Sklep

Kredytowanie szkoleń - Easy Permanent


Easy Permanent to autorski i innowacyjny program oparty na finansowaniu szkoleń bez oprocentowania.


Program został wprowadzony przez międzynarodowego trenera makijażu permanentnego Monikę Wiśniewską jako wsparcie dla osób chcących poznać tajniki mikropigmentacji na najwyższym poziomie.

Często barierę w zdobywaniu wiedzy w zakresie makijażu permanentnego stanowią finanse. Dlatego nasza Akademia Mikropigmentacji Linel wdrożyła program ratalnego finansowania wielu form szkoleń bez oprocentowania. Złożenie wniosku to tylko kilka kroków. Bez wychodzenia z domu i bez kuriera.


Jak wygląda procedura otrzymania pożyczki?

Wybierz interesujące Cię szkolenia oraz uzupełnij formularz, który znajdziesz przewijając stronę w dół. Na wskazanego emaila otrzymasz link do  wniosku online z bezpiecznymi ratami  PayU.


Z kim zawierana jest umowa o pożyczkę?

Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A. lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Czy naprawdę pożyczka jest nieoprocentowana i jak to jest możliwe?

W ramach programu Easy PERMANET nasza szkoła ze specjalnych funduszy edukacyjnych dopłaca do Twojego szkolenia. W praktyce wygląda to tak że Twój kredyt jak każdy jest oprocentowany jednak nie powinno Cię to martwić ponieważ nasz fundusz Easy PERMANENT dopłaca do Twojego kredytu a w konsekwencji tego kwota wraz z odsetkami wynosi dokładnie tyle ile kosztuje Twoje szkolenie. Upraszczając - jeśli Twoje wszystkie szkolenia po zsumowaniu wynoszą np. 9500 zł i chcesz rozłożyć je na 24 raty to zapłacisz miesięcznie 395,83 zł x 24 raty ≈ 9500 zł.
Jedyne co musisz zrobić to wybrać odpowiednią ilość szkoleń a umieszczony poniżej kalkulator, poinformuje Cię, w którym momencie otrzymasz pożyczkę ratalną o równowartości Twojego szkolenia.


Kiedy program Easy Permanent opłaca się najbardziej?

Projekt jest nastawiony na długofalową edukację wielu metod pigmentacji. Dlatego najkorzystniejszą opcją z punktu widzenia opłacalności kredytowania jest wybór kilku szkoleń, które w ciągu zdobywania kolejnych doświadczeń możesz realizować w dowolnie wybranym dostępnym terminie.


Jak długo trwa decyzja kredytowa?

Od złożenia wniosku online decyzja operatora pożyczki zapada najczęściej do 15 minut od momentu otrzymania emaila, w którym zamieścimy link do bezpiecznych płatności ratalnych PayU.


W jaki sposób nastąpi spłata dofinansowania?

Przyznana kwota podzielona zostanie na równe raty w cyklu miesięcznym, ilość rat od 2 do 36.

 


Kiedy i gdzie odbędą się szkolenia?

Szkolenia odbywają się w Szkole Linel Monika Wiśniewska w Tarnowskich Górach. Szkolenia odbywają się cyklicznie w ciągu całego roku. Wspólnie znajdziemy dogodny dla Ciebie termin wybranej formy szkolenia.


Co zrobić w przypadku odrzucenia wniosku kredytowego?

Wniosek może za Ciebie ponownie złożyć jakakolwiek inna bliska osoba. Wystarczy że uzupełnicie na nowo wniosek, który znajdziesz przewijając stronę w dół.Kto prowadzi szkolenia?

 

Monika_kto.jpg

Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.

 


 

Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez pożyczkodawcę. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Podmiotem udzielającym pożyczki określanej jako Raty PayU jest Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub przez Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcą a Bankiem lub pożyczkodawcą. Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A. lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


 


 


 

Jeśli jeszcze nie wiesz czy wybór szkolenia Moniki Wiśniewskiej jest odpowiednim wyborem posłuchaj co mają do powiedzenia nasi absolwenci Akademii LINEL:
 

Opinie

Szkolenie pełne profesjonalizmu ! Świetna atmosfera. Pani Monika oraz Pani Ania mega profesjonalne. Myślę, że jest to miejsce najlepsze pod słońcem jeśli chodzi o szkolenie z makijażu permanentnego. Wynoszę z niego ogromną wiedzę, pewność siebie. Szkolenie u Pani Moniki dodało mi ogromnej pewności siebie czuję się gotowa do wykonywania tej usługi w moim gabinecie. Nigdy w życiu nie byłam tak wspaniałym szkoleniu. Bardzo dziękuję za wszystko.

Joanna Solecka

Ogrom wiedzy merytorycznej, atmosfera która pozwala na odbycie szkolenia bezstresowo co ma bardzo dobry wpływ w wyniku pracy i efekty.

Martyna Świtoń

Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Szkoleniowcy bardzo profesjonalni, przekazali nam bardzo dużo informacji, porad, niezbędnych w przeprowadzaniu zabiegów mikropigmentacji. Zajęcia teoretyczne i praktyczne w pełni zadowalające. Z chęcią w przyszłości skorzystam z usług p. Moniki Wiśniewskiej i pani Anny zarówno w kwestii szkoleń jak i usług prywatnych. Placówka na wysokim poziomie z czystym sumieniem polecę każdemu.

Patrycja Kowenzowska

W trakcie szkolenie wiedza była przekazywana w bardzo fachowy sposób i bardzo profesjonalny świadczący o dużym doświadczeniu i ogromnej wiedzy instruktora szkolenia. Wiedza konkretna, na temat, ujęto wszystkie ważne i potrzebne informacje. Podczas zajęć praktycznych fachowa pomoc i cenne wskazówki były przekazywane w bardzo dobry sposób. Konkretny i praktyczny co bardzo pomogło w wykonywaniu zabiegu makijażu permanentnego.

Stela Radziszewska

 

 


 

Osiągnięcia

oNAS_to.jpg

LINEL to marka wybierana i doceniana przez specjalistów: zarówno w zakresie szkoleń, jak i urządzeń oraz barwników do mikropigmentacji.

 • Pierwszy i jedyny w Polsce podręcznik do makijażu permanentnego „ABC Mikropigmentacji” autorstwa Moniki Wiśniewskiej w wersji polskiej i angielskiej 
   
 • Złoty Medal Beauty Fair 2012 w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych za spersonalizowane autorskie szkolenia z dziedziny makijażu permanentnego
   
 • Złoty Medal MTP 2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego dla urządzenia Duodeluxe Kolibri/Flamingo 
   
 • Złoty Medal Beauty Fair 2012 za najlepsze pigmenty do mikropigmentacji
   
 • Jesteśmy twórcą i producentem autorskiego innowacyjnego systemu magnetycznego w dziedzinie technologii mikropigmentacji - profesjonalnego urządzenia do pigmentacji CONTURMO Sensi 
   
 • Posiadamy międzynarodowy standard nauczania Vocational Competence Certificate (VCC)
  Jest to jednolity system kształcenia i certyfikacji kompetencji zawodowych. Fundacji VCC przyświecała idea promocji mobilności zawodowej i działania na rzecz uczenia się przez całe życie. Standardy Akademii Edukacyjnej VCC zobowiązują nas aby kształcić uczestników zgodnie z założeniami systemu i w oparciu o akredytowane przez VCC programy dydaktyczne. System VCC integruje wiedzę teoretyczną, praktyczne umiejętności zawodowe, personalne i społeczne, branżowy język obcy oraz kompetencje informatyczne w jednym programie dydaktycznym.
   
 • Kongres Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie 
   
 • Mistrzostwa Makijażu Permanentnego ESTELINE
   
 • Twórca metody NANO Pigmentacji