CONTURMO- Sensi

SHARE THIS:
8 943,09 zł

Nowy produkt

NOWATORSKI SYSTEM PIGMENTACJI JUŻ DOSTĘPNY W POLSCE!

CONTURMO to innowacyjne intuicyjne urządzenie do makijażu permanentnego i medycznego z opatentowanym magnetycznym modułem igieł nano i tradycyjnych oraz ze specjalnym systemem komunikacji bazy urządzenia z rączką. Igly Smart w systemie Conturmo to ultrabezpieczna i profesjonalna pigmentacja bez krwawienia, obrzęku i bólu.

CONTURMO to innowacyjne intuicyjne urządzenie do makijażu permanentnego i medycznego z opatentowanym magnetycznym modułem igieł nano i tradycyjnych oraz ze specjalnym systemem komunikacji bazy urządzenia z rączką. Igly Smart w systemie Conturmo to ultrabezpieczna i profesjonalna pigmentacja bez krwawienia, obrzęku i bólu.

Czym jest SENSI?

Czy znacie to uczucie, gdy podczas używania jakiegoś urządzenia czujecie tą uwierającą drzazgę? świetnie, ale jakby jeszcze tylko miało.. i tu następuje życzenie.. byłoby idealnie? My też je znamy. Odpowiedzią jest właśnie SENSI. Sens, wrażliwość technologii, spełnienie życzeń. Kilka lat testów sprawiło, że stworzyliśmy urządzenie do każdego rodzaju mikropigmentacji wraz z dodatkową lubianą funkcją mezoterapii mikroigłowej. SENSI sprawdza się w każdej technice i metodzie. Jest dedykowane dla wszystkich, którzy już zajmują się pigmentacją lub dopiero chcą zacząć przygodę zawodową z makijażem permanentnym lub innymi rodzajami mikropigmentacji. SENSI nie ma limitów. Żadnych.

SENSI

Według badań klientów poddanych zabiegowi pigmentacji urządzeniem SENSI i innymi urządzeniami komercyjnymi, SENSI uznane zostało za bardziej komfortowe i efektywne.

- komfort zabiegu lepszy o 72%
- intensywność koloru po regeneracji lepsza o 68%
- czas gojenia krótszy o 81%
- odczucia bólowe mniejsze o 59%
- SENSI posiada rok gwarancji.


Brak krwawienia
Praca opatentowanej igły Smart jest skuteczna, a przy tym delikatna. Nie powoduje urazu skóry, rozrywania naskórka i podrażnień, więc ogranicza krwawienie i wysięg osocza.


Brak zalewania pigmentu

Dzięki specjalnej konstrukcji igły Smart barwnik dozowany jest w znormalizowany sposób, praca jest ekonomiczna i optymalna dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić rysunek pigmentowanego miejsca.


Bez stresu
Komfort pracy przy użyciu Sensi i igły Smart to także komfort klienta. Pozytywne odczucia towarzyszące zabiegowi oraz wysokie bezpieczeństwo nie wywołują stresu i negatywnych emocji.

Minimalny ból
Zastosowany opatentowany system magnetyczny oraz precyzja konstrukcji igieł powodują ograniczenie dyskomfortu do minimum. Skóra nie jest szarpana i agresywnie drażniona, ponieważ pigmentacja następuje poprzez odpowiednią częstotliwość ruchów wertykalnych in-out.

Instensywniejszy kolor
Sposób pracy urządzeniem Sensi powoduje nieagresywną implantację pigmentu na wybraną głębokość. Skóra nie jest rozrywana, zatem pigment jest delikatnie wpychany warstwowo, a brak krwawienia i wysięku osocza powoduje piękne rozłożenie i zakotwiczenie cząstek barwnika już podczas pierwszego zabiegu.

Brak wibracji
Specjalna konstrukcja oraz mechanizm magnesowy jako jedyny na rynku wykorzystuje pełną moc silnika do ruchu igły w obie strony. Dzięki temu rozwiązaniu wibracje są wyeliminowane całkowicie, co wpływa na prowadzenie igły w szczególności przy pracy metodą włosową.

Wymiana danych
Urządzenie posiada innowacyjną technologię polegającą na komunikowaniu się rękojeści z bazą urządzenia. Dzięki temu otrzymujemy precyzyjny system wprowadzania pigmentu oraz zyskujemy kontrolę częstotliwości pracy igły bez względu na grubość i jakość skóry.

Test skóry
Zaawansowana konstrukcja mechaniczna rączki wraz z wysokimi parametrami silnika dokonuje pomiaru oporności skóry, dostosowując odpowiednią częstotliwość nakłuć igły.

Sterylna igła
Kartridże CONTURMO w 100% eliminują brak sterylności, uczulenia i zakażenia, co gwarantuje metoda sterylizacji EO o wysokiej skuteczności przeciwbakteryjnej. Dodatkowo konstrukcja igły zabezpiecza przed cofaniem się pigmentu i krwi do rękojeści.

Elite CONTURMO

Elite CONTURMO
- walizka dedykowana do urządzenia CONTURMO sprzedawana jest oddzielnie26,02 zł
Dedykowane do urządzenia CONTURMO SENSI

32,52 zł
Dedykowana do urządzenia CONTURMO SENSI przeznaczona do konturu, kreski na powiekach, cieniowania i technik wypełnienia, precyzyjna i ściśle skupiona wiązka trzech cienkich igieł

34,96 zł
Dedykowana do urządzenia CONTURMO SENSI

34,96 zł
Dedykowane do urządzenia CONTURMO SENSI

34,96 zł
Dedykowane do urządzenia CONTURMO SENSI

324,39 zł
Urządzenie Sensi posiada opcjonalnie luksusową torbę. Ekskluzywny case wykonany jest z odpornego tworzywa ABS w pięknym wiśniowym kolorze. Torba posiada dopinanie uszy ze skóry ekologicznej. Jej wnętrze wyprofilowane jest zgodnie z formą urządzenia, aby w komfortowy, bezpieczny i wygodny sposób umożliwić mobilność Sensi.