Sklep

Zostań modelką podczas szkolenia 

SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ OFERTY I CIESZ SIĘ PIĘKNYM MAKIJAŻEM W KAŻDYM MIEJSCU I O DOWOLNEJ PORZE

 

Dlaczego warto?

Jeśli Twój makijaż permanentny zostaje wykonany podczas szkolenia zaoszczędzisz. 


Czym różni się makijaż permanentny wykonany podczas szkolenia od zwyczajnego?

W zasadzie... niczym. Zabieg wykonywany jest na renomowanych kosmetykach i przy użyciu uniwersalnych i autorskich technik Moniki Wiśniewskiej. Makijaż wykonywany jest przez osobą szkolącą się oraz częściowo trenera. Wydłuża się jedynie nieznacznie czas wykonywania zabiegu z powodu prowadzenia wyjaśnień i wykładu z zakresu mikropigmentacji. Makijaż wykonywany podczas szkolenia jest bezpieczny i wykonywany pod stałą kontrolą specjalisty.
 

 

 


Przebieg zabiegu:


Modelki przed zabiegiem otrzymują do podpisania umowę, w której zgadzają się na wykorzystywanie swojego wizerunku przez firmę LINEL grupa KAMAJO.
Podpisanie powyższej zgody jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do zabiegu.
Z modelką zostaje przeprowadzony wywiad na temat stanu jej zdrowia oraz przeciwwskazań do wykonania makijażu permanentnego.
Następnie rysowany jest szkic poglądowy rysunku, który ma zostać poddany pigmentacji. Wykonywany jest on za pomocą specjalnych kredek kosmetycznych.
Po akceptacji rysunku przez trenera prowadzącego szkolenie oraz modelkę, kursantka przystępuje do właściwego zabiegu.
Z uwagi na fakt, że makijaż wykonywany jest na szkoleniu, przez osobę uczącą się, może ulec wydłużeniu i trwać nieco dłużej.
W związku z tym istotnym jest, aby zarezerwować sobie więcej czasu w dzień zabiegu, aby osoba szkoląca się mogła go przeprowadzić w spokojnej atmosferze. 


WAŻNE INFORMACJE

Dopigmentowanie wykonywane jest w terminie do 1 miesiąca od wykonania zabiegu, tylko na zajęciach szkoleniowych

Modelki u których wykonywany będzie zabieg makijażu permanentnego ust powinny 4 dni przed planowanym zabiegiem przyjmować tabletki HEVIRAN (dawka 800 ml/doba, 2 razy dziennie) lub inne leki chroniące przed wirusem opryszczki.

 

Zabieg makijażu permanentnego nie może być wykonany jeśli u klienta występuje którekolwiek z wymienionych przeciwwskazań:

 • infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
 • uszkodzenia skóry w miejscu pigmentacji,
 • ciąża i okres laktacji
 • świeże blizny,
 • łuszczyca,
 • epilepsja
 • hemofilia
 • poparzenie słoneczne,
 • stany zapalne,
 • obniżenie odporności organizmu, infekcje, stany podgorączkowe
 • leki przeciwzakrzepowe,
 • leki sterydowe (trudniejsze gojenie),
 • antydepresyjne,
 • grzybobójcze i antybiotyki,
 • cukrzyca (jeśli jest wyrównana-można wykonać zabieg) 

 

PROMOCJA DO ODWOŁANIA

 

BRWI (metoda dobierana indywidualnie) + KRESKI GÓRNE

DOPEŁNIENIE (do 4 tygodni po zabiegu) 

1400 PLN

100 PLN

200 PLN

USTA (metoda dobierana indywidualnie)

DOPEŁNIENIE (do 4 tygodni po zabiegu)

1200 PLN

100 PLN

200 PLN

 


Kto prowadzi szkolenia?

 

Monika_kto.jpg

Monika Wiśniewska

Autor pierwszego w Polsce podręcznika do mikropigmentacji „ABC Mikropigmentacji”. Założyciel i właściciel Akademii Mikropigmentacji LINEL - państwowej instytucji szkoleniowej. Międzynarodowy trener mikropigmentacji z przygotowaniem pedagogicznym, magister sztuki, dyplomowany technik kosmetyki, wizażystka, zdobywca Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Beauty Vision 2011 za profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego, pierwszego w Polsce Złotego Medalu w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych na XI Beauty Fair 2011 oraz najwyższej nagrody przyznanej za pigmenty mineralne podczas XII Beauty Fair 2012. Organizator mistrzostw makijażu permanentnego, juror mistrzostw mikropigmentacji, współorganizator Kongresu Mikropigmentacji Estetycznej ESTELINE w Warszawie, wykładowca na kongresach i seminariach branżowych, autorka wielu publikacji z zakresu szeroko pojętej mikropigmentacji. Honorowy członek „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek.