Kredyt na szkolenia LINEL

Specjalnie dla naszych kursantów stworzyliśmy projekt dzięki, któremu nasze szkolenia mogą być kredytowane nawet z odsetkami 0%


Dla kogo jest ten projekt kredytowania?

Projekt skierowany jest do osób, które chcą się kształcić, uczyć i zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje.
Osoby ubiegające się o finansowanie/pożyczkę nie muszą prowadzić działalności gospodarczej.Kto może skorzystać z pożyczki?

Każdy, kto w odpowiednim czasie wypełni elektroniczny formularz i przejdzie weryfikację banku.Z kim zawierana jest umowa o pożyczkę?

Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A. lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.W jaki sposób nastąpi spłata dofinansowania?

Przyznana kwota podzielona zostanie na równe raty w cyklu miesięcznym, ilość rat od 2 do 36.


Kiedy i gdzie odbędą się szkolenia?

Szkolenia odbywają się w Szkole Linel Monika Wiśniewska w Tarnowskich Górach. Szkolenia odbywają się cyklicznie w ciągu całego roku. Wspólnie znajdziemy dogodny dla Ciebie termin wybranej formy szkolenia.


Kto prowadzi szkolenia?

Monika_kto.jpg


Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.


Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez pożyczkodawcę. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Podmiotem udzielającym pożyczki określanej jako Raty PayU jest Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub przez Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcą a Bankiem lub pożyczkodawcą. Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A. lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Jeśli jeszcze nie wiesz czy wybór szkolenia Moniki Wiśniewskiej jest odpowiednim wyborem posłuchaj co mają do powiedzenia nasi absolwenci Akademii LINEL:

kot.jpg

quotecornerup.png
Martyna Kot 

Profesjonalizm i pasja to cechy, którymi możemy opisać Monikę Wiśniewską. Potrafi przekazać swoją wiedzę w przystępny, prosty sposób. Perfekcjonistka, która wymaga perfekcji od swoich podopiecznych. Bardzo polecam szkolenie LINEL!

quotecornerdown.png


kulcz.jpg

quotecornerup.png
Wioletta Kulczycka 

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia Start ABC w Szkole Linel. Atmosfera i klimat szkolenia był rewelacyjny. Pani Monika jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Jest profesjonalistką i te cechy stara się przekazać swoim kursantkom. Bardzo polecam i na pewno tu wrócę.

quotecornerdown.png


rozbicka.jpg

quotecornerup.png
Katarzyna Rozbicka 

Po raz kolejny nic dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm. Dodatkowy przypływ wiedzy dał mi motywację do dalszego działania. Jeszcze tu wrócę ! :)

quotecornerdown.png


biel.jpg

quotecornerup.png
Jolanta Bielecka 

Jestem pod ogromnym wrażeniem szkolenia z Panią Moniką. Pełen profesjonalizm, duża porcja wiedzy i motywacji. Do tego wspaniała atmosfera. Microblading to wstęp do mojej przygody z makijażem permanentnym. Z pewnością wrócę do Pani Moniki na szkolenie z metody klasycznej. Jak się uczyć, to od najlepszych, dlatego bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki.
Dziękuję!
! :)

quotecornerdown.png


zasi.jpg

quotecornerup.png
Katarzyna Zasiewska 

Na szkoleniu w tej firmie jestem kolejny raz. Atmosfera jest cudowna, pozwala uwierzyć w siebie. Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc i za przekazanie ogromnej ilości wiedzy na temat makijażu permanentnego.  Już nie mogę się doczekać, kiedy odwiedzę kolejny raz Tarnowskie Góry! :) 

quotecornerdown.png


Osiągnięcia

oNAS_to.jpg
LINEL to marka wybierana i doceniana przez specjalistów: zarówno w zakresie szkoleń, jak i urządzeń oraz barwników do mikropigmentacji.

  • Pierwszy i jedyny w Polsce podręcznik do makijażu permanentnego „ABC Mikropigmentacji” autorstwa Moniki Wiśniewskiej w wersji polskiej i angielskiej 

  • Złoty Medal Beauty Fair 2012 w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych za spersonalizowane autorskie szkolenia z dziedziny makijażu permanentnego

  • Złoty Medal MTP 2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego dla urządzenia Duodeluxe Kolibri/Flamingo 

  • Złoty Medal Beauty Fair 2012 za najlepsze pigmenty do mikropigmentacji

  • Kongres Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie 

  • Mistrzostwa Makijażu Permanentnego ESTELINE

  • Twórca metody NANO Pigmentacji