Sprzęt i urządzenia do makijażu permanentnego

Trwałe makijaże, np. jako element różnego typu rytuałów czy zaznaczania swojej przynależności plemiennej, wykonywane były już wieki temu, m.in. w starożytnej Azji. Współcześnie makijaż permanentny to zabieg, na który decyduje się wiele kobiet, które w pośpiechu dnia codziennego nie chcą poświęcać cennego czasu na wykonywanie perfekcyjnej kreski na powiece czy konturu ust. Dziś doskonale wiemy, jak wielkie znaczenie dla efektu estetycznego ma sprzęt do makijażu permanentnego. Jego wysoka jakość i możliwość zachowania pełnej sterylności gwarantują, że każda klientka gabinetu może czuć się zarówno piękna, jak i bezpieczna.

Specjalista, który będzie wykonywał zabieg, powinien posiadać w swoim gabinecie lub salonie najnowocześniejsze i najbardziej precyzyjne urządzenia do makijażu permanentnego. Taki sprzęt zdecydowanie ułatwia pracę i pozwala znacznie zmniejszyć ryzyko błędu ludzkiego. Poza komfortem pracy specjalisty warto zwrócić uwagę, iż nowoczesna aparatura pozwala na niezwykle precyzyjne przeprowadzenie zabiegu i osiągnięcie oczekiwanego rezultatu, jak również może pozwolić na zdecydowane zmniejszenie dolegliwości bólowych u pacjentki, a także czasu jej późniejszej rekonwalescencji.


CONTURMO - SENSI

CONTURMO

Urządzenie do makijażu permanentnego 

NOWATORSKI SYSTEM PIGMENTACJI JUŻ DOSTĘPNY W POLSCE! 

CONTURMO to innowacyjne intuicyjne urządzenie do makijażu permanentnego i medycznego z opatentowanym magnetycznym modułem igieł nano i tradycyjnych oraz ze specjalnym systemem komunikacji bazy urządzenia z rączką.

Igly Smart w systemie Conturmo to ultrabezpieczna i profesjonalna pigmentacja bez krwawienia, obrzęku i bólu.

Sklep - Barbet


Linel.pl - profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego w atrakcyjnych cenach.