż permanentny świadomie, z pasją, wiedzą i wyobraźnią. • Jesteśmy wydawcą i autorem pierwszego w Polsce podręcznika "ABC MIKROPIGMENTACJI" autorstwa Moniki Wiśniewskiej

 • Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń z zakresu mikropigmentacji zakończonych polskim i angielskim certyfikatem. 

 • Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego wystawiającą zaświadczenia MEN

 • Posiadamy międzynarodowy standard nauczania  Vocational Competence Certificate (VCC)
  Jest to jednolity system kształcenia i certyfikacji kompetencji zawodowych. Fundacji VCC przyświecała idea promocji mobilności zawodowej i działania na rzecz uczenia się przez całe życie. Standardy Akademii Edukacyjnej VCC zobowiązują nas aby kształcić uczestników zgodnie z założeniami systemu i w oparciu o akredytowane przez VCC programy dydaktyczne. System VCC integruje wiedzę teoretyczną, praktyczne umiejętności zawodowe, personalne i społeczne, branżowy język obcy oraz kompetencje informatyczne w jednym programie dydaktycznym.  

 • Jesteśmy państwową instytucją szkoleniową wpisaną do rejestru pod nr 2.24/00153/2011. 

 • Jesteśmy twórcą i producentem autorskiego innowacyjnego systemu magnetycznego w dziedzinie technologii mikropigmentacji - profesjonalnego urządzenia do pigmentacji CONTURMO Sensi. 

 • Współpracujemy z urzędami pracy.

 • Szkolenie prowadzi autor podręcznika, międzynarodowy trener mikropigmentacji, dyplomowana kosmetyczka i wizażystka, magister sztuki Monika Wiśniewska. 

 • Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem niemieckiej marki Feelgood, będącej liderem wśród profesjonalnych firm na rynku makijażu permanentnego. 

 • Jesteśmy zdobywcą Złotego Medalu MTP 2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego oraz pigmenty mineralne.

 • Jesteśmy zdobywcą pierwszego w Polsce Złotego Medalu 2012 Beauty Fair za autorskie szkolenia makijażu permanentnego

 • Prowadzimy doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń. Umożliwiamy podczas szkoleń zakup urządzeń i akcesoriów z rabatami, na raty lub w leasingu. 

 • Wykonujemy na co dzień zabiegi z zakresu makijażu permanentnego, microbladingu oraz pigmentacji medycznej

 

MONIKA WIŚNIEWSKA

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel  Akademii Mikropigmentacji LINEL Grupa KAMAJO państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.

Lubić swoją pracę i czerpać z niej prawdziwą radość to połowa sukcesu. Reszta to praktyka, praktyka i praktyka. Bo radość z pracy to siła napędowa, a doświadczenie – to pewność radości.

Te słowa od samego początku mojej przygody z mikropigmentacją stanowią dla mnie motto codziennej pracy szkoleniowca oraz stylisty w dziedzinie makijażu permanentnego. Tworzenie makijażu permanentnego w każdej formie – klasycznego rysunku na twarzy, korekty niedoskonałości, retuszowania blizn, kamuflażu, to wielka sztuka wyczucia, estetyki, wiedzy i doświadczenia. Wszystko przychodzi z czasem, ale podstawa zdobywania doświadczenia musi być solidna, rozsądna i przemyślana. Każdy ma własny styl pracy, własne wnioski, sprawdzone metody, przyzwyczajenia, wszystko to jednak opiera się na głównych zasadach, które trzeba znakomicie poznać, by tworzyć własny świat. Świat nie tylko piękny, ale przede wszystkim bezpieczny. Jeśli wiedza idzie w parze z radością z pracy, można mówić o prawdziwym sukcesie i spełnieniu. Moje doświadczenie trenerskie i moja codzienna wieloletnia praca pozwalają mi pomóc innym zrozumieć mikropigmentację nie tylko od strony rzemiosła, techniki i zasad. Moja zawodowa codzienność to uczenie kobiet w każdym wieku, że są piękne. Że istnieją dostępne dla nich metody tuszowania minimalnych niedoskonałości, podkreślania cudnych walorów. Że makijaż permanentny to nie tatuaż na zawsze, ale możliwość przemian, kształtowania rysów, delikatnych iluzji. To przedłużenie młodości i uroku przez umiejętne nasycenie barwy, a nie nachalne wyrysowanie kształtu. To odświeżenie, blask, czar, na granicy natury i zabiegu. Wiele razy zdarzyło mi się także uczyć mężczyzn samoakceptacji. Że bielactwo to nie tragedia - wystarczy kontrolowana pigmentacja estetyczna. Że łysienie to nie koniec świata - mikropigmentacja oferuje też świetne rozwiązania. To właśnie sens mojej pracy. Podarować komuś lepsze spojrzenie na siebie, komfort, lepsza samoocenę. Rozwiązanie. Robię wszystko, by osoba z którą pracuję czuła się bezpiecznie, by jej pomóc, by ofiarować jej coś więcej niż zabieg. By otrzymała indywidualny rysunek, barwę tylko dla niej, osobisty makijaż niezależny od mody i trendów, coś naprawdę intymnego i wyjątkowego. To samo robię podczas szkoleń - angażuję się osobiście. Jako trener odczuwam wielką radość, że wiedza i energia, które otrzymują moje kursantki otwierają przed nimi nowy świat. Trenuję osoby z całego świata, które mają różne spojrzenia na pigmentację, różny gust i różny sposób ekspresji. Zawsze jednak znajdujemy punkt styczny, wspólną płaszczyznę, jednolity świat, w którym to, co jest marzeniem, staje się realne, a to co różne, staje się oryginalne, profesjonalne i piękne. Praca trenera codziennie uczy mnie pokory, chęci porozumienia, empatii i cierpliwości. Jest moją zawodową pasją. To niezwykła satysfakcja mieć wpływ na czyjś rozwój zawodowy, patrzeć jak rozkwita talent i cieszy innych. 

Zapraszam do mojego świata, do świata bezpiecznej i świadomej pracy, ale i twórczej, kreatywnej pigmentacji.