Sklep

Wsparcie

 

Wiemy, jak ważnym momentem jest start - dlatego wspieramy Cię, gdy Ty stawiasz pierwsze samodzielne kroki w dziedzinie mikropigmentacji. Jesteśmy z Tobą od rozpoczęcia edukacji po wyposażenie salonu i stanowiska pracy oraz wtedy, gdy chcesz rozwinąć swoją działalność.

Sprawdź, w jaki sposób Linel może pomóc Tobie rozwinąć swój biznes.

  • zestaw startowy
  • ważne wskazówki praktyczne podczas szkolenia
  • sprawdzony, najwyższej jakości sprzęt i siła marki
  • mailowe konsultacje trenera po zakończeniu szkolenia
  • możliwość ratalnych opłat bez oprocentowania za szkolenia oraz urządzenie

Jakość i silna marka

W LINEL codziennie dbamy o zachowanie najwyższych standardów pracy i jakości stosowanych urządzeń.

Jesteśmy autorem i wydawcą pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji "ABC Mikropigmentacji" autorstwa Moniki Wiśniewskiej.
Jesteśmy twórcą videobloga z zakresu mikropigmentacji.
Jesteśmy twórcą i producentem autorskiego innowacyjnego systemu magnetycznego w dziedzinie technologii mikropigmentacji - profesjonalnego urządzenia do pigmentacji CONTURMO Sensi.
Jesteśmy zdobywcą Złotego Medalu MTP 2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego, Złotego Medalu 2012 za pigmenty mineralne oraz laureatem prestiżowej nagrody - Złotego Medalu przyznanego przez kapitułę znaczącego wydarzenia branżowego w Polsce podczas XI Festiwalu Beauty Fair w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych za nasze autorskie szkolenia z dziedziny makijażu permanentnego.


Pakiet startowy

Wszyscy nasi kursanci mają możliwość zakupu profesjonalnego sprzętu do wykonywania makijażu permanentnego oraz PAKIETU STARTOWEGO. Podczas szkolenia zapewniamy sprzedaż barwników i akcesoriów niezbędnych do wykonania zabiegu makijażu permanentnego z 10% zniżką (pakiet startowy). Dodatkowo zupełnie GRATIS otrzymujesz od nas: atesty, certyfikaty barwników, opis merytoryczny, seminarium szkoleniowe oraz zestaw akcesoriów Linel Starter.Dofinansowanie szkoleń

Organizowane przez nas szkolenia i kursy mogą być refundowane z
- właściwego dla miejsca zameldowania Urzędu Pracy (należy udać się do Urzędu Pracy i wypełnić właściwy wniosek, w którym motywuje się chęć uczestnictwa w kursie. Po złożeniu wniosku właściwa osoba z Urzędu Pracy bezpośrednio kontaktuje się z naszą firmą, dopełniając wszystkie sprawy formalne. Dokumentem uprawniającym do finansowania kursu z Urzędu Pracy jest skierowanie na szkolenie)-
- ze środków unijnych, np. z programu Inwestuj w Rozwój.


Kredytowanie szkoleń

O finansowanie kredytowe szkolenia mogą ubiegać się wszystkie osoby, które chcą szkolić się w naszej instytucji . W celu pozyskania szybkiego kredytu należy wypełnić autorski formularz LINEL na naszej stronie. W ciągu 15 minut następuje weryfikacja i decyzja o przyznanym kredycie. Po pozytywnej decyzji należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia dostępnych terminów szkolenia.


Leasing

Proponujemy finansowanie naszych produktów w formie  leasingu:

Procedura zawarcia umowy Leasingowej:
1. Wybór przedmiotu umowy (urządzenie).
2. Przedstawienie opisu urządzenia wybranej firmie leasingowej; otrzymanie dogodnej oferty leasingu z firmy wybranej osobiście lub polecanej przez Linel.
3. W przypadku pozytywnej decyzji – podpisanie umowy
4. Przelew środków na konto sprzedającego.
5. Odbiór przedmiotu leasingu.

Uwaga: W razie jakichkolwiek pytań odnośnie Leasingu prosimy o kontakt ze współpracującymi z naszą instytucją firmami: Leasing Leaselink Mateusz Drozd 665 040 420, Leasing Getin 535 557 988.