Sklep

Opinie

Jestem MEGA zadowolona. Dzięki szkoleniu odzyskałam motywacje do działania! polecam każdemu kto chce rozszerzyć swoje umiejętności. Wykładowcy REWELACYJNI!  

Malwina Grabowska

Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Rzeczowe i konkretne podejście do kursantki. Ogromnym plusem jest opieka dwóch instruktorów podczas wykonywanej usługi na modelce w efekcie czułam się pewniej wykonując makijaż. Bardzo się cieszę ze trafiłam pod ręce p. Moniki oraz p. Ani. Obie osoby znajdują się we właściwym miejscu! Polecam! ❤️

Natalia Jedrysik

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego szkolenia z Panią Moniką i Anią. Mogę szczerze przyznać, że czuje się pewnie po tym szkoleniu. Dostałam cenne wskazówki, które na pewno wykorzystam.

Klaudia Bober

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenie, bardzo dużo przekazanej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, chociaż uważam, że powinno być więcej pracy na modelkach aby przełamać strach przed kontaktem ze skórą. Polecam bardzo szkolenie z Moniką oraz Anią, dwie wyraziste osobowości dzięki, którym wiedza na pewno zapadanie w pamięci tak jak powinna.

Daria Czubak

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Pani Monika to bardzo komunikatywna, wesoła, a przede wszystkim pełna profesjonalizmu osoba. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia.

Jolanta Kubica

Szkolenie na wysokim poziomie, dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Prowadzaca tłumaczy bardzo życiowo, zrozumiale i co ważne z własnego doświadczenia długotrwałej pracy, a nie z książki. Serdeczenie polecam tego szkoleniowca oraz akademie Pani Moniki WIśniewskie.

Iwona Michalik

Poziom szkolenia uważam za mega wysoki. Bardzo dużo teorii oraz pomoc w praktyce. Można by było poradzić wiecej modelek aby poćwiczyc pod fachowym okiem.

Martyna Adamczyk

Szkolenie na bardzo dobrym poziomie. Duzo teorii, która na pewno dobrze wypływa na naszą pracę. Mogłoby być więcej praktyki, lecz zwazywszy na ilosć dni szkolenia jest to zrozumiałe.

Paulina Nalepa

Szkolenie na wysokim poziomie. Pani Monika przekazała bardzo duzo wiedzy. Po szkoleniu czuję się zmotywowana i gotowa na nowe wyzwania.

Aleksandra Knas

Szkolenie daje duzą dawkę praktycznej wiedzy, niezbędnej do ropoczęcia z makijażem permanentnym. Prowadząca cierpliwa i bardzo życzliwa.

Sandra Pawełek

Szkolenie na najwyższym poziomie, przemiła atmosfera i super Pani prowadząca. Monika jest świetnym szkoleniowcem, dzięki niej czuję, że wejdę w świat pmu.

Paulina Lara

Szkolenie na najwyższym poziomie. Pani Monika super sympatyczna z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać. Cieszę się, że się zdecydowałam.

Katarzyna Rzeplińska

Bardzo się cieszę, że odważyłam się na krok w stronę szkolenia u Pani Moniki. Moja pewność siebie bardzo wzrosła :) Prowadzenie szkolenia na luzie ale bardzo konkretnie. Bardzo dużo przekazanej wiedzy. Jestem bardzo zadowolona!!!  

Anna Gancarz

Wiedza pani Moniki jest ogromna. Sposób przekazania jest bardzo łatwo przyswajalny. Szkolenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze ale bardzo profesjonalnie. Mogę śmiało polecić.

Natalia Więcek

Pełen profesjonalizm, przejrzyste szkolenie oraz przekaz informacji. Zdobyta wiedza pomoże w doświadczeniu oraz wykonywaniu makijażu permanentnego.

Żaneta Lindner

Polecam całym serduszkiem, atmosfera bardzo przyjazna, ogrom "sprzedanej" wiedzy. Bardzo zrozumiale przekazane informacje. Część praktyczna bardzo stresująca, lecz z pomocą p. Moniki i p. Anii nie tak straszna. "Czuwały" i nakierowywały na dobre tory. POLECAM!!

Weronika Włochowicz

Szkolenie profesjonalne. Z miłą chęcią skorzystam z innych szkoleń u Pani Moniki. Godne polecenia.

Aneta Skrzypa

Szkolenie oceniam jako bardzo profesjonalne. Atmosfera szkolenia bardzo pozytywna. Wiadomości przekazane w bardzo przystępny sposób. Bardzo dziękuję za cierpliwość obu Pań instruktorek.  

Mirosława Cierniak

Szkolenie godne polecenia jest na bardzo dużym poziomie, osoby szkolące bardzo miłe, otwarte i chętne do odpowiedzi nawet najnudniejszych pytań. Jestem bardzo zadowolona z pozyskanej wiedzy

Agnieszka Glenc

Polecam szkolenie! Obszerna teoria, dużo praktyki. Trener makijażu PMU bardzo dobrze przygotowany, przyjemny i miły. Jedynie chciałabym więcej praktyki na skórkach. Atmosfera w salonie jak i na szkoleniu bardzo miła i luźna. Polecam w 100%

Sandra Stolarska

Szkolenie pełen profesjonalizm. Przemiła atmosfera. Umiejętne przekazanie wiedzy.

Monika Gawron

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, ogrom przekazanej wiedzy merytorycznej w przesympatycznej atmosferze. Na pewno chętnie skorzystam z innych szkoleń.

Agata Kaszuba

Szkolenie wyczerpujące temat. Przekaz wiedzy na wysokim poziomie. Miła atmosfera    

Justyna Michalec

  Jestem w pełni usatysfakcjonowana, czuję się przygotowana do pracy jako linergistka.  Ze szkolenia wyniosłam bardzo duży ogrom wiedzy na temat techniki przy pigmentacji. Polecam serdecznie to miejsce. W 100% dobrze wydane pieniądze.    

Marzena Ankiewicz

Szkolenie na wysokim poziomie. Szkolenie przygotowane bardzo dobrze.    

Anna Radosz

Szkolenie bardzo merytoryczne, wiedza przekazana z największa starannością. Poziom szkolenia na najwyższym poziomie    

Marzena Figiel

Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenie oraz profesjonalnego podejścia. Wiedza była przekazana wprost i bardzo zrozumiała. Atmosfera była bardzo luźna, zero stresu.  

Aleksandra Szyndrowska

Bardzo miła atmosfera szkolenia. Przygotowanie merytoryczne na najwyższym poziomie. Opieka trenera podczas zabiegu na modelce bardzo dobra, korygowanie drobnych błędów na każdym etapie.

Anna Tomaszewicz

Bardzo fajnie merytorycznie szkolenie przeprowadzone w luźnej przyjaznej atmosferze. Było wypełnione ogromem informacji, a Monika jako osoba prowadząca posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w makijażu permanentnym. Z całego serca polecam i chętnie tu wrócę.

Anita Krawczyk-Boral

Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób odpowiedni, zadowalający moim oczekiwaniom dzięki prowadzącej, która na wysokim poziomie przekazuje bardzo dokładną wiedzę teoretyczną jak i pomocną w praktyce. Dzięki temu szkoleniu czuję się przygotowana żeby dodać tą usługę do mojej oferty. Dziękuję

Urszula Sobótka

Jestem zadowolona ze szkolenia. Zajęcia moim zdaniem odpowiednio wyważone, odpowiednia ilość teorii, która rozwiała moje pytania i wątpliwości. Gorąco polecam.

Magdalena Dzierżenga

Szkolenie prowadzone wyjątkowo uważnie z dużą wiedzą fachową. Innymi słowy jestem bardzo zadowolona z poziomu i przebiegu szkolenia

Aleksandra Żukowska

Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do pracy, cierpliwość. Pełne poświęcenie.

Ewa Pilarczyk

Jestem zadowolona. 

Katarzyna Pilarska

Bardzo miło było mi przyswoić wiedzę podczas kursu u Pani Moniki Wiśniewskiej, która wykazała się dużą wiedzą i wysoką kulturą oraz profesjonalizmem.

Agnieszka Ratowska

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkolenia u Pani Moniki Wiśniewskiej. Sposób przekazywania wiedzy był zrozumiały, na szkoleniu były poruszone wszystkie ważne kwestie.

Magdalena Michalak

Polecam! Doskonałe miejsce szkolenia, zdobywanie wiedzy i umiejętności w miłej atmosferze.

Malwina Stefaniak

Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Obszerny zakres wiedzy, bardzo szczegółowo przedstawiona tematyka makijażu permanentnego. Praktyczna część szkolenia również przeprowadzona w jasny i zrozumiały sposób. Super prowadzące i porady, które wykorzystam w przyszłej pracy. Dziękuję za odpowiednio przekazaną wiedzę.

Joanna Owczarek

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i praktycznym. Organizacja szkolenia pozwoliła na przyswojenie wiedzy, w uszeregowany sposób, tak by wiedza przełożyła się na praktykę. Przed szkoleniem przeczytałam książkę dzięki czemu wysłuchany wykład ugruntował wiedzę. Oprócz informacji dotyczącej wykonywania makijażu permanentnego uzyskałam praktyczne wskazówki pracy z klientem, prowadzenia biznesu związanego z PMU. Bardzo dobrze spędzony czas w miłej atmosferze. Będę polecać kursy Pani Moniki swoim koleżankom z branży. 

Małgorzata Stasiak

 Jestem zadowolona ze szkolenia. Otrzymałam bardzo dużo wiedzy i jestem przygotowana do pracy jako linergistka. Polecam serdecznie. Monika Wiśniewska cudowna! 

Aleksandra Rejmak

Jedyna uwaga to poświęciłabym więcej czasu na rysunek brwi. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Pozwoli mi ono na rozwinięcie skrzydeł w nowej branży. 

Katarzyna Kuniszewska

Atmosfera szkolenia- super!  Żałuję, że szkolenie trwało tak krótko. Monika Wiśniewska jest wspaniałym, otwartym i bezpośrednim wykładowcą. Jeśli chodzi o mnie, poświęciłabym więcej czasu tematyce pigmentów, typów urody. Mimo to, uważam że jestem dobrze przygotowana do pracy linergistki.

Katarzyna Pietrek

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, uzyskałam mnóstwo wiadomości, dotyczących makijażu. Uzyskałam pewność siebie i czuję się gotowa do pracy. Atmosfera na szkoleniu jest przyjazna. Z czystym sumieniem polecam to szkolenie wszystkim.

Natalia Kuzdra

Bardzo owocne szkolenie

Łucja Skowrońska

Było super

Katarzyna Snopek

Po szkoleniu uzyskałam mnóstwo wiadomości dotyczących makijażu permanentnego. Na szkoleniu panowała przyjazna atmosfera. Polecam!!!

Anna Ciwiś

Szkolenie na wysokim poziomie. Dużo wiedzy praktycznej jak i teoretycznej. Miłe, komunikatywne i przystępne Panie instruktorki. 

Aleksandra Urbańczyk

 Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Warto było przyjechać z Torunia aż na Śląsk, żeby poznać tak wspaniałą  mentorkę jaką jest Monika Wiśniewska. Będę w swojej pracy dążyła do perfekcji wzorem z Linela.

Kinga Sułecka

Bardzo duży przekaz wiedzy. Jestem gotowa do pracy linergistki. 

Angelika Morawiec

 Szkolenie jest wspaniałym wstępem do świata makijażu permanentnego. Mam nadzieje, że to otworzy mi karierę w nowym zawodzie oraz poszerzenie oferty mojego salonu kosmetycznego.

Justyna Rabsztyn

Jestem zadowolona ze szkolenia. Otrzymałam bardzo dużo wiedzy. Myślę, że jestem dobrze przygotowana do pracy jako linergistka. Polecam serdecznie każdemu, kto chce spróbować swoich sił w makijaży permanentnym. Bezstresowo, idealna atmosfera pracy. 

Katarzyna Piczak

Szkolenie oceniam bardzo wysoko pomimo faktu, iż jestem osobą z poza branży "beauty". Wiedza była przekazana w sposób klarowny, dogłębny i jasny. Wykładowca z bardzo dużą wiedzą a także doświadczeniem, które przekazywała najlepiej jak można. Podczas szkoleń bardzo miła atmosfera, która pomaga przyswojeniem nowej wiedzy. Podczas zajęć praktycznie czułam się zaopiekowana na każdym etapie mojej pracy. 

Wioleta Łupina

Szkolenie spełniło moje oczekiwania ponadto! Energia, która tu emanuje daje mega Powera do pracy! Dziękuje!

Justyna Jamroży

Szkolenie fantastyczne. Wiedza przekazana w klarowny, prosty i jasny sposób. Monika i Ania są bardzo cierpliwymi osobami.. Atmosfera bardzo przyjazna. wysoki poziom szkolenia i pełen profesjonalizm. Polecam i z chęcią skorzystam z innych szkoleń w Akademii Linel. 

Barbara Pudlarz

   Szkolenie dało mi duża wiedze teoretyczną jak i praktyczną. Czuję się przygotowana do pracy. Dziękuje :) 

Monika Kieś

Fantastyczne, pełne inspiracji szkolenie przepełnione ciepłym humorem zaangażowanych prowadzących. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Polecam każdemu, kto chciałby zacząć lub doszkolić swoją przygodę z makijażem permanentnym.

Patrycja Sokołowska

Same superlatywy. Gdybym miała jeszcze raz się zapisać na szkolenie na pewno wybrałabym Akademię Linel jeszcze raz.

Gabriela Mulica

Fantastyczne szkolenie. Ogrom wiedzy przekazany w najlepszy możliwy sposób. Prowadząca jest niesamowita i z ogromną wiedzą. Polecam!

Ksymena Bulińska

Akademia Linel spełniła moje oczekiwania z makijażu permanentnego co do szkolenia. Pani Monika bardzo fajnie i szczegółowo tłumaczyła wszystko z teorii od podstaw tak, że można było łatwo przenieść to wszystko na ćwiczenia praktyczne. Atmosfera na szkoleniu bardzo energetyczna i pozytywna. Instruktorki Pani Monika I Pani Ania bardzo jasno i umiejętnie przekazywały nam swoją wiedzę. Jestem mega zadowolona i myślę, że na jednym szkoleniu w akademii Linel się nie skończy. Bardzo polecam osobom, które chcą zacząć swoją przygodę z makijażem permanentnym. 

Małgorzata Sokołowska

 Szkolenie zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Wiedza przekazana w fantastyczny , zrozumiały sposób. Uwzględniając wszystkie rady oraz sugestie z każdym kolejnym dniem nabywałam więcej umiejętności i czułam się pewnie. wierzę, że zapewniona atmosfera oraz zdobyta wiedza doda mi skrzydeł do dalszego działania. 

Daria Malina-Malinowska

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, przekaz wiedzy w sposób jasny i klarowny, cudowna atmosfera, która sprzyja obniżeniu poziomu stresu przy pierwszym zabiegu. Dużo cennych uwag podczas części praktycznej.

Iwona Tyrka

Akademia Linel spełniła moje oczekiwania pod względem zdobytej przeze mnie wiedzy na szkoleniu. Poznałem technikę wykorzystania makijażu permanentnego brwi i ust w sposób bardzo przystępny, z fajną atmosferą. Osoba prowadząca ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie które potrafi przekazać swoim uczniom. Po odbytym kursie nie mam żadnych wątpliwości co do technik, kolorów, wszystko jest dla mnie jasne i przejrzyste za co bardzo dziękuję.

Maciej Nawrot

Bardzo dziękuję za dużą wiedzę. Nauczyłam się dużo i będę wprowadzać informacje i praktykę w swoją pracę. Dzięki wielkie Monice Wiśniewskiej i Ani za dużo wiedzy i przekazane informacje. Z całym sercem polecam szkolenia z makijażu permanentnego. <3

Olha Bilous

Jestem zachwycona szkoleniem! Monika i Ania to najlepsze nauczycielki na świecie! Z totalnego laika jakim niewątpliwie jestem zrobiły osobę, która bez większego problemu wykonała swoje pierwsze brwi i usta. Dodatkowo są bardzo ciepłymi i przyjaznymi osobami, dzięki czemu atmosfera na szkoleniu jest prawie rodzinna. Do tego wszystkiego wysoki poziom szkolenia i pełen profesjonalizm "Nauczycielek" sprawia, że lepiej nie można trafić, a wiedza zdobyta na szkoleniu na pewno da świetne efekty w późniejszej praktyce!  (W domu napiszę coś mądrzejszego, kiedy emocje opadną :)) Tak czy siak dziękuję wam bardzo za te wspaniałe 4 dni i mam nadzieję, że niedługo spotkamy się ponownie  <3 

Karolina Dobrzańska

Jestem bardzo zadowolona ze szkoleń i z profesjonalizmu. Dowiedziałam się dużo więcej niż sobie myślałam. Bardzo miła atmosfera i klimat.

Katsiaryna Stesfanovich

Nie wyobrażam sobie bardziej profesjonalnego i doskonałego szkolenia niż te które odbyłam. Perfekcyjne podejście do tematu makijażu permanentnego. Cudowna atmosfera pozwala na zgłębienie tajników makijażu zarówno w teorii jak i w praktyce. Myślę, że nigdzie indziej nie dobyłabym więcej wiedzy niż u Pani Moniki i Pani Ani. Bardzo dziękuję

Agnieszka Szewczyk

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Pani Monika ma dar do prowadzenia takich szkoleń, wiedza oraz umiejętność przekazywania wiedzy, opisanie jej w taki sposób, że dziecko potrafiłoby zrozumieć. Bardzo trudno jest mi opisać moje zadowolenie, chyba łatwiej byłoby mi to narysować :). Super!!! Profesjonalna i miła obsługa. Instruktor 1 klasa, cieszę się, że trafiłam do niej

Elżbieta Nycz

Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia. Bardzo miła atmosfera. Wyczerpująca wiedza przekazana przez Panią Monikę. Zrozumiały przekaz wiadomość, bardzo wszystko przejrzyste i poukładane. Całość szkolenia bardzo profesjonalny i budujący przebieg, który pozwala na dalsze kształcenie w tym kierunku. Dużo ciepłych słów budujących. Bardzo dobra organizacja szkolenia i wyczerpujące materiały. Pyszne jedzenie i kawa. Dziękuję za opiekę i podejście prowadzącej i pomoc Pani Ani.

Magdalena Rebane

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Miła i fachowa kadra szkoleniowa. Bardzo dokładnie i przejrzyście zostały przekazane wiadomości teoretyczne, praktyczne. Szkolenie prowadzone przez Panią Monikę było bardzo profesjonalne, a zarazem w miłej atmosferze

Klaudia Dendys

Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Pani Monika jest osobą bardzo doświadczoną i umie przekazać wiedzę w sposób rzetelny i bardzo jasny. Jestem ogromnie zadowolona ze szkolenia i polecę je innym osobom. 

Magdalena Puźniak

Bardzo profesjonalne podejście do słuchacza. Wysoki poziom przekazywanej wiedzy, wykwalifikowana kadra. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, otrzymałam dużą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dzięki Pani Monice i Ani mogę śmiało rozpoczynać działania, pracę z makijażem permanentnym.

Ewelina Wilczyńska

Szkolenie na wysokim poziomie, bardzo duży i zrozumiały przekaz informacji. Polecam z całego serducha.

Anna Piechota

Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia. Bardzo profesjonalne podejście Moniki i Ani. Monika przekazała nam bardzo dużo swojej wiedzy i doświadczenia dzięki czemu czuję się bardziej przygotowana do swojej pracy przy makijażu permanentnym. Będę polecać szkoleniowców oraz szkolenie. 

Aleksandra Motylska

  Było miło, sympatycznie, wykładowcy bardzo kontaktowi, rozluźniający atmosferę. Ogólnie było zajebiście! <3

Daria Duczek

Uważam, iż jest to jedno z moich najlepszych szkoleń. Ogrom wiedzy, jak i umiejętności. Pozytywne nastawienie instruktorów, jak i najwyższa jakość operowanymi sprzętami.

Patrycja Liszka

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Mega dużo pozytywnej energii. Bardzo profesjonalne podejście. Ogrom wiedzy przekazany w przejrzysty sposób.

Magdalena Buzdygan

Szkolenie w 100% spełnia moje oczekiwania. Cudowna atmosfera, ogrom wiedzy, czujne oko instruktora, ogromna cierpliwość

Izabela Leiszner

Dziękuję bardzo za przekazanie w cztery dni tyle profesjonalnej wiedzy, jak i teoretycznej wraz z praktyką. Cudowna atmosfera, cudowne metamorfozy. Dziękuję za fachową opiekę. Z całą przyjemnością będę polecała Waszą firmę. Jestem zadowolona, cenne doświadczenie i pełen profesjonalizm.  Dziękuję serdecznie i do zobaczenia!

Patrycja Bartoszek

Ze szkolenia jestem bardzo zadowolona, bardzo dobre przygotowanie do wykonywania makijażu permanentnego. P. Monika sprawiła, że z większą pewnością podejdę do klienta.

Żaneta Tomczyk

Chciałam bardzo podziękować za szkolenie. Jedno z najlepszych w jakich uczestniczyłam (a trochę ich było). Wszystko super i na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu. Gorąco Polecam!!!

Małgorzata Matuła

Bardzo wysoki poziom szkolenia. Trenerki cudowne, pełne profesjonalizmu osoby. Jestem merytorycznie i praktycznie przygotowana do wykonywania nowego zawodu linergisty.

Małgorzata Kędzior

Bardzo jestem zadowolona. Nie pierwsze moje szkolenie z rzędu, które już zrobiłam, na którym, ktoś w 100% przekazał zakres całej wiedzy na temat makijaży permanentnego. Atmosfera fantastyczna !!! Przełamałam swoje lęki względem makijażu permanentnego. Pewniej podchodzę do klientek. Instruktor daje 100% z siebie aby każda kursantka bez problemu pigmentowała. Szkolenie na wysokim poziomie.

Adrianna Łazowska

Szkolenie pod czujnym okiem prowadzącej Pani Moniki przeprowadzone na wysokim poziomie. Bardzo miła atmosfera. Wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób.

Maria Drabowicz

Jestem zadowolona ze szkolenia, szkolenie na wysokim poziomie, dużo z niego wyniosłam. Wiedza bardzo wyczerpująca. Atmosfera swobodna, będę wspominać bardzo dobrze.

Joanna Magner

Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję 

Joanna Chmiel

Cudownie było poznać tajniki makijażu permanentnego. Przekazana wiedza pozwoliła idealnie wykonać zabiegi. Przygotowanie merytoryczne wykładowcy i doświadczenie Pani Moniki jest imponujące. Szkolenie miało bardzo wysoki poziom i polecam każdemu kto chciałby zgłębić tajniki makijażu permanentnego. Cudowna atmosfera i cudowni ludzie.

Alina Płaczek

W dniach 19-22 lipca miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu "ABC mikropigmentacji". Organizacja szkolenia, materiały, a przede wszystkim Pani Monika - jej wiedza, podejście do uczestników, szkolenia i klientek sprawiły, że z ogromną ilością wiedzy i nowych doświadczeń wracam do swojej pracy. Podręcznik Pani Moniki będzie mi drogowskazem w dalszej pracy zawodowej. 

Beata Sikora

Wspaniała atmosfera w trakcie zajęć, prowadząca wyczerpująco przekazała nam wiedzę, ze szczególną uwagą czuwała nad nami w trakcie wykonywanej pigmentacji. Zdecydowanie polecam szkolenie tutaj dla osób zainteresowanych, zakończyłam je w poczuciu, że mogę kroczyć dalej w tym kierunku.

Izabela Konopka

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, poziom wiedzy bardzo wysoki i rzetelnie przekazany osobom szkolącym się.  Przewspaniała atmosfera. Jestem bardzo zadowolona. Chętnie skorzystam jeszcze z innych szkoleń. 

Olga Wojciechowska

Bardzo profesjonalne podejście do kursantki, duża dawka wiedzy przekazana w najlepszy sposób do zrozumienia, nawet dla osoby która nigdy wcześniej nie miała żadnego pojęcia o makijażu permanentnym. Dziękuję. 

Mariola Walczek

Pełen profesjonalizm, podejście, kultura osobista na najwyższym poziomie. Wiedza która została przekazana jest ogromna. Pani Monika to bardzo życzliwa i mega profesjonalna osoba. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia.

Kamila Barczok

Bardzo miła obsługa. Bardzo jasno i konkretnie opracowany cały materiał. Teraz po takim szkoleniu nowe klientki mogą mi zaufać ponieważ wiedza przekazana została w sposób idealny.

Justyna Borecka

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Przekazana wiedza prowadzących na wysokim poziomie w bardzo zrozumiały sposób. Zajęcia praktyczne w miłej atmosferze, cierpliwość prowadzących nie powodowała stresujących sytuacji. Jestem bardzo zadowolona.

Karina Siemianowska

Szkolenie bardzo udane, wiedza przekazana szczegółowo i dosadnie. Szkolenie spełniło moje oczekiwania, bardzo miła atmosfera, dobra organizacja, żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Mogę szczerze polecić miejsce i wykładowcę.

Magdalena Skorek

Oceniam szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Perfekcyjna organizacja oraz bardzo dobrze przekazana wiedza przez Panią Monikę. Materiały szkoleniowe spełniły moje oczekiwania.

Izabela Sosnówka

Szkolenie rewelacja! Prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Ogrom wiedzy merytorycznej. Pani Monika oraz Ania cudowne osoby :) 

Anna Jankowska

Krótko... Zachwycona wszystkim (...)

Justyna Krala

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia

Ewa Kupka

Jestem pod ogromnym wrażeniem oczywiście pozytywnym, spędzając swój czas na tak wspaniałym pełnym wiedzy, pozytywnej energii, siły, radości i bardzo profesjonalnym szkoleniu. Dziękuję bardzo za dobre słowa.

Bernadeta Bandelewicz

Szkolenie jest na najwyższym poziomie. Pani Monika i Pani Ania są niesamowitymi szkoleniowcami, wiedza przekazana bardzo szczegółowo, praktyki bardzo dużo. Serdecznie polecam każdej osobie szkolenie linel oraz podręcznik M. Wiśniewska

Małgorzata Kiełbania

- profesjonalne podejście do kursanta - wysoki poziom wiedzy i doświadczenia - świetna komunikatywność - przyjazna i miła atmosfera

Magdalena Kowalska

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Wiedza przekazana w bardzo przystępny i wyczerpujący sposób. Panuje miła atmosfera, bardzo przyjazne miejsce. Będę polecać i zachęcać do udziału w szkoleniach w "Linel"

Aneta Szachniewicz

Jestem zadowolona z podejścia i ogromnego profesjonalizmu trenerów, duża dawka wiedzy.

Magdalena Koj

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona. Prowadzący szkolenie są osobami miłymi, sympatycznymi o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Szkolenie profesjonalne na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona.

Dorota Urbańska

- bardzo przyjemna atmosfera - wiedza przekazana bardzo przystępnie - wspaniałe podejście do słuchaczy, kursantów - profesjonalny sprzęt oraz akcesoria - szkolenie wyczerpujące temat Dziękuje!

Ewa Misera

- atmosfera przyjazna - konkretne szkolenie - profesjonalne podejście do osoby szkolącej - pełny profesjonalizm we wszystkim - dużo ćwiczeń - egzamin szkoleniowy

Anna Studniarz

Dziękuję za mega dużą i konkretną dawkę wiedzy. Rozwianie wszelkich wątpliwości oraz dodanie wiary w siebie i własne możliwości. Ogrom wiedzy oraz atmosfery na medal. Polecam z czystym sumieniem.

Katarzyna Hanke

Szkolenie prowadzone na wysokim poziomie, wiedza przekazywana w przystępny sposób. Miła atmosfera podczas szkolenia.

Sylwia Polak

Szkolenie bardzo konkretne, bez zbędnego "lania wody". Jestem zadowolona.

Joanna Jura

Profesjonalna, miła i konkretna Pani instruktor. Wszystko jasno i prosto wytłumaczone. Skrupulatnie odpowiadała na wszystkie pytania. Generalnie poleconka :)

Nina Suliga

Szkolenie pełne profesjonalizmu. Dokładność, precyzja i zorganizowanie Pani Moniki jest bardzo pomocne w pracy. Wspaniała atmosfera oraz wspaniali ludzie w jednym miejscu. Polecam <3 

Natalia Wiecka-Głuc

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Merytoryka oraz praktyka na b.wysokim poziomie. P.Monika oraz p.Ania posiadają ogromny dar przekazywania wiedzy z dużym poczuciem humoru.

Patrycja Kania

Profesjonalnie i w miłej atmosferze. Ogrom wiedzy merytorycznej oraz praktycznej. Pani Monika  bardzo łatwo i dobrze przekazuje wiedzę, wszystko jest jasno wytłumaczone. Wysoka jakość urządzeń oraz produktów.

Martyna Taczała

Szkolenie zadowoliło mnie i spełniło moje oczekiwania

Paulina Kula

Od pierwszego dnia szkolenia wykłady na bardzo wysokim poziomie. Jedynym minusem jest zrobienie przeze mnie tylko jednej pracy czyli 1x brwi i 1xusta. Zmieniłabym to do zrobienia brwi klientki 2 razy. Odczucie nauczenia się zabiegu byłoby większe i czułabym się pewniej.

Justyna Płaza

Jestem zadowolona z odbytego szkolenia. Całość oceniam bardzo wysoko. Super atmosferą. Otwartość i pozytywne nastawienie   w przekazie informacji szkoleniowych zachęcają do dalszego rozwijania się w dziedzinie makijażu permanentnego.

Katarzyna Gębala

Szkolenie ogólnie prowadzone bardzo dobrze, ale jednak miałam kilka pytań odnośnie pracy na innym urządzeniu i niestety nie było na to  odpowiedzi. Dodatkowo chciałam uzyskać więcej podstawowej informacji teoretycznej odnoście rodzaju igieł i też nie otrzymałam niestety tej wiedzy. Ale ogólnie jest ok. Dziękuję

Olena Vaskovska

Jasny przekaz informacji, olbrzymia wiedza, konkrety pokryte doświadczeniem. Gorąco polecam szkolenie tym, którym zależ na profesjonalnej wiedzy.

Agnieszka Przytuła

Wiedza przekazana w sposób dla mnie bardzo zrozumiały. Bardzo miła i ciepła atmosfera. Zajęcia przeprowadzone na wysokim poziomie.

Anna Klima

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Wiedza przekazana w sposób zrozumiały.

Aleksandra Małecka

Szkolenie bardzo satysfakcjonujące. Bardzo dużo cennej wiedzy przekazane w sposób zrozumiały. Miła, spokojna atmosfera. Dużo pozytywnych motywacji. Dobre przygotowanie do wykonywania usługi makijażu permanentnego.

Marta Owczarek

Jestem bardzo usatysfakcjonowana szkoleniem, wysoki poziom kultury wykładowców, wiedza przekazana bardzo przystępnie. Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie w części teoretycznej i praktycznej. Bardzo polecam każdej osobie, która chce dowiedzieć się i nauczyć podstaw makijażu permanentnego.

Karolina Ratajczyk

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Nauczyłam się podstaw makijażu permanentnego i zasad higieny przy tym zabiegu. Przydatne były również informacje dotyczące marketingu oraz obsługi klienta. Liczę, że wszystkie poruszane na szkoleniu tematy będą przydatne w wprowadzeniu nowej usługi do gabinetu oraz w dalszej owocnej pracy.

Katarzyna Łowicka

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, prowadzonym przez wykwalikowaną kadrę. Wiedza przekazana w jasny sposób. Urządzenie także wysokiej jakości. Miły trener.

Żaneta Hoszczewska

Szkolenie w 100% spełniło moje oczekiwania. Pani Monika przekazała ogromny zastrzyk wiedzy teoretycznej i praktycznej, świetna atmosfera na szkoleniu. Ćwiczenia praktyczne pod okiem instruktorów pozwoliły mi poczuć się pewniej przy makijażu permanentnym na modelce.

Agnieszka Mazurkiewicz

Dobre szkolenie, bardzo merytoryczne w luźnej i sympatycznej atmosferze. 

Aneta Kocot-Haręża

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo dobra organizacja, świetnie przekazana wiedza, wysoki poziom szkolenia. Pani Monika to sympatyczna osoba z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do kursantów. Mogę śmiało polecić szkolenie prowadzone przez panią Monikę Wiśniewską.

Anna Czerwińska

Szkolenie było bardzo miłym przeżyciem, na którym zdobyłam nowe umiejętności dzięki profesjonalnym osobom. Dziękuję serdecznie za przekazanie swojego doświadczenia i zamiłowanie do pracy w tak przyjazny o wyczerpujący sposób.

Sabina Kołodziej-Galas

Szkolenie na najwyższym poziomie. Ogromna wiedza Pani Moniki. Po szkoleniu z wielkim zapałem będę wykonywać nowe zabiegi i z chęcią wprowadzę je do swojej oferty. Pełny profesjonalizm i przemiła atmosfera. Polecam każdemu, kto myśli o wykonywaniu makijażu permanentnego.

Magdalena Zając

Szkolenie oceniam na bardzo wysokim poziomie. Miło spędzony czas w bardzo miłym towarzystwie. Serdecznie polecam szkoleniowców Linel.

Anna Ciomperlik

Rewelacyjnie przekazana wiedza, pełen profesjonalizm. SUPER, SUPER, SUPER :)

Monika Rajkowska

Dziękuję za to szkolenie, w szczególności za nowe informacje, które zdobyłam, nowe informacje dotyczące pigmentów oraz uwrażliwienie na znieczulenie. Bardzo obrazowy i przejrzysty sposób przekazywania wiedzy, miła atmosfera pracy i spokój podczas pracy. Super organizacja pomocy w załatwianiu formalności dotyczących dofinansowania

Elżbieta Rodowska-Ogórek

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, spełniło moje oczekiwania i poziom wiedzy, oraz praktykę którą tu zdobyłam.

Magdalena Zalasińska

Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście 

Kamila Madejska-Danecka

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie z bardzo dużą ilością przekazanej wiedzy. Luźna atmosfera nie powoduje stresu. Jestem bardzo zadowolona z przebytego szkolenia. 

Marta Kristof

Przesympatyczna atmosfera. Wiedza przekazana na najwyższym poziomie. Klasa nr 1. Wnioski jakie już wyciągnęłam ze szkolenia, to warto się szkolić i zdobywać nowe umiejętności. Dziękuję.

Anna Czub

Byłam bardzo zadowolona. Super atmosfera, dużo przekazanych informacji. Mogło by być więcej ćwiczenia na modelce.

Katarzyna Krzywiecka

Uczestnicząc do tej pory w wielu szkoleniach z różnych dziedzin, pierwszy raz miałam szczęście uczestniczyć w szkoleniu, które w 100% mnie usatysfakcjonowało. Pod względem merytorycznym i organizacyjnym, nie brakowało absolutnie niczego. Podejście p. Moniki do kursantów jest godne naśladowania dla innych szkoleniowców. Jej postawa jako szkoleniowca, przedsiębiorcy i człowieka powinna być dostępna dla poznania dla jak największej liczby odbiorców. Każdemu szczerze polecam szkolenia LINEL z p. Moniką Wiśniewską.

Olga Nazarewicz

Szkolenie rewelacyjne. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne i merytoryczne. Dziękuję serdecznie, że mogłam w nim uczestniczyć. Atmosfera najlepsza na świecie!

Dorota Koźlik

Szczerze polecam! Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy. Dziękuje za cierpliwość i wsparcie!

Karolina Ścierska

Jestem bardzo zadowolona z 4-dniowego szkolenia. Spora dawka wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, a do tego spora dawka humoru. Gorąco polecam- nie mam zastrzeżeń.

Karolina Serwotka

Bardzo dobre szkolenie, Wiedza przekazana w bardzo fajny sposób. Czas spędzony tutaj będę wspominała do końca życia. Mam nadzieje, że spotkamy się jeszcze nie raz. Karolina Srebro: "W życiu nie uczestniczyłam w tak dobrym szkoleniu. Wiedza przekazana podczas kursu jest bezcenna. Instruktorki były służyły pomocą, radą i cały czas opiekowały się nami. Czuję się usatysfakcjonowana i bardzo zadowolona, że wybrałam tą firmę szkoleniową. Polecam z czystym sumieniem

Agata Wojda

Szkolenie na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Dziękuje, że mogłam Was poznać zachęcam wszystkie Panie oraz Panów. Tak trzymać

Marta Synowiec

Na takim szkoleniu nie byłam jeszcze nigdy w swojej karierze zawodowej. Polecam Monikę i Anię z całego serca. Instruktorki pełne zaangażowania, empatyczne i bardzo profesjonalne. Na pewno wrócę na inne szkolenia. Do obaczenia.

Natalia Dziacko

W życiu nie uczestniczyłam w tak dobrym szkoleniu. Wiedza przekazana podczas kursu jest bezcenna. Instruktorki były służyły pomocą, radą i cały czas opiekowały się nami. Czuję się usatysfakcjonowana i bardzo zadowolona, że wybrałam tą firmę szkoleniową. Polecam z czystym sumieniem

Karolina Srebro

Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie. Dbałość o każdy szczegół zarówno w teorii jak i praktyce. Przygotowanie do wykonywania zabiegów w skali od 1-10 oceniam na 10.

Monika Białek

Szkolenie przerosło moje oczekiwania dodało mi pewności siebie. Wiedza jaka posiada pani Monika jest ogromna, a sposób jej przekazywania zaskakujący. Jedyne co mogę powiedzieć to dziękuję. Obiecuję, że będę pogłębiać moją wiedzę.

Pamela Murszewska

Moje pierwsze szkolenie z makijażu permanentnego na pewno nie ostatnie. Wiele praktycznych wskazówek. Ania - uwielbiam

Milena Podsiadło

Jestem bardzo zadowolona z obu Pań prowadzących szkolenie. Ciepłe, sympatyczne i bardzo konkretne jeśli chodzi o przekazywaną wiedzę. Wreszcie trafiłam na szkolenie  z którego wyniosłam bardzo dużo pozytywnej energii i ogrom wiedzy nie mówiąc o odwadze do tego by działać

Justyna Smal

Szkolenie w bardzo miłej atmosferze. Każdy dzień przepełniony dużą dawką wiedzy i praktyki. Dziękuję za każdy dzień, aż smutno że to już koniec.

Monika Gerhard

Jestem pod wrażeniem naszej pani Moniki, bardzo wysoki poziom kultury, umiejętność przekazywania informacji, po ukończeniu 4 dniowego kursu mogę powiedzieć iż mam chęć przystąpić do pracy. Chciałam oczywiście powiedzieć, że pani Ania która również pomagała przy ćwiczeniach była bardzo pomocna. Było super. Dziękuje Moniu i Aniu!

Katarzyna Bydlińska

Jedna z najlepszych szkoleń na jakich byłam. Merytoryka, sposób przekazywania wiedzy oraz atmosfera sprawiają, że człowiek żałuje, że to już koniec szkolenia, a z drugiej strony chce działać i tworzyć piękne brwi, kreski oraz usta. Fantastyczne prowadzące, kobiety petardy :) Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Angelika Kraśniewska

Szkolenie przewyższyło moje oczekiwania! Pasja z jaką trenerki przekazały nam swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną jest nie do opisania. Czuję jakby świat makijażu permanentnego nie maił przede mną tajemnic, a zachęcał do zgłębiania go w praktyce. Prócz wiedzy, doświadczyłam porządnego coachingu z pracy z klientem. Od siebie dodam jeszcze- dziękuję za dodanie odwagi! Zaraz zaczynam! :) 

Małgorzata Marchlińska

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie, rady i przekazana wiedza przez Panią Monikę przekazana w fantastyczny sposób. Bardzo sterylnie i z wspaniałym przekazaniem wiedzy. Dzięki wskazówką Pani Ani i Moniki moja praca napewno będzie przebiegała sprawniej.

Joanna Syrek

Świetne, profesjonalne szkolenie. Wiedza przekazana na bardzo wysokim poziomie, zarówno teoretyczna jak i praktyczna. Pani Monika i Pani Ania są naprawdę przesympatycznymi instruktorkami z ogromnym doświadczeniem <3

Agata Przybyła

Szkolenie bardzo profesjonalne- z ogromną dawką wiedzy teoretycznej i praktycznej. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Świetna atmosfera i doskonałe warunki w gabinecie.

Anna Gabyś

Szkolenie przebiegło w sposób jasny i zrozumiały. Został przekazany ogrom wiedzy teoretycznej, a ćwiczenia pozwoliły przyswoić nowe umiejętności co pozwoli rozszerzyć zakres usług w moim gabinecie. Jestem wdzięczna za sporo cierpliwości podczas nauki. 

Małgorzata Melka

Wspaniała atmosfera podczas szkolenia, kompetentna kadra wykładowców wspaniale przekazuje swoją wiedzę. Moje oczekiwania zostały spełniona w 100%.

Karolina Jawoszek

Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Rewelacyjnie przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna. Świetna atmosfera towarzysząca szkoleniu, pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie . Umiejętne połączenie elementów przekazywanie wiedzy oraz umiejętności z formą miłego spędzenia czasu.

Ewa Besler

Profesjonalne szkolenie prowadzące przez doświadczonych lingernistów. Na 4-dniowym szkoleniu przekazali bardzo dużo wiedzy. Bardzo dużo wiedzy teoretycznej, ciekawe zajęcia praktyczne na syntetycznej skórze oraz na modelkach. Zajęcia praktyczne na profesjonalnym. Pani Monika ogromną swoją wiedzę i całą uwagę przekazuje i kieruje na kursantów. Polecam 

Dominika Wallach

Bardzo podobała mi się atmosfera podczas szkolenia. Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób, wszystko przebiegało sprawnie, a wiedza przekazana w bardzo dostępny sposób, wyczerpująco. Pani Monika i Pani Ania są cudowne. Dziękuje bardzo! Polecam!

Aleksandra Lichota

Było SUPER Dziękuję bardzo !!!

Oleksandra Saraieva

Szkolenie odbyło się na bardzo wysokim poziomie, w bardzo miłej atmosferze. Wiedza na temat makijażu była przekazana w sposób bardzo kompetentny i wyczerpujący. Dostałyśmy odpowiedź na każde zadane pytanie

Jolanta Kocurek

Z całego serca polecam szkolenie u Pani Moniki Wiśniewskiej. Jestem niezmiernie wdzięczna za przekazaną bezcenną wiedzę. Szkolenie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Łezka kręci się w oku przy rozdawaniu certyfikatów.  

Katarzyna Krajewska

Profesjonalizm na mega wysokim poziomie . Wiedza, doświadczenie i serce osoby prowadzącej. Jestem pod wrażeniem i bardzo dziękuję :) Żałuje, że ten czas już minął. 

Barbara Wardas

Przed przyjazdem na szkolenie słyszałam o Pani Monice bardzo złe opinie. Doświadczyłam czegoś zupełnie innego. Pani Monika jest (jeśli mogę tak napisać) mega profesjonalistką, wiedza, przekonanie jej nam uczestniczkom jest bardzo cenne. Czysto!! Personel super, będę wracać kiedy tylko będę mieć potrzebę. Jeszcze raz dziękuję

Mieczysława Lassak - Koukou

Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Świetnie przekazana wiedza oraz bardzo dobre podejście do kursantów. Po szkoleniu czuje się zainspirowana i gotowa do działania. Będę bardzo miło wspominać chwile spędzone w Akademi Linel

Aldona Urbaniak

Nadzwyczaj dopracowane, rzetelne i profesjonalne szkolenie. Bardzo przyjazna i miła atmosfera. Polecam każdemu kto chce rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym. I <3 YOU

Sonia Gilmajster

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu szkolenia.

Angelika Wyszkoń

Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, ogrom wiedzy przekazany w bardzo profesjonalny sposób. Bardzo duża cierpliwość do kursanta jak i podnoszenie go na duchu. Czułam się tu bardzo dobrze, swobodnie. Jestem bardzo zadowolona jest tutaj bardzo miło i sympatycznie i jeśli będę miała taką możliwość to na pewno przyjadę tu jeszcze na kolejne szkolenie. 

Natasza Nowak

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, w sposób bardzo jasny i przystępny dla osób początkujących. Przyjazna atmosfera w trakcie szkolenia, która rozładowuje nawet największy stres. Serdecznie polecam każdemu, który chce rozpocząć nową przygodę zawodową. Jestem przekonana, że po odbytym szkoleniu będę pewną ręką wykonywać zawód linergistki.

Monika Wojda

Bardzo dobre szkolenie, które przekazuje dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Szkolenie rozwiało wątpliwości i strach, dzięki czemu makijaż permanentny będę robić z pełną świadomością i odwagą. Szkoleniowiec jest osobą kompetentną, która w sposób jasny potrafi przekazać wiedzę. Monika jest profesjonalistką, która dzięki wiedzy potrafi dotrzeć do każdego kursanta.

Katarzyna Szopa

  Szkolenie przebiegło w profesjonalnej i bardzo miłej atmosferze. Wiedza przekazywana była w sposób zrozumiały. Panie trenerki pierwsza klasa! :)

Olga Łach

Już osiągnęliście perfekcje! Jestem bardzo zadowolona!

Daria Wojtok

  Szkolenie bardzo fajne, jestem zadowolona, miła atmosfera. Instruktorzy nie opuszczali na na krok w wykonywaniu pracy na klientce. Chętnie bym tu wróciła, ale startuje z mgr przygodą makijażową , będę tęsknić :) 

Żaneta Lipiec-Krysztof

Jak dla mnie szkolenie perfekcyjne. Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym.  

Marta Garska

Bardzo miłe szkolenie, jestem mile zaskoczona i bardzo zadowolona z całości szkolenia (organizacji, prowadzącej, cateringu, atmosfery, zajęć praktycznych). Polecam wszystkim !!

Dominika Kardaś

Bardzo dobrze i swobodnie czułam się na szkoleniu. Dzięki temu dużo łatwiej mogłam przyswoić wiedzę, natomiast pomoc prowadzącego w zadaniach praktycznych dała mi poczucie bezpieczeństwa w trakcie wykonywania zabiegów.

Benita Kurtek

Fantastyczne szkolenie, które pozwoliło zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu makijażu permanentnego. Bardzo wysoki poziom wiedzy. Organizacja szkolenia na najwyższym poziomie. Przykro, że tak szybko minął ten cudownie spędzony czas. Jesteście cudowni :)

Patrycja Dębska

Szkolenie spełniło moje oczekiwania w 100%. Bardzo przyjemna atmosfera, mnóstwo wiedzy, doradztwo. Monika to wspaniała, ciepła osoba, kobieta która zaraża swoją pasją. Praca z nią to sama przyjemność. Wspaniale przeprowadzone zajęcia praktyczne !!

Katarzyna Serwiak

Szkolenie pełne profesjonalizmu ! Świetna atmosfera. Pani Monika oraz Pani Ania mega profesjonalne. Myślę, że jest to miejsce najlepsze pod słońcem jeśli chodzi o szkolenie z makijażu permanentnego. Wynoszę z niego ogromną wiedzę, pewność siebie. Szkolenie u Pani Moniki dodało mi ogromnej pewności siebie czuję się gotowa do wykonywania tej usługi w moim gabinecie. Nigdy w życiu nie byłam tak wspaniałym szkoleniu. Bardzo dziękuję za wszystko.

Joanna Solecka

Ogrom wiedzy merytorycznej, atmosfera która pozwala na odbycie szkolenia bezstresowo co ma bardzo dobry wpływ w wyniku pracy i efekty.

Martyna Świtoń

Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Szkoleniowcy bardzo profesjonalni, przekazali nam bardzo dużo informacji, porad, niezbędnych w przeprowadzaniu zabiegów mikropigmentacji. Zajęcia teoretyczne i praktyczne w pełni zadowalające. Z chęcią w przyszłości skorzystam z usług p. Moniki Wiśniewskiej i pani Anny zarówno w kwestii szkoleń jak i usług prywatnych. Placówka na wysokim poziomie z czystym sumieniem polecę każdemu.

Patrycja Kowenzowska

W trakcie szkolenie wiedza była przekazywana w bardzo fachowy sposób i bardzo profesjonalny świadczący o dużym doświadczeniu i ogromnej wiedzy instruktora szkolenia. Wiedza konkretna, na temat, ujęto wszystkie ważne i potrzebne informacje. Podczas zajęć praktycznych fachowa pomoc i cenne wskazówki były przekazywane w bardzo dobry sposób. Konkretny i praktyczny co bardzo pomogło w wykonywaniu zabiegu makijażu permanentnego.

Stela Radziszewska

Szerokie szkolenie, wyłożone w sposób przystępny. Będę pozytywnie oraz z wielkim sentymentem wspominać te 4 dni.Moc wiedzy dodała mi pewności siebie w aspekcie makijażu permanentnego. Monika oraz niezastąpiona Ania zachęca Cię do tej dziedziny kosmetologii. Wielka pasja, wielkie zaangażowanie! 

Alicja Hodur

Szkolenie na wysokim poziomie, urządzenia i produkty godne polecenia. Teoria i praktyka, która została przekazana przez Monikę dzięki jej pasji i zaangażowaniu daje się szynko zapamiętać, a ćwiczenia praktyczne dodają pewności siebie wykonywania zabiegu poza szkołą Linel,chociaż bardzo chętnie bym tu wróciła.

Aneta Siedlarska

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie pani Monika przekazuje wiedzę z pasją i zaangażowaniem.

Anna Broniszewska-Wojnowska

Dzięki szkoleniu w Linel z dużą pewnością siebie udostępnię swoim klientom usługę makijażu permanentnego. Monika wszechstronna, uzdolniona z pasja daje możliwość pokochania tej dziedziny. Szkoła utrzymana na wysokim poziomie. Z przyjemnością wrócę tu po znakomite produkty oraz sprzęt. 

Dagmara Mansfeld

Były to moje cztery dni, które zmieniły moje postrzeganie świata. Warto coś w swoim życiu zmienić. Najlepsze szkolenie ever, mimo, że szkoleń przeszłam w swoim życiu mnóstwo . Wszystko dokładnie naświetlono, wytłumaczone, pokazano, a najlepsza była praca na klientkach , można było przekonać się jak to wygląda w rzeczywistości. Jestem bardzo zadowolona z przekazanej mi wiedzy, pełny profesjonalizm. Polecam bardzo osobą, polecam bardzo osobą które chcą iść do przodu. Róbcie ten kurs i uszczęśliwiajcie ludzi.

Anna Kraszewska

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i rzeczowo. Super atmosfera. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Dużo praktyki na skórkach. Podczas szkolenie zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie trenera. 4 dni dały bardzo dużo jeśli chodzi o postęp pigmentacji. Gorąco polecam szkolenia LINEL.

Aneta Skrobarczyk

Szkolenie bardzo dobrze przygotowane, pomocne materiały, podręcznik ćwiczeniowy, Bardzo duża dawka wiedzy i doświadczenia. Miła atmosfera każdy element dobrze omówiony. Dużo praktyki polecam.

Aleksanda Drzewiecka-Groszek

Szkolenie pełne wrażeń! Ekscytujące! Po prostu profesjonalizm i doświadczenie Moniki przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Po tych czterech dniach nabrałam ochoty do dalszej pracy, jestem zmotywowana w 100% do działania przyznam, że nawet żałuję, że tak szybko zleciały te 4 dni. Polecam każdemu kto chciałby przygodę z permanentnym, aby tutaj trafił :) Atmosfera świetna! Skoro tu już byłam :) to zostawię opinię :)) Skoro już tu jestem :) Aj low ju :) :*

Marta Mielnik-Firle

Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia. Najlepsze na jakim byłam. Luźna atmosfera, szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Pani Monika i Ania to bardzo ciepłe osoby. Chętnie mogłam zadawać pytania, na które Pani Monika odpowiadała w obszerny i zrozumiały sposób. Dziękuję za super szkolenie bez stresu i nerwu.

Emilia Kustoś

Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia i miało zaskoczona zaangażowaniem i podejściem do kursantów. Pani Monika świetnie przekazuje swoją wiedzę, widząc jej pasję i miłość do zawodu, który wykonuje pracą i wiedzą którą przekazuje jest miła i przyjemna. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za wspaniałą atmosferę i troskę o kursantów. Pozdrawiam i do zobaczenia 

Sylwia Wojtala

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Przekaz dużej wiedzy, atmosfera i wszystko co sprzyja chłonięciu wiedzy. Myślę, że szkolenie jest perfekcyjne pod każdym względem.

Agnieszka Berdal

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Otrzymałam bardzo dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dziękuję bardzo za poświęcony czas.

Aneta Wyszkoń

Szkolenie spełnioło w całości moje oczekiwania w zadowalajacy sposób uzupełniłam swoja wiedzę dotyczącą PMU  oraz zostały rozwiązane moje wszelkie wątpliwości i problemy z nim związane. 

Marlena Cierbikowska

Szkolenie przeprowadzono na bardzo wysokim poziomie . Bardzo dużo wiedzy przekazanej w przystępny sposób i sporo ćwiczeń

Joanna Mrowca

Zdecydowanie polecam szkolenie u p.Moniki. Dużo przekazanej wiedzy zarówno teoretycznej jaki i praktycznej spowodowały, że makijaż permanentny bedzie moją druga miłościa. Szkolenie odbywało się w luźnej często śmiesznej atmosferze. Monika i Ania prowadzące to naprawdę świetne szkoleniowce i przeurocze kobiety. Goroąco polecam ta firmę!

Patrycja Zuber

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Pani Monika przekazała mi bardzo duzą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej. Miło, przyjemnie , ekscytujaco. Myśle, że szkolenie w pełni przygotowało mie do wykonywania makijażu permanentnego.

Iwona Bończyk

Bardzo dziękuję Monice i Ani za cudownie spędzony czas oraz ogromną strzykawkę wiedzy wsadzone do głowy. Konkretnie i w bardzo przystępny sposób przeprowadzone szkolenie. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce LINEL. Moja praca w makijażu permanentnym nabierze wyższego poziomu. Dziękuje !

Klaudia Haśko

 W mojej opinie szkolenie przez naszą Monię zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, aż dla mnie pozytywnie zaskakujące, że można mieć tyle wiedzy i takie umiejętności. Atmosfera panująca jest wręcz wspaniała można się pośmiać, pożartować i zadawać głupie pytania :)  chętnie wrócę na inne szkolenia.

Kornelia Zamarska

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Minus że nie jestem związana z branżą. Wiedza była przekazywana w łatwo przyswajalny sposób. Pani Monika jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu i potrafi każdego nauczyć rysunku brwi i ust nawet kogoś kto na co dzień zajmuję się strzyżeniem psów.

Żaneta Nowak

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Duża dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wysokiej jakości sprzęt i produky pozwalają na bezstresowe przyswojenie niezbędnej wiedzy. Wspaniała atmosfera pozwala na zminimalizowanie stresu. 

Monika Soja

Jestem bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu. Spełniło moje oczekiwania w 100%. Przesympatyczna prowadząca, miła, luźna atmosfera. Szkolenie prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Treści i ćwiczenia dostosowane pod względem trudności - realizowane etapami. Polecam serdecznie !

Aneta Łukaszyk

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Duża dawka wiedzy podanej w przystępnej formie. Dobry balans pomiędzy teorią i praktyką. Miła atmosfera i otwartość prowadzących jest atutem pomagającym w przyswojeniu wiedzy. Gorąco polecam.

Magdalena Bartkowiak

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Informacje przekazywane w sposób konkretny. Pomoc na każdym etapie przeprowadzonego zabiegu. Świetny sprzęt, czysto i sterylnie. Pełen profesjonalizm. Wykładowca bardzo cierpliwy, cenne wskazówki, miła atmosfera.

Daria Wysocka

Bardzo dobre szkolenie. Uzyskałam dużo informacji na temat wykonywania zabiegów. Szkolenie przeprowadzone szczegółowo z uwzględnieniem najważniejszych informacji. Panie prowadzące bardzo dobrze przekazują wiedzę w sposób zrozumiały, dzięku czemu wykonanie zabiegów przebiegło bez stresu. Organizacja i poziom szkolenia na wysokim poziomie.

Kamila Krajniak

Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wiedzą i zaangażowaniem Pani prowadzącej.

Agnieszka Tusińska

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, w sposób bardzo przystępny została przedstawiona mi podstawowa wiedza na temat makijażu permanentnego. Pani Monika rozwiała wszystkie moje wątpliwości i z cierpliwością odpowiadała na wszystkie moje pytania. Jestem zachwycona.

Ewa Bosacka

Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dużo ciekawych informacji. Sympatyczna atmosfera. Monika i Ana rewelacyjne osoby, doświadczone w mikropigmentacji, umiejące przekazać wiedzę. Jedno z lepszych szkoleń na których byłam.

Patrycja Kowalska

Jedno z lepszych szkoleń, które przeszłam w ostatnim czasie. Śmiało mogę stwierdzić, że najlepiej zainwestowane pieniądze, które wydałam. Bardzo duża dawka wiedzy, rozwiązało moje wszystkie problemy z wykonywaniem makijażu. Dziękuję !

Maria Bok

Bardzo profesjonalnie zroganizowane szkolenie, maksimum wiedzy, świetna prowadząca, przyjazna atmosfera. Praktyczne porady, szkolenie po którym czuję że wiem wystarczająco dużo, aby wystartować w zawodzie linergistki

Agnieszka Głowacka

Niesamowita atmosfera, wiedza, uczy w sposób przyswajalny nawet dla nakwiększego laika. Całe szkolenie przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, bardzo przydatne instrukcje, materiały pomocnicze. Polecam każdemu !

Justyna Sójka - Hazeńska

Szkolenie na najwyższym poziomie, bardzo dobra organizacja Pani Monika to chodząca skarbnica wiedzy, świetnie przekazane informacje. Dziękuję ! 

Magdalena Gałęziok

Szkolenie u Moniki było świetnym przeżyciem, wynoszę stąd cały bagaż wiedzy, który mam nadzieję wykorzystam w swojej pracy. Była świetna atmosfera, a Monika działała na nas bardzo motywująco i mobilizująco. Wychodząc ze szkolenia czuję się wypełniona nową energią do działania i zamierzam iść w kierunku makijażu permanentnego- wprowadzając go jako nową usługę w moim salonie. Dziękuję Monika za świetny czas i ogrom wiedzy !

Karolina Łopatowska

Bardzo intensywne szkolenie pełen profesjonalizm Pani Moniki, która ma ogromną wiedzę na temat makijażu permanentnego. Nie było tematów tabu podczas całego szkolenia. Bardzo dużo cennych informacji, po których na pewno nikt nie bał by się wykonać samodzielnie makijażu permanentnego. Polecam wszystkim, którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki oraz poszerzyć już swoją wiedzę. I ja bardzo dziękuję, że to właśnie tu mogłam rozpocząć swoją przygodę z mikropigmentacją i szczerze polecam !

Kinga Leks

Jestem bardzo podekscytowana i zadowolona ze szkolenia, które dało mi możliwość powrotu do zawodu, poszerzenia umiejętności. Jest to mój początek drogi, którą chcę podążać i rozwijać się w kierunku makijażu permanentnego. W przyszłości pragnęłabym by dziewczyny będące na kursie miały możliwość dopigmentować osobę, która miała wykonany makijaż np 4 tygodnie wcześniej, może więcej praktyki na osobach. Dziękuję za miło i pożytecznie spędzony czas.

Iwona Wójcik

Szkolenie z makijażu permanentnego odbyło się w sposób profesjonalny. Panowała bardzo luźna i miła atmosfera. Pani Monika przekazała nam dużo cennych uwag, które utkwiły mi na stałe w pamięci i z pewnością wykorzystam je w swoim salonie urody. Na początku szkolenia byłam bardzo zestresowana, ponieważ wydawało mi się, że makijaż permanentny jest jakimś (zabiegiem chirurgicznym) ale Pani Monika przekonała nas, iż zabieg z makijażu permanentnego jest zabiegiem przyjemnym. Czułam się wręcz wyluzowana. Polecam z całego serca szkolenie z Panią Moniką Wiśniewską. Jest to ciepła i wspaniała osoba. MEGA!

Gabriela Jeleń

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia szkolenia oraz z tematyki. Szkolenie prowadzone w sposób bardzo profesjonalny, rzeczowy i przyjazny. Temat został mi przekazany w sposób wyczerpujący zagadnienie. Po szkoleniu nie obawiam się samej pigmentacji oraz rozmowy z klientem. Atmosfera na szkoleniu była bardzo przyjazna. Pani Monika jest osobą szczerą, bez owijania w bawełnę przekazała nam istostne informację tak ważne w pracy linergisty. Bardzo polecam szkolenie :)

Sonia Żak

Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia makijażu permanentnego. Szkolenie bardzo rzeczowe i dokładne, rozwiązujące wszystkie wątpliwości związane z wykonywaniem zabiegów. Prowadząca bardzo sympatyczna i cierpliwa.

Malwina Groborz

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, w luźnej atmosferze. Pani Monika to osoba z orgomem wiedzy i pasją, którą potrafi przekazać kursantkom. Materiał szkoleniowy pomimo swojej obszerności przekazany w bardzo przystępny sposób. Jestem bardzo zadowolona.

Anna Dyszy

Podczas szkolenia została nam przekazana wiedza teoretyczna,którą pod odpowiednim okiem i radą potrafiłam wykorzystać w praktyce. Przełamałam swoje bariery strachu i wiem że to pomoże mi w dalszej realizacji swoich planów. Dziękuje wszystkim za tak wspaniałą organizację i cudowny klimat.

Barbara Mydlarz-Sobczuk

Szkolenie profesjonalne, instruktorka posiada ogromną wiedzę, którą w sposób komunikatywny i zrozumiały przekazuje uczestnikom. Profesjonalizm w każdym celu. Polecam z czystym sumieniem. Zdobyłam wiedzę, którą wykorzystam w swojej pracy. 

Agnieszka Sikora

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Jestem bardzo zadowolona z cennych informacji oraz wiedzy jaka została mi przekazana na szkoleniu, które przebiegło w przemiłej i sympatycznej  atmosferze. Uzupełniłam cenne wskazówki na przyszłość, motywacja i pewność w wykonywaniu zawodu linergistki. Całe szkolenie dodało mi jeszcze więcej mocy. Dziękuje ! Wszystko mega mega super !!. 

Patrycja Pakosz

Szkolenie 1 klasa pełna wiedzy już 2 lata temu byłam tu po raz pierwszy i nie wchodziło w temat inne miejsce szkoleniowe jak właśnie w tym miejscu gdzie czuje się swobodnie i wypełniona pozytywnością i energią <3 <3 Jak Monisia oraz Anna są super w przekazywaniu swojej wiedzy P.S. JA TU POWRÓCĘ.

Izolda Maisel - Pietron

Profesjonalne szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Przekazana wiedza pozwala na samodzielne wykonywanie zabiegu mikropigmentacji w sposób profesjonalny i odpowiedzialny. W trakcie szkolenia przekazano wiedzę nie tylko ściśle związaną z przeprowadzanym zabiegiem ale również elementy etyki zawodowej., które to pozwalają jasno określić czy oczekiwania klientki są zgodne ze sztuką wykonywanego zabiegu oraz normami. Pani Monika oraz Pani Ania są w moim odczuciu bardzo profesjonalne zachowując jednocześnie swobodę. Było to moje pierwsze szkolenie z powyższego zagadnienia. Dzięki zaangażowaniu trenerów czuję się teraz pewnie i planuję wykonywać makijaż permanentny. Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę.

Sandra Kamińska

Pełen profesjonalizm wszystkie informacje przekazywane są w sposób jasny i zrozumiały. Monika to przesympatyczna osoba, posiadająca oromną wiedzę w temacie makijażu permanentnego, którą chętnie dzieli się z kursantkami. Przebieg częsci praktycznej szkolenia pod okiem Ani i Moniki był czystą przyjemnością - zwracając uwagę na wszelkie niedoskonałości pracy pozwoliły przenieść wiedzę teoretyczną na twarze modelek. Będę polecać. Dziękuję !

Agata Lubojańska

Jestem pod wrażeniem rzetelnej i kompletnej wiedzy przekazanej na szkoleniu. Praca jaką wkładają trenerki jest nieoceniona :) Wykłady teoretyczne prowadzone w bardzo zrozumiały sposób. Miła atmosfera, bezstresowa. Zajęcia praktyczne przestawione bardzo dokładnie i stale nadzorowane przez trenerów. Serdecznie polecam !!!

Marta Bąkowska

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Ogrom wiedzy przekazany w bardzo zrozumiałym języku. Po szkoleniu czuje się na siłach by sama zacząć przygodę z makijażem permanentnym. Świetny sprzęt, wyposażenie sali szkoleniowej, dokładny skrypt i niesamowity team, który będę wspominać bardzo ciepło. 

Dominika Gaura

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Teoria, która zawarła nie tylko zagadnienia dotyczące samego makijażu permanentnego, ale również podejścia i rozmowy z klientem przed wykonaniem makijażu, napewno ułatwia pracę jak i pozyskiwanie nowych klientek. Dużo ćwiczeń na sztucznych skórkach, a także wykonywanie rysunku w każdej wolnej chwili, pozwoliło na większą swobodę i pewność siebie w pracy z modelkami. 

Anna Grabna

Szkolenie było przeprowadzone na poziomie wyższym niż oczekiwałam, wyniosłam z niego ogromną wiedzę i umiejętności praktyczne, a Pani Monika w sposób profesjonalny i bardzo zrozumiały dzieli się swoim doświadczeniem, jestem bardzo wdzięczna za możliwości uczestniczenia w tym kursie. 

Kamila Florczak

W moim odczuciu szkolenie przeprowadzone przez P. Monikę cechuje się wysokim profesjonalizmem. Na szkoleniu panuje swobodna atmosfera, całe 4 dni są przepełnione masą konkretnych, rzetelnych informacji, a część praktyczna świetnie przygotowuje do samodzielnej pracy. 

Agata Gumul

Pani Monika jest niebywale ciepłą i sympatyczną osobą. Atmosfera na szkoleniu jest na 5+. Natomiast czas przeznaczony dla kursantek na pracę z modelką jest zdecydowanie zbyt krótki. Odniosłam wrażenie, że przerwano mi pracę w trakcie zabiegu. Po za tym jestem zadowolona z części teoretycznej, a szczególnie z rad w jaki sposób porozumiewać się z klientem.

Estera Kokot

Intensywne szkolenie, przeprowadzone w przemiłej , odstresowującej atmosferze  Świetna, doświadczona prowadząca, która w sposób przejrzysty pełny trafnych uwag potrafiła przekazać wiedzę, odpowiedzieć na każde pytanie, doradzić. Proponuje poszerzyć usługi salonu o couching przyszłych Linergistek. Trzeba mieć talent, żeby sprawić aby osoba kompletnie nie związana z branżą uwierzyła, że może być w tym dobra  . PS: Przepyszne jedzenie.

Joanna Skorupińska

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Z ogromną dawką wiedzy, cennych wskazówek. Miła atmosfera. Polecam!.

Paulina Siejka

Bardzo miła atmosfera. Szkolenie profesjonalne i rzetelne. Polecam szkolenie u Pani Moniki Wiśniewskiej.

Justyna Wiśniewska

Szkolenie na najwyższym poziomie. Prowadzone w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Dające poczucie spokoju i pewności, że jest się w dobrych rękach. Kurs odbywa się w małej grupie więc uwaga jest skupiona całkowicie na nas. Pozwala to również na zadanie każdego pytania i otrzymanie wyczerpującej odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolony i pewny, że w przyszłości wrócę tu by rozwijać swoje umiejętności oraz pozyskać jeszcze większą wiedzę z zakresu mikropigmentacji.

Tomasz Kołowajtys

Profesjonalne przygotowanie pod kątem merytorycznym. Ogrom przekazanej wiedzy i przemiła atmosfera.

Monika Wandzel

Bardzo profesjonalne i merytoryczne szkolenie. Miła atmosfera, dobry sprzęt do pracy. Kurs nastawia pozytywnie do rozpoczęcia nowej drogi zawodowej

Monika Karmańska

Szkolenie przeprowadzone zgodnie z ustalonym wcześniej programem. Profesjonalnie "podana" wiedza zarówno teoretyczna jak i praktyczna. Profesjonalizm na b. wysokim poziomie. Wszelkie materiały zostały zapewnione. Szkolenie i Pani Monika godne polecenia dla wszystkich, nawet dla osób bez doświadczenia, zmieniających drogę życiową. Z czystym sumieniem polecam, jestem zachwycona i bardzo zadowolona.

Joanna Buryło

Szkolenie profesjonalnie przedstawione, miła atmosfera, dużo wiedzy w super sposób przekazany.

Magdalena Kosiba

Cudowna atmosfera, pełny profesjonalizm.

Barbara Gacka

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Atmosfera niesamowita, na luzie bez stresu.

Julia Knop

Super ! Szkoda, że tak krótko. Monia i Ania extra dziewczyny, dziękuję.

Maja Kukuł

Pełen profesjonalizm, wysoki poziom, przemiła atmosfera, motywacja do pracy i do dążenia do perfekcjonizmu

Agnieszka Tomsia

Cudowna, wspaniała atmosfera. Pełen profesjonalizm. Kobiety anioły.

Milena Wojciechowska

Cudowne, rewelacyjne, profesjonalne szkolenie!

Gabriela Tomica

Bardzo dziękuję za wspaniałe szkolenie. Jestem wdzięczna Pani Monice i Pani Ani za profesjonalne podejscie do każdego z nas.

Paulina Podgórska

Jestem pozytywnie zaskoczona szkoleniem odbytym u pani Moniki . Zarówno szkolenie, jak i firma KAMAJO jest na najwyższym poziomie. Pani Monika posiada ogrom wiedzy, który bardzo cierpliwie i w sposób bardzo zrozumiały potrafi przekazać. Pełen profesjonalizm, polecam każdemu, kto jeszcze się waha w jakiej firmie odbyć szkolenie..

Monika Palej

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, przede wszystkim ogrom wiedzy do bólu głowy. Atmosfera i emocje powalające do łez.  Każdego dnia coraz więcej wiedzy i doświadczenia oraz cennych uwag. Dziękuję.

Monika Ciołczyk

Bardzo miła atmosfera, bardzo dobry fachowy, kompetentny nauczyciel

Ewelina Rozpłoch

Szkolenie bardzo wartościowe pod względem merytorycznym i praktycznym. Spełniło moje oczekiwania. Monika Wiśniewska super przekazuje wiedzę.

Małgorzata Fiedeń

Profesjonalny team, piękne miejsce, przyjacielska atmosfera w której bardzo dobrze się pracuje. Czuję się spełniona i w pełni gotowa do samodzielnej pracy. Polecam z całego serca i duszy.

Sylwia Osadnik

Wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm instruktorek, Pani Monika i Anna cudowne cierpliwe osoby z mojej strony serdecznie polecam. 

Żaneta Dereszewicz-Sobczyk

Przemiła atmosfera i profesjonalne podejście. Najlepsze szkolenie w jakim miałam przyjemność uczestniczyć z pewnością wrócę na szkolenie z p.Moniką i Anią :) Czuję się w pełni spełniona i przygotowana do pracy z zakresu szkolenia. Będę tęsknić! 

Joanna Szlezingier-Wegiera

Jestem niesamowicie usatysfakcjonowana szkoleniem. Ogrom wiedzy, bardzo dobrze przekazana. Pani Monika kochana, miła, pomocna. Idealnie potrafi doradzić od początku do końca. Atmosfera podczas szkolenia przesymaptyczna. Ogromna szkoda, że szkolenie trwało jedynie 4 dni. Mam nadzieje, że to dopiero początek mojej przygody z Moniką i Anią. Dziewczyny jesteście cudowne. Lov :* 

Kamila Klimża

Uważam, iż szkolenie jest na najwyższym poziomie. Warunkuje to ogrom wiedzy jaki został przekazany oraz niesamowita opieka trenerów, a szczególnie Pani Moniki Wiśniewskiej. Jestem zadowolona niezmiernie ze szkolenia, jego wysokiego poziomu oraz zaangażowania prowadzącej Moniki Wiśniewskiej. Atmosfera jest bardzo sympatyczna, każdy szczegół został dopracowany. Szkolenie spełniło wszystkie moje oczekiwania, czuję się przygotowana do wykonywania zabiegów! 

Patrycja Antolak

Bardzo dziękuje za wspaniały czas spędzony z Wami. Cala masa wiedzy nie tylko teoretycznej, ale także praktycznej przekazywana w atmosferze, której nie jestem w stanie opisać słowami. Dziękuję Monice za mądrość , spokój, niesamowite predyspozycje przekazywania wiedzy, a najważniejsze wiarę w ludzi : ) Dziękuję Ani za wiele cennych rad ! Pełen profesjonalizm ! Jestem bardzo szczęśliwa, ze przejechałam tyle kilometrów i posłuchałam swojej intuicji. Nie wyobrażam sobie, ze mogło by być lepiej. Polecam z całego serca!. 

Joanna Wysoczańska

Bardzo dobrą decyzją było wybranie tego właśnie miejsca- Pani Monika i Ania są super kobietami. W przyjemny sposób przekazują swoją wiedzę i dodają pewności siebie. Wszystkim polecam szkołę Pani Moniki. 

Pamela Prymak

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, Pani Monika bardzo dużo mnie nauczyła. Cieszę się, że wybrałam szkolenie Linel u Pani Moniki. Polecam z całego serca. 

Monika Ligendza

Wspaniała atmosfera i podejście. Dziękuję za rozwój umiejętności i poczucia wiary w siebie. Szczerze polecam dla początkujących i zaawansowanych. Podziękowania dla całej ekipy!.

Katarzyna Karpińska-Książek

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Ogrom wiedzy przekazany w bardzo miłej atmosferze. Bez stresu, mnóstwo praktyki i wiedzy teoretycznej. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów. 

Katarzyna Karpińska-Książek

1. Wspaniała atmosfera pełna profesjonalizmu w połączeniu z luzem, przyjaznym podejściem do kursantek, życzliwością, dobrą konstruktywną krytyką. 2. Szeroki asortyment sprzętu, pigmentów, materiałów pomocnicznych. Sprzęt z najwyższej półki,nowy. 3. Pani Monika oraz Ania przez cały czas dabły o nas, obecne były przy każdej pigmentacji, bardzo dokładnie i prosto tłumaczyły oraz pokazywały każdy kolejny krok. Dbały również o nas pod względem psychicznym, opanowywały stres, sprawiały że czułyśmy się dobrze, komfortowo i pewnie. Zapewniały również napoje, lunch, słodkości :) Jestem zachwycona kursem i jego poziomem

Aleksandra Juśko

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Profesjonalne podejście, miła atmosfera, a Pani Monika to wspaniała osoba. Napewno wrócę na doszkolenie u Pani Moniki. 

Marzena Przybyła-Plewnia

Szkolenie w Akademii Linel z Panią Moniką Wiśniewską mogłabym polecić wszystkim, zarówno początkującym jak i tym, którzy już pigmentują. Pani Monika podchodzi do każdej osoby indywidualnie dostosowując naukę do potrzeb każdej kursantki. Atmosfera podczas szkoleń jest niesamowita Polecam wszystkim. 

Agnieszka Tańcuła

Moje wrażenie ze szkolenia z panią Moniką jest mega pozytywne. Zakochałam się w osobowości pani Moniki jej pozytywnego podejścia do życia, poczucia humoru, ale co najważniejsze profesjonalizmu. Jestem bardzo spokojna zaczynając swoją drogę z makijażem permanentnym. Wiedza , którą przekazała pani Monika jest bardzo duża. Polecam z całego serca. 

Dorota Domagalska

Szkolenie bardzo konkretne, zwięzłe i przede wszystkim dające odwagę do rozpoczęcia pracy osobie początkującej, Wiedza jest przekazana w sposób bardzo przystępny, dzięki czemu pokonałam swój strach i jestem gotowa do rozpoczęcia swojej przygody z makijażem permanentnym. PS: Przewspaniała atmosfera i Prowadzące :))) Dziękuję. 

Agnieszka Rusielewicz

Wspaniała i przemiła atmosfera oraz sposób przekazywania wiedzy. Bezpośredni nadzór w trakcie zajęć praktycznych jest bardzo pomocny i "sympatyczny". Super opieka trenerek pozwala bardzo szybko i sprawnie wystartować. Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę i przekazaną wiedzę. I LOVE LINEL & MONIKA WIŚNIEWSKA <3 <3 <3

Marzena Mieszkowska

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Wszystko było bardzo dobrze wytłumaczone. Szkolenie prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Monika jest bardzo ciepłą i przyjemną osobą, która pomaga przełamać strach, daje duże odczucie otuchy. Jest bardzo dobrym nauczycielem

Barbara Kliś

Moje wrażenia po szkoleniu są bardzo pozytywne. Miła atmosfera, dużo wiedzy i zajęcia praktyczne sprawiły, że jestem zadowolona z odbytego szkolenia

Katarzyna Czajka

Jestem bardzo zadowolona po szkoleniu. Super atmosfera, bardzo dużo wiedzy i wiele prac praktycznych. Pani Monika jest bardzo miłą i dobrą trenerką. Dziękuje za mile spędzone dni.

Natalia Urbanek

Szkolenie bogate pod względem merytorycznym w niesamowitej atmosferze. Indywidualne podejście do kursanta. Dziękuję bardzo!!!!

Bożena de Lorm

Szkolenie ABC polecam wszystkim rozpoczynającym przygodę z makijażem permanentnym. Monika i Ania - trenerki przez duże "T" !!! Cierpliwe, zaangażowane, poświęcające kursantowi 100% uwagi. Sposób w jaki przekazują wiedzę motywuje i daje "kopa" do dobrego działania. Pełen profesjonalizm, a do tego super przyjazna atmosfera. Od serca: żal wyjeżdżać, dzięki za wszystko :)

Ewa Szydłowska

Super!

Jadwiga Korpanty

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Dlaczego? Ponieważ wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie. Wiedza na wysokim poziomie, mimo że przygotowałam całą listę pytań nie miałam możliwości nawet ich zadać, gdyż wszystko zostało poruszone podczas części teoretycznej byłam bardzo zaskoczona oczywiście pozytywnie. Praktyka również świetna, p. Monika ze spokojem wszystko tłumaczy i dodaje pewności siebie. Dziękuję serdecznie za szkolenie. Zdecydowanie będę robiła makijaż permanentny, zaczęłam wierzyć w swoje umiejętności więc wiem, że nie robię nikomu krzywdy. Na pewno tutaj wrócę oraz polecę innym osobą. Powodzenia oraz większego rozwoju!

Milena Troć

Cudowna atmosfera, pełna perfekcja i zdrowe podejście. Dziękuje za w pełni wykorzystany czas :) Polecam z pełnego serca :)

Aneta Goluch

Bardzo duża wiedza trenerek przekazana w miłej atmosferze. Najlepsze szkolenie EVER :) Dla Moni <3 :*  Dla Ani <3 :*

Ewelina Bogacka

Było SUPER !!! :)  DZIĘKUJE DZIEWCZYNY  <3

Agnieszka Stefańska

Bardzo dziękuje za wspaniałą atmosferę, szkolenie pełne cennych uwag i wsparcia. Było cudownie <3 <3 <3

Karolina Maciejowska

Wspaniałe szkolenie! Bardzo duża dawka wiedzy. Bardzo bardzo dużo wskazówek. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie! Dziękuję za wspaniałą atmosferę Polecam z całego serca.  

Magdalena Piątkowska

To moje drugie szkolenie u Pani Moniki. Wróciłam z chęcią i jak zwykle się nie zawiodłam! Duża dawka cennych wskazówek, wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Najcenniejsze dla mnie w takich szkoleniach są części praktyczne, a tych jest właśnie bardzo dużo na szkoleniach u Pani Moniki. Bardzo dziękuje za ogromną dawkę motywacji i wiedzy :) Polecam Linel!. 

Jolanta Bielecka

Szkolenie przebiegło w miłej i profesjonalnej atmosferze. Cała wiedza potrzebna do zawodu została nam przekazana . Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć pracę z makijażem permanentym.    

Jagoda Kowalczyk

Szkolenie przeprowadzone przez Panią Monikę oraz Anne odbyło się bardzo profesjonalnie. Przekazano mi bardzo dużo wiedzy w makijażu permanentnym :).  Stres, który był ze mną od samego początku, znikł po jednym dniu ze względu na przemiłą atmosferę. Dziękuje bardzo za świetne szkolenie oraz oczywiście bardzo chcę podziękować Pani Monice za ogromną cierpliwość do mnie :) Dziękuje :)

Kamila Kaluza

Szkolenie było na najwyższym poziomie, atmosfera miła i przyjazna. Pani Monika jest idealnym szkoleniowcem, łatwość przekazu, przydatne wskazówki. Polecam!  

Natalia Sudoł-Ginalska

Stres, który odczuwałam na samym początku szkolenia przez przemiłą atmosfere i samą osobę Pani Moniki, bardzo szybko zanikł. Nie spodziewałam się tak obszernych informacji, co jest absolutnym zaskoczeniem i plusem tego szkolenia. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Linel a przede wszystkim Panią Monike jako instruktora.   

Aleksandra Stolarek

Wspaniałe szkolenie, jestem bardzo zadowolona. Prowadząca świetnie przekazała swoją wiedzę, bardzo dużo nauczyłam się. POLECAM WSZYSTKIM których interesuje makijaż permanentny.

Anna Pietrzyk

Serdecznie polecam szkolenie u Pani Monisi! Jestem mega zadowolona i pełna wiedzy i energi do działania. Polecam!    

Iuliia Mykytiuk

Super pozytywna atmosfera, duża dawka wiedzy podana w przyswajalny sposób. Wyjeżdżam ze świeżą energią i mega dużą chęcią do tworzenia makijażu permanentnego. Polecam!  

Emilia Jaskulska

Szkolenie w 100% spełniło moje oczekiwania. Nauczyłam się rysunku brwi. Pani Monika wytłumaczyła nam wszystkie wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegów. Pani Monika podzieliła wiedzę teoretyczną i praktyczną. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Chętnie wrócę poszerzać swoją wiedze. Bardzo dziękuje za ogrom wiedzy i cudowne zaangażowani

Katarzyna Chatys

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Atmosfera rewelacyjna. Poziom przekazania wiedzy jak i samej wiedzy trenerek najwyższy chyba z możliwych. Przepraszam mam zapalenie okostnej i pisze brednie A tak na poważnie Pani Monika jest rewelacyją osobą jak i trenerem.. 

Justyna Kryza

Szkolenie odbyło się na bardzo wysokim poziomie. Szkoleniowiec Monika Wiśniewska jest osobą z ogromną wiedzą, ciepłą, przesympatyczną. Z czystym sercem polecam to miejsce i chętnie wrócę na doszkolenie jeśli będzie taka potrzeba. <3    

Izabela Moj

Uczestnictwo na tym szkoleniu START ABC daje mi początek bycia w świecie linergistek. Monika jest ciepła osobą i pełną wiedzy, którą przekazała mi w miłej i szalonej atmosferze. Szkolenie polecam młodym osobą, które kochają mikropigmentacje.  

Dorota Marecka

Szkolenie przebiegło perfekcyjnie w miłej sympatycznej atmosferze. Informacje przekazane zostały w sposób łatwy i przyswajalny. Prowadząca pełna profesjonalizmu w doskonały sposób przekazuje swoją wiedzę.    

Anna Gajdzik-Mordaszewska

Bardzo dziękuję za szkolenie. 

Klaudia Osmołowska

Szkolenie u Moniki Wiśniewskiej to stanowczo ogrom rzetelnie przekazanej wiedzy. Klasa sama w sobie! Cudowna ciepła atmosfera na szóstkę  z  plusem. Złote rady , które uzyskałam biorę głęboko do serducha i jestem gotowa na rozwijanie  swoich skrzydeł.. Bardzo Ci dziękuje!!   

Monika Morgała

Szkolenie było rewelacyjne !!! Ogromna dawka wiedzy, praktycznych porad. Monika jest osobą bardzo ciepłą, towarzyską i "normalną", stwarza bardzo przyjazną atmosferę podczas szkolenia. Bardzo serdecznie polecam szkolenia w LINEL !!!  

Beata Hałas

Wróciłam do Pani Moniki, odbyłam drugie szkolenie i poraz kolejny jestem zachwycona. Wielkie serce, ogromny talent i wszystko, co najlepsze poczułam od Pani Moniki. Pięknie dziękuję! I do zobaczeni

Marlena Markiewicz-Michalska

Najlepszy TRENER ! Ogrom wiedzy, ogrom pracy, ogrom informacji. Monika mega ciepła, otwarta i lekko zwariowana. Salon piękny. Obsługa idealna. Polecam wszystkim i każdemu z osobna. Moni bardzo dziękuję, praca z Tobą to czysta przyjemność

Sylwia Gongor

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pani Moniki jak również całego zespołu. Świetna atmosfera która spowodowała chęć dalszego szkolenia z makijażu permanentnego. 

Justyna Banik

Moje z drugich szkoleń w Linel z makijażu permanentnego po czym mogę stwierdzić, jestem bardzo zadowolona.Szkolenie wykonane przez Panią Monikę z pełnym profesjonalizmem, wiedza przekazana przez Panią Monikę rozwiała moje wątpliwości, lęk i moje obawy przed wykonywanym zawodem. Serdecznie polecam ! Kocham ją ! 

Iwona Mocek

Świetna atmosfera, szkolenie bardzo rzeczowe, mnóstwo informacji barzo dobrze przekazanych. Ogromne doświadczenie prowadzącej wprowadza spokój a wszystkie lęki przed nowym zadaniem przechodzą w momencie. 100% zadowolenia ze szkolenia. 

Alicja Kil-Gruszczyńska

Szkolenie bardzo merytoryczne. Duża dawka wiedzy. Pani Monika Wiśniewska doskonale umie przekazać wiedzę teoretyną i praktyczną. Wspaniała atmosfera. Szolenie z makijażu permanentnego tylko w Linel! 

Beata Chrząstek

Serdecznie polecam szkolenia u p.Moniki Wiśniewskiej, które odbywają się w świetnej atmosferze. Dziękuję za profesjonalne szkolenie, wyczerpujące przygotowanie oraz wielki zastrzyk motywacji.  Dziękuję :) 

Malwina Kurlenko

Szkolenie przebiegło w bardzo miłej, serdecznej atmosferze a przede wszystkim profesjonalnym podejściu do wszystkich zagadnień poruszonych podczas szkolenia. 

Patrycja Środa

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego szkolenia. Pani Monika jest przemiłą osobą, która dysponuje ogromną wiedzą. Wracam do pracy z nowymi pomysłami i większą wiarą w siebie. Dziękuję :) 

Magdalena Chrzęstek

Szkolenie było przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pani Monika dodaje dużo pewności siebie i dysponuje ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać. 

Karolina Bąk

Rewelacja! Serdecznie polecam szkolenia u Moniki Wiśniewskiej! Dużo wiedzy merytorycznej, praca na modelkach bez stresu i z naprawdę dobrym efektem końcowym. Jestem mega zadowolona. Pozdrawiam Monia :) 

Monika Szajkowska

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Monika cudowną jest osobą!!! Bardzo dużow wiedzy teoretycznej jak i praktycznej przekazała podczas szkolenia. Wychodzę stąd z uśmiechem, wiedzą i zapałem do pracy. Już nie mogę się doczekać kolejnego naszego szkolenia!!! Dziękuję <3 <3 <3. 

Martyna Gralka

Bardzo duża dawka teorii + praktyka. Pani Monika jest rewelacyjnym trenerem - rozmowa wszelkie wątpliwości na bieżąco. Byłam na różnych szkoleniach, natomiast tu pani Monika chce przekazać jak najwięcej wiedzy co później przekłada się na pracę w praktyce. Jestem bardzo zadowolona szkoleniem i profesjonalnym podejściem do kursantów. 

Anna Piekaj

Salon jest piękny, czysty i przyjazny dzięki temu czułam się tutaj miło i swobodnie. Pani Monika jest niezwykle ciepłą, towarzyską i sympatyczną osobą z ogromną pasją i cierpliwością podchodzi do swojej pracy. W skrócie czułam się tutaj fantastycznie i wyniosłam bardzo dużo ze szkolenia. Personel zawsze uśmiechnięty, kawa smakuje dobrze i można się tu poczuć jak u siebie w domu. Dziękuję<3

Dominika Rzepka

Szkolenie w którym brałam udział było prowadzone na bardzo wysokim poziomie, pracowałam na sprzęcie najwyższej klasy. Bardzo miła atmosfera, świetnie przekazana wiedza i umiejętności. Przez cały czas szkolenia miałam "instruktorkę" która poświęcała mi 100% czasu.  Gorąco polecam. 

Ewa Moskalik

Szkolenia u Pani Moniki są super. Atmosfera jest cudowna i bardzo przyjazna. Pani Monika jest cieplą i życzliwą osobą pełną profesjonalizmu. Każde spotkanie i kolejne szkolenie jest inspirujące i pozytywne. Polecam i zachęcam do szkoleń w szkole Linel. 

Wioletta Kulczycka

Uczestnictwo w szkoleniach Moniki Wiśniewskiej, to czysta przyjemność. Połączenie świetnej atmosfery z profesjonalizmem. Polecam z całego serca!! 

Martyna Kot

Szkolenie przeprowadzone w sposób jak najbardziej przyjazny i profesjonalny. Pani Monika to fantastyczna osoba, która prócz ogromnej wiedzy potrafi przelać ogromną dawkę pozytywnej energii na każdego "ucznia". Polecam z całego serca. Z pewnością tutaj wrócę. 

Ewa Takuska

Bardzo cieszę się, że znalazłam się na tym szkoleniu. Przebiegło w fantastycznej atmosferze. Nauczyłam się wielu potrzebnych rzeczy w łatwy i jasny sposób zostały przekazane. Najważniejszy jest mentor szkolenia. Pani Monika jest niesamowitą osobą, która otworzyła przede mną drogę - dla mnie bardzo ważną. Dziękuję całemu zespołowi a przede wszystkim UWIELBIAM Panią Monikę i z całego serca DZIĘKUJĘ.

Monika Cichowlaz

Profesjonalizm i pasja to cechy, którymi możemy opisać Monikę Wiśniewską. Potrafi przekazać swoją wiedzę w przystępny, prosty sposób. Perfekcjonistka, która wymaga perfekcji od swoich podopiecznych. Bardzo polecam szkolenie LINEL!

Martyna Kot

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia Start ABC w Szkole Linel. Atmosfera i klimat szkolenia był rewelacyjny. Pani Monika jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Jest profesjonalistką i te cechy stara się przekazać swoim kursantkom. Bardzo polecam i na pewno tu wrócę.

Wioletta Kulczycka

Po raz kolejny nic dodać nic ująć. Pełen profesjonalizm. Dodatkowy przypływ wiedzy dał mi motywację do dalszego działania. Jeszcze tu wrócę ! :)

Katarzyna Rozbicka

Jestem pod ogromnym wrażeniem szkolenia z Panią Moniką. Pełen profesjonalizm, duża porcja wiedzy i motywacji. Do tego wspaniała atmosfera. Microblading to wstęp do mojej przygody z makijażem permanentnym. Z pewnością wrócę do Pani Moniki na szkolenie z metody klasycznej. Jak się uczyć, to od najlepszych, dlatego bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Moniki. Dziękuję!! :)

Jolanta Bielecka

Na szkoleniu w tej firmie jestem kolejny raz. Atmosfera jest cudowna, pozwala uwierzyć w siebie. Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc i za przekazanie ogromnej ilości wiedzy na temat makijażu permanentnego.  Już nie mogę się doczekać, kiedy odwiedzę kolejny raz Tarnowskie Góry! :) 

Katarzyna Zasiewska

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, ale tak profesjonalnego podejścia jak Pani Monika ma nie miał jeszcze nikt. Jestem bardzo zadowolona. Zakres przekazanej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej - ogromny. Po szkoleniu u Pani Moniki wiem, że jestem bardzo dokładnie przygotowana i bez obaw mogę zaczynać pracę z makijażem permanentnym. Sama Pani Monika jest osobą ciepłą, otwartą i konkretną. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie ze szkoleń Pani Moniki.!

Joanna Pradelok

Bardzo profesjonalne szkolenie, duża dawka wiedzy i bardzo miła atmosfera. Polecam z całego serca !.

Magdalena Żmijowska

Szkolenie pierwsza klasa !.  :)

Izolda Maisel-Pietron

U Pani Moniki szkolę się po raz drugi - i po raz drugi jestem zadowolona. Wiedza praktyczna i teoretyczna została przekazana w taki sposób, że nie boję się podjąć pracy w roli linergistki. Myślę, że jeszcze kiedyś się spotkamy- by wciąż pogłębiać swoją wiedzę. Dziękuję.

Natalia Chałaszczyk

Ogromne podziękowania dla Pani Moniki- trenerki naszej, która przekazała nam swoją wiedzę w sposób tak skrupulatny i szczegółowy, że jeszcze się nie spotkałam z taką osobą. Stworzenie miłej i sympatycznej atmosfery pomogło mi bardzo w tym aby w siebie uwierzyć. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Do zobaczenia na następnym szkoleniu !!!

Katarzyna Zasiewska

Jestem bardzo zadowolona z kursu makijażu permanentnego, wiedza, która została przekazana przez Panią Monikę była przekazana z pełnym profesjonalizmem, bardzo wyczerpująco. Atmosfera przyjazna. Myślę, że warto, z czystym sumieniem mogę polecić. Pełen profesjonalizm Pani Moniki oraz jej personelu :) :) :)

Iwona Mocek

Ślicznie dziękuję za rodzinną atmosferę, niesamowicie bezpośrednie wprowadzenie mnie w dobre samopoczucie i w świat makijażu permanentnego. Profesjonalizm przez duże P!.

Aleksandra Powałowska

Szkolenie w przyjaznej atmosferze, prowadzone zrozumiale. Poruszone zostały wszystkie zagadnienia, które mnie interesowały. Wyczerpująco wyjaśniano wszystko krok po kroku. Z pewnością wrócę na kolejne szkolenia do Pani Moniki!.

Joanna Heinze

Na szkolenie przyjechałam z drugiej strony Polski, wcześniej zrobiłam bardzo duży rekonesans wybierając firmę, do której przyjadę.  Szkolenie przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Pani Monika z cierpliwością wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania.Atmosfera bardzo przyjazna. Mam nadzieję, że po szkoleniu będę mogła skorzystać z 'wirtualnej' opieki firmy LINEL. Bardzo polecam szkolenia u Pani Moniki Wiśniewskiej.

Bożena Bogucka

Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z makijażem permanentnym. Profesjonalne podejście, luźna i sympatyczna atmosfera sprzyjająca przyswajaniu wiedz

Patrycja Hoeft

Szkolenie uważam za bardzo udane. Pani Moniko, pełen profesjonalizm! Atmosfera przyjemna, jestem po raz kolejny bardzo zadowolona i myślę, że jeszcze kiedyś tu wrócę. Dziękuję za szereg ważnych wskazówek i porad, na pewno przydadzą się w praktyce podczas pracy. .

Paulina Seremet

Udział w szkoleniu ABC jako przyszły trener pomogło mi w usystematyzowaniu wiedzy oraz zapoznaniu się z etapami i zasadami prowadzenia kursu. Spotkania przebiegały we wspaniałej atmosferze i z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

Anna Moj-Kowalska

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego szkolenia. Wszystkie potrzebne informacje szeroko omówione, wszelkie moje pytania i wątpliwości nie pozostały bez odpowiedzi. Wszelkie informacje zostały przekazane w sposób jasny i klarowny. Jestem przekonana, że szkolenie pomogło mi w rozpoczęciu samodzielnej pracy.

Anna Owczarek

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego szkolenia. Wszelkie informacje były przekazane w sposób jasny i klarowny. Myślę, że dzięki wiedzy, którą zdobyłam będzie mi łatwiej podjąć się pracy praktycznej. Szkolenie w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!.

Natalia Chałaszczyk

Jestem mega zadowolona. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Miła i przyjazna atmosfera . Szczerze polecam szkolenie u Pani Moniki , jest Ona bardzo profesjonalnym szkoleniowcem. Dziękuję Pani Moniko.

Katarzyna Wawrzeńczyk

Bardzo miła, przyjazna atmosfera. Dużo wiedzy i praktyki. Profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm.

Katarzyna Marzęcka

Na kursie microbladingu bardzo dużo się nauczyłam. Miła obsługa oraz fachowa instruktorka - pani Monika. Mała ilość osób w grupie, indywidualne podejście bardzo mi odpowiadało. Mogę jak najbardziej polecić kurs microbladingu i na pewno jeszcze wrócę na inne szkolenie. Gorąco polecam i dziękuję.

Kamila Czubkowska

Szkolenie fantastycznie. Jasno, konkretnie przekazane informacje. Przyjemna, rodzinna atmosfera. Z przyjemnością wrócę do Moniki i tego miejsca. Polecam!

Anna Janik

Szkolenie było niesamowitym doświadczeniem, otrzymałam praktyczną wiedzę i nabrałam chęci do dalszych szkoleń ! Oceniam na 5+. Do zobaczenia wkrótce ! :)

Marlena Markiewicz - Michalska

Przyjemne miejsce, bardzo dobra atmosfera pracy. Szkolenie przebiegło zgodnie z planem , wszystkie zagadnienia zostały omówione. Polecam Panią Monikę jako instruktorkę, gdyż czuję, że dzięki niej dobrze zapoznałam się z wybranym przeze mnie tematem Microbladingu. 

Dominika Golisz

Bardzo dziękuję za wszelkie informacje i przekazaną wiedzę. "Diabeł tkwi w szczegółach" i do tego obie dążyłyśmy ☺  Wiedza Pani Moniki i sposób przekazu był na bardzo wysokim poziomie. Serczenie polecam i będę bardzo miło wspominać spędzony czas

Katarzyna Fabiszewska

Super, bardzo profesjonalne szkolenie. Jestem pewna swoich umiejętności po szkoleniu. Polecam każdemu, kto chciałby wykonywać ten zawód.

Jolanta Pytel

Profesjonalne szkolenie, atmosfera cudowna. Polecam, nic dodać nic ująć.

Ilona Wesołowska

Szkolenie, które właśnie odbyłam jest moim drugim szkoleniem w firmie Linel. Jestem tak samo zadowolona z tego szkolenia jak z pierwszego. Pani Monika jest najlepszym, bardzo profesjonalnym i konkretnym szkoleniowcem. Miło tutaj wracać do Was. P.S. Cały personel bardzo sympatyczny i profesjonalny.

Maja Bandurska

Bardzo profesjonalne szkolenie, Monika Wiśniewska to Pani na wysokim poziomie. Polecam.

Wioletta Lendel

Jechałam z myślą co mnie tu spotka ? Pani Monika mało się reklamuje, nie pokazuje swoich prac, bardzo mnie to dziwiło, ale teraz wiem dlaczego, jest taką super profesjonalistką, że nie musi !!! Monika ma serce na dłoni, przekazuje wiedzę w sposób konkretny i rzetelny. Miejsce przepiękna, stylowe i czyste.

Elwira Gucia

Kolejne szkolenie w bardzo miłym towarzystwie, dużo cennych wskazówek i uwag potrzebnych do przeprowadzenia profesjonalnego makijażu. Czuję się pewnie po tym szkoleniu i wiem na pewno, że świetnie dam sobie radę. Monika jest super pozytywną osobą, która wytłumaczy wszystko ! Serdecznie polecam szkolenia Moniki.

Katarzyna Miedza

Kolejne świetne szkolenie w Linel. Jak zwykle z pełną mobilizacją, napełniona pozytywną energią i z szerokim zakresem wiedzy, wracam do swoich klientek by je upiększać. "Dziękuję za profesjonalizm i pozytywnego kopa".

Agata Szuringer

Asertywna, empatyczna, życzliwa, pomocna, profesjonalna.

Wacław Wantuch

Świetne szkolenie, dużo wiedzy przedstawionej w bardzo jasny i konkretny sposób. Pani Monika jest niezwykle pozytywną i wyluzowaną osobą , przez co podczas szkolenia panuje 'domowa' atmosfera . :))  Wszystkim , którzy zastanawiają się czy warto zainwestować swój czas i pieniądze chcę powiedzieć - WARTO ! Polecam

Pudełko

Bardzo ciekawy i przydatny zakres szkolenia, który będę mogła zastosować w swojej praktyce zawodowej. Na szkoleniu poznałam swoje umiejętności, słabości i ograniczenia. Już teraz wiem do czego dążę, jaki efekt chcę osiągnąć a przede wszystkim jak go osiągnąć. Jestem pewna, że szkolenie w tym ośrodku będzie źródłem mojego sukcesu. Bardzo pozytywnie oceniam fakt, że trenując używamy lepszego sprzętu, co nie zdarza się we wszystkich szkołach. Z ogromną dawką pozytywnej energii ruszam do działania. Moniko dziękuję z całego serca :)

Agata Szuringer

Jestem bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu. Szkolenie przeprowadzone było bardzo profesjonalnie a sama prowadząca w sposób bardzo przystępny przekazała mi wiedzę. Pani Monika jest NAJLEPSZA !!!

Alicja Zięba

Szkolenie bardzo profesjonalne i we wspaniałej, luźnej atmosferze. Prowadząca p.Monika pozytywna. Dostałam dużo cennych rad, które mam zamiar wykorzystać.

Magdalena Dembińska

Bardzo zadowolona, super sprawa. Dużo wiedzy dotyczącej brwi. Przyjechałabym nawet jeszcze raz ponad 500 km. Super ekipa i bardzo uśmiechnięta.

Magdalena Plich

Super, super, super. Warto było przyjechać 305 km. .

Sylwia Sztuba

Szkolenie w pełni profesjonalne. Super atmosfera. Informacje dotyczące zabiegu przekazała Pani Monika w wyczerpujący sposób, na 100%. Zajęcia praktyczne na modelkach dały mi dużo satysfakcji i motywacji do dalszej pracy. Dziękuję za wspaniałe 2 dni intensywnych informacji i mocnych wrażeń.

Regina Partyka-Leśko

Szkolenie bardzo profesjonalne przeprowadzone w przyjaznej i wesołej atmosferze. Pani Monika podchodzi do tematu w sposób jasny i konkretny, zdradzając jednocześnie ciekawe szczegóły. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia.

Agnieszka Piechowska

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie. Pani Monika jest osobą, która ma doświadczenie i wiedze w swojej dziedzinie. Atmosfera luźna i sympatyczna.

Anna Pawelec

Dziękuję za przybliżenie w fajny i praktyczny sposób zagadnień makijażu permanentnego. Szkolenie przeprowadzone dobrze, pani Monika jest autorytetem w tej dziedzinie co sprawiło że szkolenie minęło w miłej atmosferze.

Magdalena Grecko

Jechałam do szkoły LINEL pozytywnie nastawiona - po tych 2 dniach stwierdzam, że było to bardzo dobre szkolenie! Wszystko było dla mnie nowe, jestem pod wrażeniem sposobu przekazywania wiedzy przez Monikę. Urzekł mnie jej profesjonalizm i podejście do osób szkolących się. Potrafiła motywować i udzielać informacji w sposób zachęcający do działania. Dziękuję ! :) Czas spędzony tutaj był dla mnie niezwykle wartościowy. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach !   

Violetta Ryszewicz

Perfekcyjne szkolenie- fachowa wiedza przekazywana w sposób łatwy i zrozumiały. Duża praktyka, fajna pomoc- wskazówki, rysunki, przykłady. Znakomity nauczyciel o świetnym podejściu. Jednym słowem jestem bardzo usatysfakcjonowana.  

Paulina Seremet

Profesjonalnie, estetycznie, na temat. Atmosfera ciepła, miła, przyjazna. Godne polecenia miejsce szkoleń i zabiegów. Miejsce bezpiecznie, bardzo eleganckie i czyste.  

Barbara Wawrzyńczyk

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego w jaki sposób i w jak dobrej atmosferze było przeprowadzone szkolenie. Monika jest profesjonalistką pod każdym względem, wiedza jaką przekazała jest niezwykle przejrzysta i na pewno zabieg microbladingu będzie dla mnie o wiele łatwiejszy niż się tego spodziewałam.  

Agnieszka Lesiak

Od pierwszego dnia szkolenia microblading atmosfera była luźna. Pani Monika jest super nauczycielką z dużą wiedzą. Na wszystkie pytania otrzymałyśmy odpowiedź i maksimum informacji. Jestem bardzo zadowolona z odbytego szkolenia w firmie LINEL. Myślę, że w przyszłości będę korzystać z innych szkoleń u Pani Moniki. Zdecydowanie polecam ! :) 

Renata Bujak-Röhl

Bardzo fachowe i profesjonalne przekazana wiedza i doświadczenie. Rzetelnie w miłej atmosferze przeprowadzone zajęcia praktyczne i teoretyczne. Pani Monika to profesjonalistka w każdym calu. Dokładna, rzeczowa i do tego bardzo sympatyczna. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.  

Sandra Misiak

Szkolenie przeprowadzone było w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze . Bardzo dobry przekaz informacji, wiele przydatnych wskazówek do dalszej samodzielnej pracy. Szkolenie bardzo profesjonalne, konkretne. Monika niesamowita osoba, potrafi zarazić miłością do makijażu permanentnego. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i na pewno będę polecać tą szkołę.  

Grażyna Kucypera

Marta Stołowska

Bardzo miła atmosfera podczas szkolenia, oraz rzetelna i pełna profesjonalizmu, postawa szkoleniowca tj. p. Moniki Wiśniewskiej. Serdecznie polecam to miejsce wszystkim, którzy chcą się doszkolić w swoim fachu. Super organizacja i nocleg, katering etc. Chętnie tu wrócę na kolejne szkolenie.  

Katarzyna Kubaj

Szkolenie bardzo profesjonalne, prowadzone w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo pomocne wskazówki. Czuję się po szkoleniu pewnie i wiem, że będę w stanie przeprowadzić zabieg, chociaż zdaję sobie sprawę że czeka mnie jeszcze wiele pracy. Z pewnością mogę polecić ten kurs.  

Anna Smiatek

Świetne indywidualne podejście do kursantki cały czas był wykorzystany w 100% na naukę teoretyczną i praktyczną. Ciągła pomoc i nadzór sprawiały, że kursantka czuła się pewnie w tym co robi. Gorąco polecam.  

Daria Wygasz

Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Wszelkie informacje przekazane profesjonalnie. Z przyjemnością wezmę udział w następnych szkoleniach z Panią Moniką, oprócz profesjonalizmu bardzo ciepłe mentalne podejście do uczestnika.  

Joanna Surowiec

Szkolenie bardzo profesjonalnie przeprowadzone w super atmosferze, w komfortowych warunkach. Przemiła osoba szkoląca, pełna ciepła, dogłębnej wiedzy, którą potrafi przekazać.  

Halina Owczarek

Przede wszystkim profesjonalizm i fachowość. Bardzo indywidualne podejście do potrzeb i zrozumienie. Gorąco polecam, ukończyłam kurs z poczuciem dobrze rozpoczętej przygody z makijażem permanentnym.

Sylwia Sasin

Szkolenie bardzo profesjonalne, przeprowadzone w niesamowicie miłej atmosferze. Pani Monika przekazywała swoją wiedzę w zrozumiały sposób. Niezwykle kompetentna osoba, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Szczerze polecam.  

Anna Betcher-Kamińska

Świetne szkolenie, które w prosty i praktyczny sposób uczy metody microblading . Jestem bardzo zadowolona ! 

Dominika Dubicka

Pełen profesjonalizm. Wiedza przekazana w przystępny sposób. Pani Monika jest bardzo przystępną osobą o ogromnej wiedzy. Gorąco polecam.

Aleksandra Pawlak-Gudej

Z przyjemnością wyrażę opinię. Jestem zachwycona szkoleniem ABC, po raz pierwszy przyswajanie wiedzy dało mi tyle satysfakcji i przyjemności. Polecam każdemu kto stoi na początku przygody z pigmentacją, jak i tym, którzy chcą być na bieżąco z nowymi trendami. Monika jest po prostu boska!och jak zazdroszczę przyszłym kursantkom chwil spędzonych w Linel. Pozdrawiam cały zespół Kamajo. Z pewnością powrócę.. 

Joanna Marszalik-Müller

Szkolenie przebiegało zgodnie z planem: część teoretyczna i praktyczna. Bardzo przyjemna atmosfera. Bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą. Istotne było to, że w szkoleniu uczestniczyły tylko 2 osoby. Prowadząca chętnie udzielała odpowiedzi na każde pytanie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Na życzenie chętnie powtarza informację. Przyjazna atmosfera sprawia,że chce się uczyć. W zasadzie nic nie stanowi problemu. Z przyjemnością skorzystam jeszcze z innych szkoleń prowadzonych przez tą firmę

Justyna Kwiecień

Jestem bardzo zadowolona z odbytego kursu. Wychodzę z umiejętnościami, które chciałam zdobyć i z pewnością że mogę je stosować i rozwijać. Kurs jest ułożony i przeprowadzony bardzo profesjonalne. Pani Monika jest wspaniałym instruktorem, ale również człowiekiem. Polecam kurs w Linel.. 

Jaga Filanowska

Pani Monika jest osobą bardzo profesjonalną, podchodzi do każdego indywidualnie. Starannie przekazuje swoją wiedzę i podaje wiele cennych wskazówek. Szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze. Pani Monika to osoba kompetentna, która wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Microblading po szkoleniu nie jest już dla mnie czymś obcym , tak jak był przed tymi 2 dniami. Gorąco polecam. 

Paulina Piekarska

Dziękuję Pani Monice za podzielenie się swoją wiedzą i wieloma praktycznymi wskazówkami dotyczącymi microbladingu. Duża wiedza i doświadczenie zawodowe Pani Moniki pozwoliły mi przyswoić niezbędne informacje do wykonywania tego zabiegu. Krótko mówiąc, Pani Monika to pasjonatka tego, co robi. Jest odpowiednią osobą stworzoną do prowadzenia szkoleń, które odbywają się w przemiłej atmosferze. :* Całuski !. 

Monika Walczak

To już kolejne szkolenie, na które się zdecydowałam bez wahania wybierając szkołę LINEL. Jestem bardzo usatysfakcjonowana, zmotywowana, gotowa do działania. Dziękuję Pani Monice za przemiłą, komfortową atmosferę podczas szkolenia. 

Marta Zemmer-Garnysz

Szkolenie wyczerpujące rzetelna wiedza. Przemiła Pani instruktor.

Joanna Różańska

Było super, kurs spełnił moje oczekiwania czuję, że jestem doskonale przygotowana do wykonywania makijażu metodą microbladingu. Pani Monika jest doskonałym szkoleniowcem. Zdecydowanie polecam szkolenie z firmą Linel. 

Aneta Zielińska

Dwa dni spędzone w firmie LINEL odbieram bardzo pozytywnie. Profesjonalne podejście prowadzącej Moniki duża wiedza, którą bardzo chętnie przekazuje. Poza tym bardzo miła i serdeczna atmosfera. Myślę, że to początek mojej współpracy, ponieważ będę korzystać w przyszłości z wiedzy i umiejętności Pani Moniki, gdyż mam nadzieję, że to zaprocentuje w mojej firmie. 

Anna Frymel

Szkolenie było mega pozytywne. Pani Monika ma wielką wiedzę na temat mikropigmentacji. Wielki pozytyw za szaloną Panią Monikę. :)

Ewa Wiśniewska

Szkolenie przebiegło profesjonalnie, szkoleniowiec przemiły, odpowiadała wyczerpująco na zadawane pytania. Uwagi: więcej modelek !.

Agata Hejmanowska

Szkolenie w mojej opinii przebiegło ciekawie w luźnej sympatycznej atmosferze. Lista zagadnień oraz pytań moich została fachowo wytłumaczona, życiowo przedstawiona. Nabrałam pewności siebie w makijażu mikropigmentacji ust poszerzonym o oczka oraz brewki. Serdecznie dziękuję

Monika Gondzik

Dziękuję bardzo za mega profesjonalneaszkolenie. Jestem zadowolona z uzyskanej wiedzy na szkoleniu. Monika dużo rozjaśniła mi w głowie. Szkolenie przeprowadzone w przemiłej atmosferze, rzetelnie i na najwyższym poziomie. Dziękuję bardzo i do zobaczenia na kolejnym:) Polecam szkolenia u Moniki. Kurs Microbladingu jest moim kolejnym szkoleniem u Pani Moniki i z pewnością mogę stwierdzić, iż jest to szkoleniowiec z wielką pasją. Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie masa przydatnej wiedzy przekazana w prosty i zrozumiały sposób. Polecam każdemu szkolenia w firmie Linel u Pani Moniki.

Agnieszka Janusz

Bardzo profesjonalne podejście do kursantek, rzetelne przekazanie wiedzy. Bardzo miła atmosfera oraz wyposażenie w materiały szkoleniowe. Pełne i optymalne przekazanie istotnych zawodowych zagadnień. Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Szkolenie trwało trzy dni , o bardzo dobrze rozłożonym czasie wykładów w poszczególnych dniach.  Wszystkim zainteresowanym tematykom szkoleń polecam firmę LINEL, oraz przemiłą Panią Monikę Wiśniewską. 

Anna Gaca

Szkolenie na wysokim poziomie, profesjonalizm i miła atmosfera sprzyjają zdobywaniu nowych kwalifikacji. 

Bożena Pasik

Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić." Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla personelu Linel a w szczególności dla Pani Moniki Wiśniewskiej za przekazanie mi swoich umiejętności w dziedzinie makijażu Permanentnego Mikroblading. Dziękuję za zaangażowanie, fachowość i profesjonalną wiedzę ale i również za to co między ludźmi najważniejsze za życzliwość i za serce. Kochana Pani Moniko dzięki wiedzy, którą mi pani przekazała zobaczę na pewno wiele uśmiechów na twarzy.

Anna Agnieszka Banasik

Jestem niezwykle usatysfakcjonowana z przeprowadzonego szkolenia microbladingu z Panią Moniką. Cała atmosfera bardzo przyjemna, obsługa profesjonalna a miejsce – centrum szkoleniowe LINEL – po prostu piękne. Szkolenie było przeprowadzone rzeczowo; wiedza na najwyższym poziomie oraz cenne rady bezcenne! Polecam szkolenie.

Paulina Maron

Miła serdeczna obsługa. Profesjonalne podejście. Bogaty asortyment, nauka na najwyższym sprzęcie. Z chęcią wrócę następnym razem. Polecam gorąco.

Karolina Magdzińska

Bardzo jestem zadowolona. Atmosfera świetna, pełen profesjonalizm. Nic dodać nic ująć. Będę tęsknić. Wracam między czerwcem, a sierpniem.

Aneta Kabatek

Szkolenie oceniam: - organizacyjnie na piątkę z plusem, - tempo na szóstkę, - odnoszenie sie do faktycznych potrzeb na szóstkę, - ilośc i jakość przekazanej wiedzy i praktycznych umiejętności - lepiej niż sie spodziewałam, a spodziewałam sie  najwyższej jakości! - no i atmosfera zajęć niepowtarzalna. Pani Monika to nie tylko świetny trener w swojej dziedzinie ale i wspaniała mentorka! Dziękuje bardzo! 

Marta Jaromińska

Pani Monika jest MISTRZYNIĄ i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. To co potrafi wyczarować na twarzach kobiet pozbawionych brwi, mających usta bez wyrazu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Rewelacja ! Bardzo cieszę się, że właśnie pod ten adres trafiłam na szkolenie i w ręce tej złotej kobiety. Atmosfera przemiła, pełen profesjonalizm w prowadzeniu szkoleń. Pani Monika potrafi tak subtelnie a zarazem dosadnie przekazać swoją wiedzę i zaszczepić chęć do dalszego działania, że każdy ( nawet taki laik jak ja) poczuje w sobie odrobinę mistrzyni. Jestem zachwycona, naładowana pozytywną energią do dalszego działania i pogłębiania swojej mikro wiedzy. Dziękuję Monia ! Wrócę tutaj na pewno!! 

Katarzyna Rozbicka

Szkolenie bardzo przyjemne. Pani prowadząca potrafi przekazać konkretnie wiedzę w fajnej formie do zrozumienia. ( Jedyny minus za dobrze wygląda jak na swój wiek) :) Ogólnie wszystko super. Jedyny minus tez na serio jak dla mnie za wcześnie obiad. Pozdrawiam i myślę, że na pewno tu wrócę jak również z pewnością będę polecać 

Andzelika Florkiewicz

Bardzo profesjonalne. Świetnie zorganizowane na najwyższym światowym poziomie. Cudowna atmosfera podczas szkolenia. Na pewno wrócę po więcej. W skali 1-6 6 +++ super 

Natalia Oleńska

Fantastyczna atmosfera. Pełen profesjonalizm. Jasny i prosty przekaz ("Jak chłop krowie na rowie"). Chcę tu wrócić !!! Kocham tę kobietę

Adriana Kaczkowska-Kęska

Szkolenie na najwyższym poziomie. Bardzo profesjonalnie prowadzone przez Panią Monikę. Bardzo fajna atmosfera, na pewno przyjadę na następne. 

Marzena Bańska

Dziękuję serdeczne za super profesjonalne szkolenie, miłą bardzo kameralną atmosferę, indywidualne podejście 

Małgorzata Berra

Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone w sympatycznej i twórczej atmosferze. Pani Monika Wiśniewska to szkoleniowiec niezwykle kontaktowy, otwarty, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, czym szczerze dzieli się z uczestnikami szkolenia. Jestem bardzo zadowolona, pełna energii i pewności, że dzięki szkoleniu w Linel mogę spokojnie zacząć pracę z klientkami zainteresowanymi makijażem permanentnym. Polecam!  

Honorata Tylkowska

Bardzo serdecznie dziękuję, szkolenie w pełni profesjonalne, atmosfera fantastyczna. Bardzo przyjemna obsługa w salonie, jestem pod ogromnym wrażeniem. Pani Monika cudowna osobowość, pełen profesjonalizm, wiedza, doświadczenie. Z całego serca polecam, osobiście na pewno tu wrócę.

Katarzyna Kucharska

Szkolenie, które odbyła w siedzibie firmy LINEL w zupełności spełniło moje oczekiwania. Wspaniała, ciepła atmosfera, ogromna wiedza, pełen profesjonalizm, do tego ujmująca osobowość Pani Moniki. Z czystym sumieniem polecam i zdecydowanie jeszcze tu wrócę :)

Natalia Wojniusz

Szkolenie przebiegło w bardzo przyjemnej i luźnej atmosferze, która bardzo sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Teoria połączona z szeroką praktyką wzmacnia poczucie nabytych podczas kursu umiejętności.  Monika jest przemiłą, wesołą osobą , u której szkolenie to czysta przyjemność. Chętnie będę wracać

Kamila Sowa

Rewelacja, szkolenie na najwyższym poziomie. Wszystko przebiegło z przyjemnej atmosferze dzięki czemu wiedzę przyswajało się zdecydowanie lepiej. Na pewno wrócę i polecam wszystkim. Jeszcze raz bardzo dziękuję. 

Małgorzata Kaczmarek

Bardzo dziękuję Pani Moniko za szkolenie, wyjeżdżam w pełni usatysfakcjonowana. Atmosfera była wspaniała, aż żal wyjeżdżać tak szybko! :)

Marta Cieślak

Fantastyczne trzy dni z Panią Moniką! Kurs przygotowany bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczna za całą przekazaną wiedzę i na pewno się zapiszę na następny kurs z Grupy LINEL…. Bo Monika jest THE BEST! :)

Joanna Osowska

Jestem bardzo, bardzo zadowolona ze szkolenia. Pani Monika jest bardzo kompetentna, fachowa, a przede wszystkim to co robi i co już osiągnęła przekazuje innym z wielka pasują i zaangażowaniem. Bardzo jej za to dziękuje i serdecznie pozdrawiam. 

Justyna Hoinza

Szkolenie było bardzo profesjonalne. W trakcie nauczyłam się wielu rzeczy co przygotowało mnie do pracy. Atmosfera super. Dziękuję 

Aleksandra Rodger

Już dawno nie spotkałam się z połączeniem pracy, wiedzy i przyjemności jak w szkole LINEL. Rzetelna wiedza, ćwiczenia praktyczne w miłej atmosferze. Szkolenie bomba !

Emilia Jakubasz

Szkolenie dało mi nie tylko możliwość wykonywania zabiegu mikropigmentacji , ale również nauczono mnie podejścia do klienta, rozmowy z nim , przygotowania potrzebnej dokumentacji przy zabiegu itp. Dzięki temu zostałam profesjonalnie przeszkolona do wykonywania makijażu permanentnego. Pani Monika rewelacyjnie prowadzi szkolenie, zero stresu, wszystko wytłumaczy i przećwiczy z kursantkami. Luźna atmosfera i mile rozmówki sprawiają ze czas płynie niezwykle szybko podczas naszej nauki. Serdecznie polecam Linel,  z Panią Monika na czele! 

Joanna Brzeska

- Uzyskałam wyczerpującą wiedzę, - została rozbudzona moja chęć do tworzenia, - podejście pani Monki bardzo profesjonalne do przekazania wiedzy. I stworzenie przez nią przyjacielskiej atmosfery, w jednym zdaniu: Jak trzy kumpelki na kawce opowiadały sobie o nowej sztuce. To była fajna przygoda... Dziękuję bardzo serdecznie. P.S. Jeśli będziecie organizować jeszcze jakiś kurs, to się na niego piszę już dziś. Było fantastico.

Karolina Janicka

Fantastyczne szkolenie, wspaniała atmosfera. Pani Monika w bardzo naturalny sposób motywuje do pracy i zaraża pasją, a wiedza jaką przekazuje jest rzetelna. Pełen profesjonalizm w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dziękuję za cudownie spędzony czas  :)

Magdalena Drużkowska

Szkolenie prowadzone z entuzjazmem i pozytywną energią. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Dorota Żychiewicz-Wróbel

Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, jestem zadowolona z poziomu organizacji szkolenia, przekazywania wiedzy oraz z bardzo miłej atmosfery. Pozdrawiam =)

Paulina Augustyniak

Dziękuję Ci za 3 miłe dni obfitujące w solidny zastrzyk wiedzy. Szkolenie z pewnością utwierdziło mnie w przekonaniu, że makijaż permanentny to coś, czym chcę się zająć i swoimi umiejętnościami i zdobytą wiedzą sprawiać, że moje klientki będą piękniały w oczach zarówno wizualnie jak i duchowo. POLECAM! 

Marta Sulińska

Wrażenie bardzo pozytywne ... Pani Monika jest cudowną istotką i przede wszystkim rewelacyjnym fachowcem, który uczciwie "sprzedaje" swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe. Atmosfera szkolenia sprawia, że nie towarzyszy nam stres, jesteśmy pewni tego co robimy i co najważniejsze pragniemy więcej, i więcej. Jestem zadowolona, że trafiłam na szkolenie do Moniki Wiśniewskiej. Polecam ze szczerego serca.

Kati Kisilewicz

Szkolenie odbyło się na najwyższym poziomie. Pani Monika jest profesjonalistką i z ogromnym zaangażowaniem starała się przekazać swoją wiedzę w najmniejszych szczegółach. Zwraca uwagę na atmosferę i dobre samopoczucie kursantek. Stanowi autorytet jednocześnie nie stwarzającą bariery w kontakcie. Barwniki oraz sprzęt na jakim odbywa się szkolenie jest najwyższej jakości, a praca na nim stanowi ogromną radość. Decydując się na szkolenie brałam pod uwagę kilka komercyjnych firm na rynku, jednak uważam, że wybierając markę LINEL nie mogłam wybrać lepiej. Polecam wszystkim Panią, które jeszcze nie podjęły decyzji. Było warto :)  

Monika Michalak

Dużo emocji ... :) Bardzo dziękuję za profesjonalne szkolenie na bardzo wysokim światowym poziomie. Polecam wszystkim osobą, które rozpoczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym jak i tym którzy potrzebują inspiracji do pracy. Jeżeli czujesz taką potrzebę to polecam :)

Teresa Seemann

Bardzo profesjonalne szkolenie. Cudowna obsługa "fajna babka". Atmosfera szkolenia pozytywna, miła, dużo emocji. Polecam Panią Monikę wszystkim szukającym swojej pasji w makijażu permanentnym.

Joanna Kluska

Mega profesjonalne szkolenie !!! Atmosfera bardzo przyjazna, ciepła. Bardzo podobała mi się forma prowadzenia warsztatów, dlatego też zostawiam potężny ukłon w stronę Pani Moniki W, za tak ogromną wiedzę którą może przekazać dalej ... Myślę również, że szkolenie w "Linel" pod okiem Moniki W pozwala bez strachu zacząć swobodnie prace w swoim salonie,bądź miejscu pracy. Wesoło, ciepło, swobodnie bez stresu. Polecam !!

Ilona Łukaszewska

Rozpoczęłam szkolenie z mikropigmentacji w najlepszej instytucji szkoleniowej LINEL. Miałam zaszczyt być szkolona przez profesjonalnego, bardzo uzdolnionego i oddanego swojej pracy trenera mikropigmentacji Panią Monikę Wiśniewską. Pani Monika jest najbardziej pozytywną i profesjonalną osobą jaką miałam okazję poznać. Jest to osoba, która z pasją tworzy piękne makijaże permanentne i wkłada w to całe swoje serce. Atmosfera podczas szkolenia była bardzo przyjazna. Szkolenie było przeprowadzone bardzo ciekawie i konkretnie, a co najważniejsze bez zbędnego stresu. Z ogromnym zaciekawieniem słuchałam wskazówek i cennych porad Pani Moniki. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności dziewczyn współpracujących z Panią Moniką. Żałuję tylko, że mieszkam tak daleko bo pewnie zamęczyła bym cały personel KAMAJO swoją osobą 11 grudnia 2013 roku spełniło się moje największe marzenie i otrzymałam certyfikat ukończenia szkolenia. Pani Monice dziękuję, że zaraziła mnie swoją pasją i podzieliła się ze mną swoją ogromną wiedzą.Każdej dziewczynie polecam szkolenie w LINEL. Nigdzie Was lepiej nie wyszkolą! JESTEM MEGA ZADOWOLONA, WARTO BYŁO! 

Maja Bandurska

Szkolenie z makijażu permanentnego organizowane przez firmę LINEL oraz Panią Monikę Wiśniewską było w pełni profesjonalne ! Niesamowita i bardzo przyjazna atmosfera towarzyszyła nam w każdym momencie szkolenia. Poznałam dużo cennych technik wykonywania makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej. Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na szkolenie organizowane przez tę firmę i bardzo sympatyczną Panią Monikę. Mam nadzieję, że skutecznie wykorzystam uzyskaną tu wiedzę, że moja znajomość z całą ekipą firmy a przede wszystkim z Panią Moniką nie zakończy się w dniu zakończenia szkolenia. Polecam wszystkim szkolenie organizowane przez firmę LINEL

Sylwia Willmann-Ignatowska

Bardzo dziękuję za szkolenie z makijażu permanentnego przeprowadzonego przez Panią Monikę Wiśniewską. Szkolenie było profesjonalne i czynnie przeprowadzone. Jestem bardzo zadowolona. Po ukończonym szkoleniu mogę samodzielnie wykonywać makijaż permanentny, wykonywać nową usługę i pracę na najwyższej klasy sprzęcie oraz pigmentach. 

Agata Zaczek

Sprzęt wysokiej jakości, praca o wiele bardziej efektywna niż na niższej klasy aparacie. Bardzo miła i przyjazna atmosfera, ogromna wiedza Pani prowadzącej, szkolenie i chęć dzielenia jej z kursantkami. Szczerze polecam.

Katarzyna Kowalówka

Szkolenie zostało przeprowadzone w świetnej atmosferze, Monika przekazała nam dużo ciekawych i przydatnych informacji. Miałyśmy dużo praktyki, co dało nam więcej pewności siebie. Najlepsze szkolenie na jakim byłam, Monia jest najlepsza! 

Katarzyna Batkowska

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Wyczerpujące pod względem merytorycznym, dydaktycznym i każdym. To jest moje kolejne szkolenie (po nieudanym pierwszym w innej firmie) z makijażu permanentnego. Jestem bardzo zadowolona i gotowa do pracy. Jest na najwyższym poziomie. Atmosfera urocza. Dzięki p. Monice teraz czuję się gotowa do pracy. Dziękuje.

Agnieszka Iwaniuk

Pani Monika Wiśniewska to cudowna profesjonalistka, która również cudownie i w przemiłej atmosferze przeprowadza szkolenia. Podczas szkoleń można w pełni się odprężyć, a nauka wchodzi sama, dzięki najcudowniejszemu szkoleniowcowi jakiego w życiu poznałam. Perfekcjonizm w każdym calu. I LOVE MONIA FOREVER!!!! P.s Monia nie tylko zmienia Nas w Ekspertów ale również odmienia nasze życie.

Magdalena Bogacka

Jestem oczarowana perfekcją i profesjonalizmem podczas prowadzenia kursu. Zajęcia odbywały się w bardzo milej atmosferze bez zbędnego stresu, jednak nie umniejszało to ich skuteczności. Pani Monika to bardzo serdeczna i otwarta osoba zrobiła na mnie ogromnie pozytywne wrażenie !!! Przekazana mi wiedza i zajęcia praktyczne sprawiły że moja obawa czy dam rade? zmieniły się w przekonanie, że dam rade i potrafię ! Z pełną świadomością polecam każdemu,satysfakcja gwarantowana! Bardzo mile wspominam pobyt i nigdy go nie zapomnę. Pozdrawiam bardzo sympatyczną całą kadrę pracowniczą. 

Danuta Jędrzejewska

W dn. 18.03-20.03 2013 uczestniczyłam w szkoleniu mikropigmentacji metodą Linel Feelgood w Tarnowskich Górach.Przeprowadziła je Pani mgr. Monika Wiśniewska, jestem bardzo zadowolona zarówno z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, którą mi przekazała. Atmosfera w trakcie zajęć wręcz rodzinna :) na pewno wrócę tu na inne szkolenie , dziękuję i serdecznie polecam. 

Katarzyna Rodziewicz

Szkolenie odbywa się w bardzo komfortowych warunkach,świetnie przygotowanej i zorganizowanej jednostce. Przygotowania merytoryczne i umiejętności przekazywania wiedzy przez osobę szkolącą (prowadzącą szkolenie) p.Monikę na najwyższym poziomie. Nauka w tej placówce przebiegła w przyjaznej i serdecznej atmosferze z dużą dawką humoru. To co mnie najbardziej urzekło, to troska i pełne zabezpieczenie socjalne kursanta oraz dużo godzin ćwiczeń na modelach .Zaangażowanie p.Moniki sprawiło,że zawód linergistki przez osoby wyszkolone przez Nią świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Iwona Szewczuk

Szkolenie przeprowadzone w bardzo komfortowych warunkach i miłej atmosferze.Pani Monika w profesjonalny sposób przekazała istotne wiadomości i zagadnienia z makijażu permanentnego. 

Alicja Chowaniec

Całość szkolenia oceniam bardzo dobrze- najwyższej klasy sprzęt profesjonalnie urządzone centrum szkoleniowe, prowadząca posiadająca dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną, a przy tym mila i bardzo cierpliwa. (...) Dodam jednak, że Pani Monika zawsze służy radą i pomocą po szkoleniu i do dnia dzisiejszego dzieli się swoją wiedzą. Dziękuję i polecam.

Ewa Twarkowska

Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, pełne informacje przekazane zostały klarownie. Profesjonalny sprzęt, teoria bardzo satysfakcjonująca. Praktyka na "gumie" jak i modelkch pod pełną kontrolą Szkoleniowca

Patrycja Kleinschmidt

Szkolenie przeprowadzone było w sposób bardzo ciekawy, a jednocześnie profesjonalnie. Panowała bardzo miła atmosfera, Pani Monika okazała się bardzo sympatyczną osobą, która w sposób ciekawy przekazała nam wszystkie tajniki makijażu permanentnego. Jestem bardzo zadowolona z kursu, ponieważ mogłam zobaczyć na własne oczy jak wykonuje się profesjonalny makijaż permanentny, a co najważniejsze miałam możliwość spróbowania kilkakrotnie w praktyce jak to jest. Polecam! 

Sybilla Wyżgoł

Firma Linel z siedzibą w Tarnowskich Górach idealnie dopasowała szkolenie do moich potrzeb i przygotowała dla mnie indywidualny program ściśle odpowiadający moim oczekiwaniom. Zajęcia charakteryzowały się dużym profesjonalizmem organizacyjnym, a także merytorycznym. Podczas szkolenia trener Monika Wiśniewska przekazała praktyczną wiedzę we sposób jasny i precyzyjny. Wysoka wiedza z zakresu mikropigmentacji, elastyczność, otwartość i życzliwość zagwarantowały najwyższy poziom szkolenia praktycznego z udziałem modelek. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego w realizacji szkoleń. Jednocześnie deklaruję chęć współpracy i jestem zainteresowana dalszymi szkoleniami organizowanymi przez firmę LINEL

Marta Kosiń

Szkolenie przeprowadzone przez Panią Monikę przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze,sprostało moim oczekiwaniom i dało dużo pozytywnej energii do działania w zakresie kosmetyki, a w szczególności wykonywania makijażu permanentnego. Materiały szkoleniowe są przejrzyste i zrozumiałe.W trakcie szkolenia jest dużo praktyki pod okiem szkoleniowca,co jest bardzo pozytywnym atutem szkolenia. Bardzo polecam szkolenie z makijażu permanentnego w firmie Linel.

Monika Dudka