Sklep

CONTURMO- Sensi

11000,00 zł

CONTURMO to innowacyjne intuicyjne urządzenie do makijażu permanentnego i medycznego z opatentowanym magnetycznym modułem igieł nano i tradycyjnych oraz ze specjalnym systemem komunikacji bazy urządzenia z rączką. Igly Smart w systemie Conturmo to ultrabezpieczna i profesjonalna pigmentacja bez krwawienia, obrzęku i bólu.

 

Czym jest SENSI?

Czy znacie to uczucie, gdy podczas używania jakiegoś urządzenia czujecie tą uwierającą drzazgę? świetnie, ale jakby jeszcze tylko miało.. i tu następuje życzenie.. byłoby idealnie? My też je znamy. Odpowiedzią jest właśnie SENSI. Sens, wrażliwość technologii, spełnienie życzeń. Kilka lat testów sprawiło, że stworzyliśmy urządzenie do każdego rodzaju mikropigmentacji wraz z dodatkową lubianą funkcją mezoterapii mikroigłowej. SENSI sprawdza się w każdej technice i metodzie. Jest dedykowane dla wszystkich, którzy już zajmują się pigmentacją lub dopiero chcą zacząć przygodę zawodową z makijażem permanentnym lub innymi rodzajami mikropigmentacji. SENSI nie ma limitów. Żadnych.

Ilość

OPIS

SENSI

Według badań klientów poddanych zabiegowi pigmentacji urządzeniem SENSI i innymi urządzeniami komercyjnymi, SENSI uznane zostało za bardziej komfortowe i efektywne.

 

- komfort zabiegu lepszy o 72%
- intensywność koloru po regeneracji lepsza o 68%
- czas gojenia krótszy o 81%
- odczucia bólowe mniejsze o 59%
- SENSI posiada rok gwarancji.

 


Brak krwawienia
Praca opatentowanej igły Smart jest skuteczna, a przy tym delikatna. Nie powoduje urazu skóry, rozrywania naskórka i podrażnień, więc ogranicza krwawienie i wysięg osocza.

 

 


Brak zalewania pigmentu

Dzięki specjalnej konstrukcji igły Smart barwnik dozowany jest w znormalizowany sposób, praca jest ekonomiczna i optymalna dzięki czemu na bieżąco możemy śledzić rysunek pigmentowanego miejsca.


Bez stresu
Komfort pracy przy użyciu Sensi i igły Smart to także komfort klienta. Pozytywne odczucia towarzyszące zabiegowi oraz wysokie bezpieczeństwo nie wywołują stresu i negatywnych emocji.

Minimalny ból
Zastosowany opatentowany system magnetyczny oraz precyzja konstrukcji igieł powodują ograniczenie dyskomfortu do minimum. Skóra nie jest szarpana i agresywnie drażniona, ponieważ pigmentacja następuje poprzez odpowiednią częstotliwość ruchów wertykalnych in-out.

Instensywniejszy kolor
Sposób pracy urządzeniem Sensi powoduje nieagresywną implantację pigmentu na wybraną głębokość. Skóra nie jest rozrywana, zatem pigment jest delikatnie wpychany warstwowo, a brak krwawienia i wysięku osocza powoduje piękne rozłożenie i zakotwiczenie cząstek barwnika już podczas pierwszego zabiegu.

Brak wibracji
Specjalna konstrukcja oraz mechanizm magnesowy jako jedyny na rynku wykorzystuje pełną moc silnika do ruchu igły w obie strony. Dzięki temu rozwiązaniu wibracje są wyeliminowane całkowicie, co wpływa na prowadzenie igły w szczególności przy pracy metodą włosową.

Wymiana danych
Urządzenie posiada innowacyjną technologię polegającą na komunikowaniu się rękojeści z bazą urządzenia. Dzięki temu otrzymujemy precyzyjny system wprowadzania pigmentu oraz zyskujemy kontrolę częstotliwości pracy igły bez względu na grubość i jakość skóry.

Test skóry
Zaawansowana konstrukcja mechaniczna rączki wraz z wysokimi parametrami silnika dokonuje pomiaru oporności skóry, dostosowując odpowiednią częstotliwość nakłuć igły.

Sterylna igła
Kartridże CONTURMO w 100% eliminują brak sterylności, uczulenia i zakażenia, co gwarantuje metoda sterylizacji EO o wysokiej skuteczności przeciwbakteryjnej. Dodatkowo konstrukcja igły zabezpiecza przed cofaniem się pigmentu i krwi do rękojeści.