Sklep

Podręcznik ABC mikropigmentacji


 

Pierwszy w Polsce podręcznik o mikropigmentacji autorstwa Moniki Wiśniewskiej
Książka przeznaczona jest nie tylko dla miłośników zawodu, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i wzbogacać swoją wiedzę. To także lektura dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym i chcą poznać i zrozumieć jego tajniki.„ABC mikropigmentacji” to ponad 200 stron o najróżniejszych aspektach zawodu, o technikach, metodach i sposobach bezpiecznej i pięknej pigmentacji. W sposób przejrzysty, przyjazny, prosty i klarowny podręcznik przekazuje wiele lat doświadczeń autorki oraz przedstawia obiektywne fakty dotyczące pigmentacji klasycznej, korekcyjnej i medycznej.

 

Treść została wsparta grafiką, schematami, rysunkami oraz fotografiami modelowymi, które dobrze i czytelnie obrazują poszczególne etapy i efekty zabiegu. Książka zawiera wiele cennych spostrzeżeń, wskazówek oraz porad. Skupia się nie tylko na samym obrazie makijażu i jego walorach estetycznych. Dotyka również tematów mniej powszechnych. Omawia m. in. psychologię zawodu, predyspozycje, działanie i sens używania znieczulaczy, teorię łączenia kolorów, neutralizację barw. Pokazuje możliwości makijażu permanentnego nie tylko od strony kosmetycznej i estetycznej, ale również w świetle medycznych i korekcyjnych potrzeb. Podręcznik „ABC mikrpigmentacji” to wiele wskazówek dotyczących wyboru technik i metod pigmentacji. Każda technika jest opisana osobno, zilustrowana zdjęciem lub schematem oraz zawiera podstawowe informacje dotyczące rodzaju użytej igły, kąty nachylenia, głębokości implantacji barwnika, prędkości pracy. Książka pokazuje przekrojowo całą historię oraz rozwój makijażu permanentnego oraz jego współczesne formy. Stanowi cenne kompendium wiedzy, zbiór informacji i podstaw do bezpiecznego wykonywania zawodu.


  

Monika_kto.jpg

Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.