Sklep

Urządzenia do makijażu permanentnego

Trwałe makijaże, np. jako element różnego typu rytuałów czy zaznaczania swojej przynależności plemiennej, wykonywane były już wieki temu, m.in. w starożytnej Azji. Współcześnie makijaż permanentny to zabieg, na który decyduje się wiele kobiet, które w pośpiechu dnia codziennego nie chcą poświęcać cennego czasu na wykonywanie perfekcyjnej kreski na powiece czy konturu ust. Dziś doskonale wiemy, jak wielkie znaczenie dla efektu estetycznego ma sprzęt do makijażu permanentnego. Jego wysoka jakość i możliwość zachowania pełnej sterylności gwarantują, że każda klientka gabinetu może czuć się zarówno piękna, jak i bezpieczna.

Specjalista, który będzie wykonywał zabieg, powinien posiadać w swoim gabinecie lub salonie najnowocześniejsze i najbardziej precyzyjne urządzenia do makijażu permanentnego. Taki sprzęt zdecydowanie ułatwia pracę i pozwala znacznie zmniejszyć ryzyko błędu ludzkiego. Poza komfortem pracy specjalisty warto zwrócić uwagę, iż nowoczesna aparatura pozwala na niezwykle precyzyjne przeprowadzenie zabiegu i osiągnięcie oczekiwanego rezultatu, jak również może pozwolić na zdecydowane zmniejszenie dolegliwości bólowych u pacjentki, a także czasu jej późniejszej rekonwalescencji.
  

CONTURMO - SENSI

Urządzenie do makijażu permanentnego 

NOWATORSKI SYSTEM PIGMENTACJI JUŻ DOSTĘPNY W POLSCE! 

CONTURMO to innowacyjne intuicyjne urządzenie do makijażu permanentnego i medycznego z opatentowanym magnetycznym modułem igieł nano i tradycyjnych oraz ze specjalnym systemem komunikacji bazy urządzenia z rączką.

Igly Smart w systemie Conturmo to ultrabezpieczna i profesjonalna pigmentacja bez krwawienia, obrzęku i bólu.

 

 

wiecej_linel_monika_wisniewska_szkolenia


Podstawowe cechy CONTURMO SENSI


Brak krwawienia
Praca opatentowanej igły Smart jest skuteczna, a przy tym delikatna. Nie powoduje urazu skóry, rozrywania naskórka i podrażnień, więc ogranicza krwawienie i wysięg osocza.


Brak zalewania pigmentu

Dzięki specjalnej konstrukcji igły Smart barwnik dozowany jest w znormalizowany sposób, praca jest ekonomiczna i optymalna dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić rysunek pigmentowanego miejsca.


Bez stresu
Komfort pracy przy użyciu Sensi i igły Smart to także komfort klienta. Pozytywne odczucia towarzyszące zabiegowi oraz wysokie bezpieczeństwo nie wywołują stresu i negatywnych emocji.


Minimalny ból
Zastosowany opatentowany system magnetyczny oraz precyzja konstrukcji igieł powodują ograniczenie dyskomfortu do minimum. Skóra nie jest szarpana i agresywnie drażniona, ponieważ pigmentacja następuje poprzez odpowiednią częstotliwość ruchów wertykalnych in-out.


Instensywniejszy kolor
Sposób pracy urządzeniem Sensi powoduje nieagresywną implantację pigmentu na wybraną głębokość. Skóra nie jest rozrywana, zatem pigment jest delikatnie wpychany warstwowo, a brak krwawienia i wysięku osocza powoduje piękne rozłożenie i zakotwiczenie cząstek barwnika już podczas pierwszego zabiegu.


Brak wibracji
Specjalna konstrukcja oraz mechanizm magnesowy jako jedyny na rynku wykorzystuje pełną moc silnika do ruchu igły w obie strony. Dzięki temu rozwiązaniu wibracje są wyeliminowane całkowicie, co wpływa na prowadzenie igły w szczególności przy pracy metodą włosową.


Wymiana danych
Urządzenie posiada innowacyjną technologię polegającą na komunikowaniu się rękojeści z bazą urządzenia. Dzięki temu otrzymujemy precyzyjny system wprowadzania pigmentu oraz zyskujemy kontrolę częstotliwości pracy igły bez względu na grubość i jakość skóry.


Test skóry
Zaawansowana konstrukcja mechaniczna rączki wraz z wysokimi parametrami silnika dokonuje pomiaru oporności skóry, dostosowując odpowiednią częstotliwość nakłuć igły.


Sterylna igła
Kartridże CONTURMO w 100% eliminują brak sterylności, uczulenia i zakażenia, co gwarantuje metoda sterylizacji EO o wysokiej skuteczności przeciwbakteryjnej. Dodatkowo konstrukcja igły zabezpiecza przed cofaniem się pigmentu i krwi do rękojeści.Elite CONTURMO

- Urządzenie Sensi posiada opcjonalnie luksusową torbę. Ekskluzywny case wykonany jest z odpornego tworzywa ABS w pięknym wiśniowym kolorze. Torba posiada dopinanie uszy ze skóry ekologicznej. Jej wnętrze wyprofilowane jest zgodnie z formą urządzenia, aby w komfortowy, bezpieczny i wygodny sposób umożliwić mobilność Sensi.